Gdzie do sanatorium na obolały kręgosłup

Rehabilitacja narządu ruchu. Sanatoryjne leczenie chorób stawów, kręgosłupa, ograniczenia ruchowe, stany pourazowe stawów i kości.
anastazja1960
Posty: 4
Na forum od: 04 paź 2013 15:16

Gdzie do sanatorium na obolały kręgosłup

Post autor: anastazja1960 »

Szukam dobrego sanatorium na kręgosłup .Chcę wyjechać prywatnie .Może ktoś był prywatnie w takim, które może polecić. Zależy mi na komfortowych pokojach, bardzo dobrych zabiegach np.zawijania borowinowe i dobrej opiece medycznej. Może ktoś się odezwie i poleci mi coś ?
Anka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 585
Na forum od: 18 maja 2010 14:35

Re: Gdzie do sanatorium na obolały kręgosłup

Post autor: Anka »

Witaj!
Sprecyzuj o jaką terapię Ci chodzi i jakim rejonem Polski jesteś zainteresowana.
Być może będę mogła Ci coś polecić,
Pozdrawiam
anastazja1960
Posty: 4
Na forum od: 04 paź 2013 15:16

Re: Gdzie do sanatorium na obolały kręgosłup

Post autor: anastazja1960 »

Mieszkam w woj.śląskim i najchętniej pojechałabym nad morze (oczywiście prywatnie), ale z mojego rozeznania wygląda na to, że nad morzem nie ma np.zawijań borowinowych, na których mi przede wszystkim zależy. Oprócz całości mniejszych i większych skrzywień lordoza, kifoza i skolioza od odcinka lędżwiowego do szyjnego mam też bardzo duży problem z bolącymi stawami oraz napięciami mięśni. Będę wdzięczna za podpowiedzi, którymi sanatoriami, względnie miejscowościami - w całej Polsce - mogłabym się zainteresować.
Anka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 585
Na forum od: 18 maja 2010 14:35

Re: Gdzie do sanatorium na obolały kręgosłup

Post autor: Anka »

Co do zabiegów powinien Cię ukierunkować specjalista.Wiem,że zawijania borowinowe są w Krynicy Górskiej,Busku Zdroju,Ciechocinku,Wieniec Zdrój i chyba w Kołobrzegu.
Wybierz miejscowość i może Ci coś polecę
anastazja1960
Posty: 4
Na forum od: 04 paź 2013 15:16

Re: Gdzie do sanatorium na obolały kręgosłup

Post autor: anastazja1960 »

Spotkałam się z niezbyt przychylnymi opiniami nt.sanatorium we Wieńcu. Czy coś słyszałaś o Horyńcu? Rozwijająca się miejscowość na granicy z Ukrainą, ale nie wiem jak tam naprawdę jest. Szukałam w Kołobrzegu, ale nie znalazłam nigdzie całościowych zawijań borowinowych - byłabym wdzięczna za podpowiedż, w którym sanatorium one są. Jeżeli zapłacę za całe ponad 20 dni, to kocham morze bez względu na porę roku i bardzo, bardzo chciałabym tam pojechać.
Anka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 585
Na forum od: 18 maja 2010 14:35

Re: Gdzie do sanatorium na obolały kręgosłup

Post autor: Anka »

Zadzwoń do Arki Medical Spa Kołobrzeg,Panorama Jarosławiec
Anka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 585
Na forum od: 18 maja 2010 14:35

Re: Gdzie do sanatorium na obolały kręgosłup

Post autor: Anka »

Tak w Horyńcu też są zawijania,ale nie umiem nic polecić
anastazja1960
Posty: 4
Na forum od: 04 paź 2013 15:16

Re: Gdzie do sanatorium na obolały kręgosłup

Post autor: anastazja1960 »

Bardzo serdecznie dziękuję za okazanie zainteresowanie, poczytam o poleconych mi miejscach. Z wdzięcznością pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia.
taka_tam
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 69
Na forum od: 15 maja 2013 14:13

Re: Gdzie do sanatorium na obolały kręgosłup

Post autor: taka_tam »

Witam serdecznie:) Ja polecam CIEPLICE Dom Zdrojowy . Byłam tam na przełomie sierpnia i wrzesnia z prewencji ZUS. Baza zabiegowa bardzo dobra sa okłady borowinowe, masaże klasyczne, aquawibron, gimnastyka indywidualna i grupowa, gimnastyka w basenie kapiele perełkowe i perełkowo-borowinowe i jeszcze wiele innych zabiegów. Polecam ten osrodek , Opinii o Domu Zdrojowym jest wiele. Jezeli jeszzce chcesz cos wiedziec , pisz bezposrednio do mnie albo na [email].pl . Pozdrawiam !!
Awatar użytkownika
Mirabella
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 453
Na forum od: 25 lut 2012 20:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Gdzie do sanatorium na obolały kręgosłup

Post autor: Mirabella »

Na wyjazd prywatny polecam Ośrodek Neptun w Jantarze.....nad morzem.
www.nzoz.neptun.pl/jantar/
ODPOWIEDZ