Leczenie niezakwalifikowane przez balneologa

Rehabilitacja narządu ruchu. Sanatoryjne leczenie chorób stawów, kręgosłupa, ograniczenia ruchowe, stany pourazowe stawów i kości.
Anulka21
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 03 wrz 2012 20:29
Oddział NFZ: Opolski

Leczenie niezakwalifikowane przez balneologa

Post autor: Anulka21 »

Witam !
Czy na forum znajdę osobę, która po 21 miesiącach oczekiwania dostała wiadomość, że nie zostałam zakwalifikowana przez lekarza balneologa - leczenie niewskazane.Zarówno ortopeda i neurochirurg twierdzą, że powinnam jak najwięcej korzystać z basenu i rehabilitacji. Kto z państwa znalazł się w podobnej sytuacji ? Będę wdzięczna za każdy komentarz. Serdecznie pozdrawiam
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Leczenie niezakwalifikowane przez balneologa

Post autor: Felice »

Po 21 miesiącach? To pewnie wynikło z weryfikacji.Może jakieś badanie nie jest dobre? Albo procedury weryfikacyjne przebiegły nie tak.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Leczenie niezakwalifikowane przez balneologa

Post autor: GIENIA »

"Wniosek do sanatorium złożony w styczniu 2016

Post autor: Anulka21 » 21 paź 2017 23:10
Witam ! Czy jest tutaj osoba, która złożyła wniosek z opolskiego NFZ w styczniu 2016 roku ? Na chwilę obecną mam numer 457. Może ktoś mi odpowie czy mam szansę otrzymać skierowanie jeszcze w tym roku. Serdecznie pozdrawiam "


Anulko , moze po prostu nie odesłany był wniosek po weryfikacji .... bo balneolog Cię zakwalifikował ..
Awatar użytkownika
Martinka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6353
Na forum od: 06 maja 2014 12:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Leczenie niezakwalifikowane przez balneologa

Post autor: Martinka »

Chyba tak. Ja też tak miałam.
Trzeba iść do tego co wystawiał skierowanie do sanatorium, ponieważ oni dostali kopię.
ODPOWIEDZ