Kwas hialuronowy

Rehabilitacja narządu ruchu. Sanatoryjne leczenie chorób stawów, kręgosłupa, ograniczenia ruchowe, stany pourazowe stawów i kości.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Kwas hialuronowy

Post autor: sztani »

Structum to lek, który stosowany jest przede wszystkim w ortopedii. Stosowany jest w celu wzmocnienia kości, stawów i przy regeneracji chrząstek stawowych. Regeneruje wszystkie stawy gdzie występuje chrząstka stawowa(łączna) jednej osobie pomoże drugiej nie ale próbować warto. Pisałem wcześniej o leku Chondrex który ma podobny skład .
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Kwas hialuronowy

Post autor: Felice »

Pusia nie wiem ile masz lat,ale piszesz ,że na takie działania masz czas.
I tu według mnie mylisz się. Ortopedzi twierdzą,że im młodszy wiek tym większy sens ma robienie czegokolwiek .
Ja miałam robione zastrzyki synwisc przez jakiś czas,teraz mam PRP. Niestety ostatnio nie zrobione bo nikt nie był w stanie pobrać mi krwi.
forumowicz

Re: Kwas hialuronowy

Post autor: forumowicz »

Mam czas w tym sensie ze nie czuje potrzeby stosowania silniejszych wspomagaczy, stosuje Structum w określonych cyklach i czuje poprawę. Zużycie stawów nieraz nie idzie w parze z wiekiem. ak bedzie gorzej to.pewnie zainteresuje się bardziej radykalnymi metodami. Nie ukrywam ze większe przekonanie mam do leczenia tymi komórkami macierzystymi. Ale to jeszcze nie teraz - poczekam aż to będziecie powszechnym użyciu. Postęp medycyny jest szybki, mam nadzieję że nastąpi to niebawem.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Kwas hialuronowy

Post autor: sztani »

Piszesz Pusia ,że używasz Struktum . Ja robiłem cykle 3 miesiące brałem teraz mam przerwę 2 miesiące . Cieszę się ,że jeszcze komuś pomaga ten lek.
forumowicz

Re: Kwas hialuronowy

Post autor: forumowicz »

Jak to można działać na podświadomość - zaczęły boleć mi kolana :roll:
forumowicz

Re: Kwas hialuronowy

Post autor: forumowicz »

no chyba nie od structum. trzeba trochę poczekać na działanie. Poczekać po cyklu zażywania.
forumowicz

Re: Kwas hialuronowy

Post autor: forumowicz »

Pusiu , pozwoliłam sobie na malutki żarcik , ale kolanka rzeczywiście dzisiaj mnie bolą :)

Wasze doświadczenia warte są czytania :kwiat:
forumowicz

Re: Kwas hialuronowy

Post autor: forumowicz »

wiem, wiem :D
mnie też dzisiaj bolą.
Taka pogoda.
Mokro.
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kwas hialuronowy

Post autor: Maryann »

Tak was czytam bo też mnie interesuje ten temat, i ostatnio też mi lekarz proponował kwas hialuronowy na kolanko... jednak jeszcze się wstrzymam... a jeśli chodzi o komórki macierzyste to powiem Ci Pusiu, że zanim podejmiesz decyzję to zastanów się dobrze bo mój tato zdecydował się na taki zabieg (co prawda na biodro) ale... oprócz uszczuplenia kieszeni o 10 tysięcy to efektu żadnego nie było...
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Kwas hialuronowy

Post autor: jan19557 »

Ja nie mogłem podnieść lewej ręki do paska z tyłu i też brałem structum 2 cz 3 seriei poskutkowało ale mimo, ze brałem osłonę to podrażniło mi żołądek ale ręka sprawna.
ODPOWIEDZ