Senatorium Po ACL kolana

Rehabilitacja narządu ruchu. Sanatoryjne leczenie chorób stawów, kręgosłupa, ograniczenia ruchowe, stany pourazowe stawów i kości.
Lukkk_86
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 27 sie 2018 12:01
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Senatorium Po ACL kolana

Post autor: Lukkk_86 »

Witam czy ktoś podpowie miejsce pobyty sanatorium? Jestem po rekonstrukcji acl kolana złożyłem dokumenty o przyznanie świadczenia rehabilitacyjnego ponieważ 180 dni wyjdzie z końcem września I czekam na komisje 30,08,2018. Dostałem skierowanie nfz na zabiegi pilne gdzie terminy u mnie to maj 2019 haha śmiech. Jak prosić lekarza orzecznika o skierowanie na sanatorium? Jak wygląda owa komisja? Z noga kiepsko próbuję sam w domu ale z miernym skutkiem czworogłowy lichy eh 😢 Pełnego zgięcia kolana niestety nie mogę osiągnąć. Pozdrawiam
beatricze
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 295
Na forum od: 10 sie 2018 23:35

Re: Senatorium Po ACL kolana

Post autor: beatricze »

Witam
lekarz orzecznik powinien sam wystawić skierowanie ale można podpytać a raczej zasugerować ze inaczej to powrót do pracy będzie nie możliwy. Ośrodków jest kilka lista jest w internecie na narząd ruchu teraz to już pewnie jakieś zwroty ale można próbować
powodzenia
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14294
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Senatorium Po ACL kolana

Post autor: ANDY12345 »

Lekarz rodzinny wystawia skierowanie na komisję ZUS i NFZ z dopiskiem pilne że twój stan się pogarsza i masz coraz większe trudności z poruszaniem, także jak możesz weź takie skierowania od lekarza ze szpitala w którym miałeś operacje z obowiązkowym "pilne", co będziesz miał wcześniej te składaj a następne (szpital) dołącz (najlepiej za potwierdzeniem na ksero) to na razie a później czas pokaże jaką dostaniesz odpowiedź (do miesiąca ) pozdro an
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14294
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Senatorium Po ACL kolana

Post autor: ANDY12345 »

ZUS zaprasza na komisję a NFZ wysyła listownie zawiadomienie o decyzji lekarza orzecznika. Tak czy tak od niezadawalającej decyzji możesz składać odwołanie z poparciem lekarza prowadzącego pomyślności an,
kocak1982
Posty: 4
Na forum od: 04 lip 2019 15:47
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Senatorium Po ACL kolana

Post autor: kocak1982 »

Witam...Idę na komisję do ZUS 12 lipca,jestem po acl kolana,będę chciał żeby gdzieś mnie wysłali do sanatorium tak jak 7 lat temu na to samo....
Pytanie?
Który obiekt nad morzem polecacie ?
ODPOWIEDZ