Rymanów Zdrój

Sanatoryjne leczenie dróg oddechowych. Leczenie takich chorób jak astma, alergia oddechowa, nawracające zapalenie zatok, oskrzeli, płuc...
bista
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 179
Na forum od: 13 maja 2011 21:13
Staż sanatoryjny: 5

Rymanów Zdrój

Post autor: bista »

Mam wolne miejsce w samochodzie do sanatorium w Rymanowie Zdroju. Jadę do "Zimowita", ale mogę zabrać osobę z innego sanatorium.Wyjazd 27 czerwca 2011r.Proszę dać znać, jeśli ktoś będzie chętny na wyjazd. Wiadomość proszę zostawić tutaj lub GG 5872641
alina_b25
Posty: 1
Na forum od: 26 sie 2012 00:02

Re: Rymanów Zdrój

Post autor: alina_b25 »

Kto jedzie do Rymanowa 5 września z Kielc? GG 9996002
Awatar użytkownika
Weronika
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 13 sie 2012 12:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Rymanów Zdrój

Post autor: Weronika »

A wybiera się ktoś do Zimowita 1 października? ;-)
siwy
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 05 wrz 2012 20:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Rymanów Zdrój

Post autor: siwy »

Witam ja jadę do Rymanowa 29 października mogę zabrać kogoś z Siedlec lub Łukowa GG 12870302 pozdrawiam serdecznie ....
Joaska778
Posty: 2
Na forum od: 01 lis 2014 10:40
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Rymanów Zdrój

Post autor: Joaska778 »

Witam wszystkich Kuracjuszy, którzy dostali przydział do sanatorium ''STOMIL'' w Rymanowie Zdroju. Spokojnie mogę polecić to sanatorium choć mieści się Ono w małej wioseczce Rymanów w części Zdrojowej. Byłam w maju 2006 roku i jako młoda osoba byłam w pokoju 4 osobowym i polecam oczywiście pokój z balkonem przepiękny widoki na Górę w Rymanowie i wspaniałe zabiegi, wycieczki oraz obsługa i jedzenie, aż za dużo jak na Mnie. Przyjęłam z zadowoleniem przydział do tego sanatorium bo urodziłam się niecałe 50 km. od Rymanowa w miejscowości Sanok i mogłam odwiedzić rodzinę. Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie byli w Bieszczadach, warto zobaczyć nasz cichy i dziewiczy zakątek gór bieszczadzkich...:) ;) :D
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Rymanów Zdrój

Post autor: Suzen »

Witaj Joaska778
Ja też należę do zauroczonych Rymanowem.Piękne miejsce do wyciszenia,spacerów,podziwiania uroków przyrody.Klimat sprzyjający kuracjuszom.
A przy okazji...Twoja miejscowość rodzinna -Sanok, bardzo urokliwa ,"z klimacikiem". Jestem pod wrażeniem :)
ODPOWIEDZ