rehabilitacja z PEFRONU

Rehabilitacja narządu ruchu. Sanatoryjne leczenie chorób stawów, kręgosłupa, ograniczenia ruchowe, stany pourazowe stawów i kości.
ruda74
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 07 paź 2017 20:28

rehabilitacja z PEFRONU

Post autor: ruda74 »

Witam, czy ktoś korzystał z takiego turnusu i mógłby polecić dobry ośrodek specjalizujący się w rehabilitacji kręgosłupa lędźwiowego po usunięciu dysku oraz barku po zerwaniu mięśni dla młodych osób. Dziękuję
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: rehabilitacja z PEFRONU

Post autor: sztani »

Nie podałaś czy pracujesz czy się uczysz . Czy jesteś na L-4 czy na świadczeniu.
Link forumowy
https://www.forum.nasze-sanatorium.pl/viewtopic.php?f=3&t=13383&hilit=turnusy+rehabilitacyjne+z+pfron

jeśli jesteś na zwolnieniu ,świadczeniu to jedz na turnus z ZUS . Doczytałem Twoje wcześniejsze posty i widzę ,że byłaś z ZUS . Październik 2017 to troche za wcześnie na ponowne składanie wniosku. :)
Agnieszkam75kg
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 230
Na forum od: 26 gru 2015 22:19
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: rehabilitacja z PEFRONU

Post autor: Agnieszkam75kg »

tez jestem właśnie na etapie składania wniosku i szukania dwutygodniowego turnusu rehabilitacyjnego z dofinansowaniem z PFRONu. pierwszy raz będę z tej formy korzystać i też nie wiem gdzie jechać żeby było w miarę tanio a fajnie zarazem :)
forumowicz

Re: rehabilitacja z PEFRONU

Post autor: forumowicz »

Agnieszkam75kg Zajrzyj tutaj:

http://empatia.mpips.gov.pl/web/piu/dla-swiadczeniobiorcow/turnusy/wyszukiwarka-osrodkow?p_p_id=osrodeklist_WAR_pomeloportlet&p_p_lifecycle=0&p_p_state=normal&p_p_mode=view&p_p_col_id=column-3&p_p_col_count=1&_osrodeklist_WAR_pomeloportlet_keywords=&_osrodeklist_WAR_pomeloportlet_advancedSearch=false&_osrodeklist_WAR_pomeloportlet_andOperator=true&_osrodeklist_WAR_pomeloportlet_resetCur=false&_osrodeklist_WAR_pomeloportlet_delta=20
Jest wykaz ośrodków.
Pozdrawiam .
Nawojka
Posty: 1
Na forum od: 21 sty 2015 19:07
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: rehabilitacja z PEFRONU

Post autor: Nawojka »

Byłam trzykrotnie z dzieckiem na turnusie.Pierwszy raz w Bukowinie w Rysach.Było super.Ostatni raz w Lądku - w Złotym Łanie- nie polecam. Turnus rehabilitacyjny z prawdziwego zdarzenia był w Bochni, w hotelu Sutoris. Ale był dosyć drogi, natomiast wart swojej ceny.
W Złotym Łanie nie było drogo, natomiast rehabilitacji to raczej tam nie odczuliśmy. Ale towarzyskie sprawy były ok. W Bukowinie był codziennie basen i masażystka- góralka- z taką parą w rękach, że aż niesamowite! Sama teraz poszukuję ośrodka w Kurowie i nie wiem, który wybrać. Zależało by mi na dobrej rehabilitacji ruchowej i przyzwoitych warunkach. Czy ktoś może coś polecić?
dorotka65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 352
Na forum od: 20 sty 2018 18:33
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: rehabilitacja z PEFRONU

Post autor: dorotka65 »

W Kurowie czy Kudowie?
Awatar użytkownika
Mirabella
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 453
Na forum od: 25 lut 2012 20:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 10

Re: rehabilitacja z PEFRONU

Post autor: Mirabella »

Agnieszkam75kg pisze: 18 sty 2018 23:35 tez jestem właśnie na etapie składania wniosku i szukania dwutygodniowego turnusu rehabilitacyjnego z dofinansowaniem z PFRONu. pierwszy raz będę z tej formy korzystać i też nie wiem gdzie jechać żeby było w miarę tanio a fajnie zarazem :)
Ja z dofinansowaniem zawsze wybieram turnus w ośrodku sanatoryjnym.
Kieruję się jakością zabiegów.
Moim zdaniem w ośrodkach jak nazwałaś [tanich i fajnych]są tylko podstawowe zabiegi i rehabilitacja taka sobie.
ODPOWIEDZ