bóle stawów barkowych i kolan

Rehabilitacja narządu ruchu. Sanatoryjne leczenie chorób stawów, kręgosłupa, ograniczenia ruchowe, stany pourazowe stawów i kości.
Awatar użytkownika
Mask
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 785
Na forum od: 04 mar 2013 10:40
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: bóle stawów barkowych i kolan

Post autor: Mask »

Princi, dziękuję za ofertę :kwiat:
Jak na razie nie mam zapalenia gęsiej stopki, jakoś sobie radzę. Jak by coś, odpukać w niemalowane, pogorszyło się, to zwrócę się do Ciebie :)
Pozdrawiam :kwiat:
marian234
Posty: 2
Na forum od: 19 lis 2015 12:38

Re: bóle stawów barkowych i kolan

Post autor: marian234 »

Kamień Pomorski chwali się rehabilitacją specjalistyczną.
Był tam mój znajomy, dużo biega Mówi, że obiekt jako taki ale personel medyczny i sprzęt do rehabilitacji podobno światowy poziom.
qwerek
Posty: 3
Na forum od: 29 wrz 2014 21:38
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: bóle stawów barkowych i kolan

Post autor: qwerek »

można spróbować użyć tej opaski [link]
Ostatnio zmieniony 28 cze 2017 22:02 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto link
kolka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 05 mar 2018 20:11

Re: bóle stawów barkowych i kolan

Post autor: kolka »

Jakie mogę dostać zabiegi w sanatorium na zwyrodnienie kolan, oraz zwyrodnienie stawu barkowgo.
kolka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 05 mar 2018 20:11

Re: bóle stawów barkowych i kolan

Post autor: kolka »

Jakie mogę dostać zabiegi w sanatorium na zwyrodnienie kolan, oraz zwyrodnienie stawu barkowgo.
martinne
Posty: 1
Na forum od: 31 gru 2018 10:33

Re: bóle stawów barkowych i kolan

Post autor: martinne »

Witajcie. Mam zamiar wybrać się w przyszłym roku do Kamienia Pomorskiego. Problem jednak polega na tym, że do tego momentu jeszcze parę dobrych miesięcy a moje kolana niestety nie są w dobrej kondycji już na obecną chwilę. Szukam rozwiązania, które nieco by mi przyniosło ulgę już teraz. Więc moje pytanie do Was - jak sobie radzicie z tym bólem? Czy jakiekolwiek środki, lekarstwa, suplementy albo naturalne maści pomagają?
Mam na oku parę maści, które myślę, że kupię, ale przyznam się szczerze, że ilość dostępnych preparatów jest aż zatrważająca... Co będzie lepsze? Maści końska czy maść z arniką? Albo Harpagon Forte Max?
Wiecie... do tej pory nie wypowiadałam się na żadnym forum, ale ilość różnych rankingów, nawet często ze sobą sprzecznych sprawia, że proszę tutaj o poradę... Sądzicie, że mogę oprzeć się o któryś z tych rankingów? [link] lub [link] ???

Pozdrawiam, Martyna
Ostatnio zmieniony 01 sty 2019 22:02 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto linki
beatricze
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 295
Na forum od: 10 sie 2018 23:35

Re: bóle stawów barkowych i kolan

Post autor: beatricze »

Witam Martyna
Jeżeli już uzywalass różnych leków to sproboj żel z konopi już dostępny w Polsce w sklepach z ziołami itp.
jettp
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1404
Na forum od: 13 cze 2017 20:36

Re: bóle stawów barkowych i kolan

Post autor: jettp »

Na kolana ? trzeba iść do ortopedy i poprosić o zastrzyki z kwasu hialuronowego w kolano. Trochę to kosztowne ale skuteczne . Dwa lata temu brałem po trzy w każde kolano , bul całkowicie ustąpił , teraz powtórzyłem i jest ok.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: bóle stawów barkowych i kolan

Post autor: Felice »

Kwas hialuronowy nie jest lekiem na „całe zło”.
Korzystałam ze wszystkich możliwości..najpierw synvisc,potem kwas hialuronowy w końcu osocze bogatopłytkowe,które według mnie dawało najlepsze rezultaty. Myślę że dobre auto poświęciłam na leki do kolan. Efekt?
Jestem w tej chwili po dość rozległej operacji kolana i jeżeli wszystko będzie ok to dopiero odczuję poprawę. Tuż po wypadku ,czyli w 2002 roku miałam decyzję endoproteza...
Na szczęście medycyna mocno gna do przodu i myślę że to co mi zrobiono ustrzeże mnie od sztucznego stawu.
Zmiany zwyrodnieniowe postępują z wiekiem,ale są też inne ich przyczyny choćby wada w budowie kolan,uszkodzenia i kontuzje. W tym przypadku żaden kwas hialuronowy i maści z marihuaną nie pomogą.
beatricze
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 295
Na forum od: 10 sie 2018 23:35

Re: bóle stawów barkowych i kolan

Post autor: beatricze »

Jakaś alternatywa na Ból musi i jest ja podałam żel z konopi?! Który pomaga łagodzi dolegliwości bólowe. Wszystko należy wypróbować na sobie. Każdy z nas jest indywidualności genetyczna. Nie ma dwóch takich samych i nawet schorzeń bo są jeszcze wspolistniejace.polecam
ODPOWIEDZ