Gdzie ZUS Rybnik wysyła do sanatorium w 2018 roku?

Rehabilitacja narządu ruchu. Sanatoryjne leczenie chorób stawów, kręgosłupa, ograniczenia ruchowe, stany pourazowe stawów i kości.
nela69
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 15 maja 2018 18:14
Oddział NFZ: Śląski

Re: Gdzie ZUS Rybnik wysyła do sanatorium w 2018 roku?

Post autor: nela69 »

Jestem bardzo zaskoczona terminem (pozytywnie). Lekarz wyraźnie mi mówił że termin będzie dla mnie na przełomie września i października i tak się nastawiałam. Trafilam na fajną porę roku, nawet nie marzyłam o wyjeździe w lipcu i sierpniu :D Nie jestem z Rybnika ale mieszkam niedaleko😊
jolanta54
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 87
Na forum od: 19 maja 2018 15:17
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Gdzie ZUS Rybnik wysyła do sanatorium w 2018 roku?

Post autor: jolanta54 »

Mnie lekarz nie informował ,był mało zorientowany bo powiedział,że panie mi coś zaproponują a są zmiany od nowego roku i nie dają od razu przydziału.Pani która wydawała orzeczenie wspomniał że są terminy na wrzesień i październik.Ja poprosiłam o wakacje z racji mojej pracy,coś tam notowała ale nie wiem czy zostanie spełnione.Nie mam wyboru,czekam dalej,może i mnie ZUS zaskoczy.Ja mam schorzenie narządy ruchu a Ty? ,też byłaś na komisji w Rybniku?Jak się nazywa to twoje sanatorium?
nela69
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 15 maja 2018 18:14
Oddział NFZ: Śląski

Re: Gdzie ZUS Rybnik wysyła do sanatorium w 2018 roku?

Post autor: nela69 »

Moje sanatorium to Dom Zdrojowy, opinie są o warunkach oczywiście bardzo różne ale najważniejsze że pora roku wspaniała. Tak, byłam na komisji 15 maja w Rybniku, przydział miał przyjść do 3 tygodni, przyszedł dokładnie w 20 dniu, więc wszystko w terminie.Mam nadzieję że dostaniesz super miejsce i dogodny termin, na dniach już powinno cos do Ciebie przyjść.
nela69
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 15 maja 2018 18:14
Oddział NFZ: Śląski

Re: Gdzie ZUS Rybnik wysyła do sanatorium w 2018 roku?

Post autor: nela69 »

Też mam schorzenie narządy ruchu- kręgosłup.
jolanta54
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 87
Na forum od: 19 maja 2018 15:17
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Gdzie ZUS Rybnik wysyła do sanatorium w 2018 roku?

Post autor: jolanta54 »

Witaj,opiniami się nie przejmuj bo ludzie różne rzeczy piszą .Ja byłam raz w sanatorium z NFZ,też opinie były niezbyt pochlebne a jak dla mnie było fajnie.Fakt może Ciechocinek mnie aż tak nie zauroczył a to dlatego że byłam w lutym.W lecie wszędzie jest pięknie.Ja nadal czekam,na razie jetem w pracy. pozdrawiam
jolanta54
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 87
Na forum od: 19 maja 2018 15:17
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Gdzie ZUS Rybnik wysyła do sanatorium w 2018 roku?

Post autor: jolanta54 »

witaj nela69.Dziś dostałam skierowanie Iwonicz Zdrój Excelsior od 07.10.2018r.pozdrawiam
nela69
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 15 maja 2018 18:14
Oddział NFZ: Śląski

Re: Gdzie ZUS Rybnik wysyła do sanatorium w 2018 roku?

Post autor: nela69 »

Witaj. Super że nareszcie dostałaś, na pewno piękne miejsce i będziesz zadowolona. Mam nadzieję że pogoda Ci dopisze, jesień w górach jest przepiekna.Ja do sanatorium jadę pierwszy raz, dlatego nie mam porównania ale najważniejsze to pozytywne nastawienie, rehabilitacja i odpoczynek.
Awatar użytkownika
madzia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 824
Na forum od: 03 lut 2013 14:19
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Gdzie ZUS Rybnik wysyła do sanatorium w 2018 roku?

Post autor: madzia »

Ja mam też Iwonicz,ale od 13 lipca,pozdrawiam
jolanta54
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 87
Na forum od: 19 maja 2018 15:17
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Gdzie ZUS Rybnik wysyła do sanatorium w 2018 roku?

Post autor: jolanta54 »

witaj madzia, no szkoda że nie jedziemy razem,jak wrócisz to napisz o s na temat pobytu,a też masz ten Excelsior? mogę zapytać ,kiedy byłaś na komisji? i w jakim mieście? pozdrawiam
jolanta54
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 87
Na forum od: 19 maja 2018 15:17
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Gdzie ZUS Rybnik wysyła do sanatorium w 2018 roku?

Post autor: jolanta54 »

nela69 i madzia już pomalutku zaczynajcie pakowanie,ja mam jeszcze dużo czasu, nie ukrywam,że wakacje by mi bardziej odpowiadały bo pracuję w szkole. Iwonicz ponoć piękny a opinie o ośrodku takie różne. miłego dnia życzę.
ODPOWIEDZ