FALA MILIMETROWA

Rehabilitacja narządu ruchu. Sanatoryjne leczenie chorób stawów, kręgosłupa, ograniczenia ruchowe, stany pourazowe stawów i kości.
mfilip
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 16 mar 2013 12:55

FALA MILIMETROWA

Post autor: mfilip »

Czy wie ktoś, gdzie można wypożyczyć urządzenie, które emanuje Fale MILIMETROWE? Cena jest za dużo by sobie to kupić, a ponoć przyspiesza 3razy zrost kostny- info od jednego z rehabilitanta. . Znalazłam również inf nt innych działań, jakieś cudo to chyba jest. Biorę pod uwagę głównie Górny Śląsk! help!!!

a w ogóle próbował ktoś tego, bo ja o tym pierwsze słysze?
forumowicz

Re: FALA MILIMETROWA

Post autor: forumowicz »

Witaj mfilip :) .Alez poruszyłes zagadnienie.
Nowośc w medycynie,może zrewolucjonizować leczenie wielu chorób uznawanych dotąd za nieuleczalne.
"Najkrócej ,najprosciej ujete:wprowadzanie do komórki człowieka wzorcowych drgan.."
"..Terapia fal milimetrowych jest nową i rewolucyjną metodą w opiece medycznej ,opracowana przez rosyjskich naukowców ..."1907-201 ANR..."
Np..." w Stanach Zjednoczonych Rządowa Komisja Medyczna zaleciła stosowanie fal milimetrowych w leczeniu wielu chorób,min dzieciecego porażenia
mózgowego..." Informacje pochodza z netu.
Mfilip jest tak dużo info na temat tej metody ,oraz chorób które można tą metoda leczyć ...tylko gdzie i kto w Polsce się tym zajmuje? I najwazniejsze ,jaki dostęp do leczenia przy pomocy fali milimetrowej ma zwykły pacjent polski?
Nie bede tego dalej opisywac ,poniewaz jest dużo w necie ,na ten temat ,ale warto tym sie zainteresowac.
Napisz co wiesz gdzie i jak jestem niezmiernie ciekawa.Pozdrawiam serdecznie :)
forumowicz

Re: FALA MILIMETROWA

Post autor: forumowicz »

Filip urzadzenie urzadzeniem ,jestem pewna ,że trzeba w tym przypadku być leczonym pod kontrolą wybitnych lekarzy ,a nie w domu pod kołderką :lol: a te rysuneczki urządzonka w necie ;) .To zbyt skomplikowane ,by samemu tutaj działac.
mfilip
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 16 mar 2013 12:55

Re: FALA MILIMETROWA

Post autor: mfilip »

nie wiem czy to takie skomplikowany, rehabilitant który katował moja zrośnieta rękę, przy okazji odbioru fakturki i gadki nt kolejnego złamania nożyny o tym mi wspomniał... Jeśli nie bedzie poprawy to po sanatorium się do niego zgłoszę, bo on to cudo ma... a tej nożolce to już nic chyba nie zaszkodzi, limit złych zdarzeń, efektów wyczerpany, więc spróbuję.... chciałabym jeszcze w góry wyjść... :(
dzi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 894
Na forum od: 23 lut 2012 15:56

Re: FALA MILIMETROWA

Post autor: dzi »

mfilip współczuję Ci i podziwiam chęci szukania niekonwencjonalnych metod przyspieszenia leczenia.
Gdybyś podejmował decyzję o zakupie jakiejkolwiek, naświetlającej lampy proszę podaj jej nazwę,
typ i producenta. Dużo, naprawdę dużo jest rozprowadzanych urządzeń, które dają korzyść tylko sprzedającym.
Pozdrawiam.
mirek008
Posty: 1
Na forum od: 11 cze 2018 20:38
Oddział NFZ: Pomorski

Re: FALA MILIMETROWA

Post autor: mirek008 »

Podziele sie moim doswiadczeniem z ta fala milimetrowa. To co mozna kupic w Polsce to sa dwa urzadzenia - Med-life za 3200 zl - i drugie urzadzenie FM-18 Generator Fali milimetrowej za 4900 zl. Przetestowałem oba - jak ja się za coś wezmę to już do końca :) To tańsze udało mi sie wypożyczyć - ale szczerze mówiąc niewiele mi pomogło - myślę ze jak najbardziej to działa tylko ze ma tak mała moc - ze chyba bym sie nie doczekał - tutaj dodam ze zainteresowałem się fallą milimetrową żeby wyleczyć moja cukrzyce - nie chciałem następnej porcji leków które rozwalają mi wątrobę. Ziółka troche pomagaja, zmiana dietki - pewnie. Ale chciałem to przyspieszyć no i pokazac lekarzom którzy już na siłe mi wypisywali nowe "cudowne" leki.
Tego droższego FM-18 nie udało mi się wypożyczyć - ale rozmawiałem z ludzmi co to mają , poczytałem sporo opracowań medycznych no i skusiłem się na raty. I nie żałuje - urządzenie solidne, duża głowica z dużą mocą - wielka instrukcja z doskładnym opisaniem terapii - oczywoiscue po polsku. Jestem zadowolony z zakupu. Moje wyniki moze jakos nie skacza natychnmiast w gore - ale widze poprawe w samopoczuciu = przy okazji pozbylem sie bolu w kolanie :) Na razie mam to FM-18 od dwóch tygodni i juz czuję poprawę. Wiec polecam.
adam01826
Posty: 1
Na forum od: 04 lip 2018 06:40

Re: FALA MILIMETROWA

Post autor: adam01826 »

nie wiem czy tam wypożyczają bo ja kupiłem ale może tak sprawdzić trzeba zapytać, może robią naświetlania na miejscu jakos. [link] ogólnie powiem tak kupiłem to dla moich rodzicó bo się źle czuli, jakieś zadrapania goiły się tygodniami, chyba juz wiek spowodował swoje spustoszenie w organizmie i ten stwierdził że nie będzie działał jak kiedyś. Nie powiem żeby po naświetlaniu zniknęły wszystkie zmarszczki ale sam fakt żę chodzą na spacery a nie siedzą na kanapie przed tv i móiwą że ciągle coś boli i ran nie maja na skórze po kilka tygodni tych samych jest satysfkcjonujący. Poleciłbym każdemu kto chce pomóc w regeneracji ciała i zmniejszeniu bólu moim zdaniem warto
Ostatnio zmieniony 04 lip 2018 22:49 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto link
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: FALA MILIMETROWA

Post autor: andrzej1955 »

Witam-odświeżam temat bo wart jest uwagi,ciekaw jestem czy ktoś z forumowiczów korzystał z tej formy terapii i z jakim skutkiem-bo najprościej jest wydać mnóstwo kasy na coś niesprawdzonego,Pozdrawiam i Cennego Zdrówka Życzę :)
ODPOWIEDZ