bóle stawów barkowych i kolan

Rehabilitacja narządu ruchu. Sanatoryjne leczenie chorób stawów, kręgosłupa, ograniczenia ruchowe, stany pourazowe stawów i kości.
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: bóle stawów barkowych i kolan

Post autor: Zbigniew- I »

Słoneczko :kwiat: , na to też, ale i na bóle stawów, pleców, a maść nagietkowa z taką koncentracją wyciągu z nagietka jakiej nigdzie nie spotkasz w żadnych kosmetykach czyni skórę wręcz alabastrową i wymion i rąk :D
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: bóle stawów barkowych i kolan

Post autor: Sloneczko »

Ciekawe, ciekawe :o
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: bóle stawów barkowych i kolan

Post autor: andrzej1955 »

Witam,przy przeglądaniu sanatoriów w Busku natknąłem się na coś czego wcześniej nie spotkałem-a mianowicie na siarczkową wodę mineralną ze źródła Zuzanna w Busku-trzeba będzie skorzystać i popróbować,Zbyszku gdybyś odczytał mój wpis tutaj,to ciekaw jestem Twojej opinii w tej materii :!: Pozdrawiam :) piszę tutaj bo wskazana jest między innymi na bóle jak w temacie ,Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: bóle stawów barkowych i kolan

Post autor: Sloneczko »

Zbigniewa :kwiat: wcięło :o
Mam nadzieję, że nic mu się nie stało po tych wszystkich, dziwnych specyfikach na wymiona :o :shock: :lol:
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: bóle stawów barkowych i kolan

Post autor: Zbigniew- I »

Nie wcięło mnie :lol: . W Busku byłem jesienią, ale nie skorzystałem z kuracji pitnej. Panuje przekonanie, ze minerały z wód nie wchłaniają się najlepiej. Lepiej w tym względzie prezentują się formy organiczne. Chociaż kąpiele siarkowe są rewelacyjne. Siarka jest bodajże szóstym pierwiastkiem w naszym ciele. Ponieważ siarka odgrywa niesamowicie istotną rolę w niemal wszystkich procesach biochemicznych organizmu, suplementacja siarką pomaga w wielu problemach zdrowotnych, takich jak: alergie, astma, rozedma oraz inne schorzenia płuc, zapalenie stawów, bóle głowy, choroby skóry, żołądka, przewodu pokarmowego lub krążenia, zaburzenia wchłaniania i przyswajania substancji komórkowych.
Awatar użytkownika
Mask
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 785
Na forum od: 04 mar 2013 10:40
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: bóle stawów barkowych i kolan

Post autor: Mask »

Okazało się, że dokucza mi gęsią stopka :!: :(
Mapa bólu kolana.
Można się dowiedzieć o przyczynach i leczeniu.
http://polskabiega.sport.pl/polskabiega ... BoxRekrImg
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: bóle stawów barkowych i kolan

Post autor: Zbigniew- I »

Mask, nie dziw się moją propozycją i nie obrażaj, że to co proponuję jest dla psów. Biorę już coś stąd, a nie szczekam. Proszę dowiedz się jak najwięcej o każdym ze składników tego specyfiku i ile kosztuje w wersji dla ludzi.
[link]
Ostatnio zmieniony 01 lis 2015 21:14 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto link
Awatar użytkownika
Mask
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 785
Na forum od: 04 mar 2013 10:40
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: bóle stawów barkowych i kolan

Post autor: Mask »

Nie mam się o co obrażać :)
Niedawno słuchałem wywiadu z młodym polskim podróżnikiem, pracującym jako kierowca traków w Norwegii, który samotnie przemierza Grenlandię, Spitsbergen, Arktykę. Przygotowując się do wyprawy, sam robi mieszanki liofilizowanych zestawów żywieniowych na wielotygodniowe trasy w tak ekstremalnych warunkach. Używa do tego między innymi suchej karmy dla psów. Tej dla szczeniaków, ona ma najwięcej witamin i wartości odżywczych. Nie słyszałem aby szczekał :)
Swoją drogą dawno temu będąc w Norwegii, wcinałem ze smakiem leżące na stole ciasteczka popijając herbatką. Później się okazało, że to byłe ciasteczka dla pieska :o :? Skąd miałem wiedzieć, że na stole leży psie jedzenie :?: :o Nic się nie stało, nie szczekałem..., a były dobre :D
To co proponujesz z psiego jedzenia :?: :idea:
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: bóle stawów barkowych i kolan

Post autor: ewiko »

Kiedyś usłyszałam opinię że psie jedzenie jest lepsze od tego dla ludzi. Po prostu pies byle czego nie ruszy..... a my ?. No cóż, karmią nas różnym świństwem.
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27697
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: bóle stawów barkowych i kolan

Post autor: Princi »

Mask pisze:Okazało się, że dokucza mi gęsią stopka :!: :(
Mapa bólu kolana.
Można się dowiedzieć o przyczynach i leczeniu.
http://polskabiega.sport.pl/polskabiega ... BoxRekrImg
Mask :kwiat: przerabiałam zapalenie gęsiej stopki. Pomogła mi rehabilitantka polecona przez ortopedę. Kuracja była baardzo bolesna....ale skuteczna.
W razie potrzeby służę namiarami.......niestety nie było to refundowane :(
Pozdrawiam :) :kwiat:
ODPOWIEDZ