ASTMA.

Sanatoryjne leczenie dróg oddechowych. Leczenie takich chorób jak astma, alergia oddechowa, nawracające zapalenie zatok, oskrzeli, płuc...
forumowicz

Re: ASTMA.

Post autor: forumowicz »

Witaj Małgosiu na dole masz :Strona główna Forum kliknij na temat ten o którym piszesz ,wszystko jest .Poczytaj.Miłej lektury :)
Awatar użytkownika
wojtaszek
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 179
Na forum od: 04 mar 2013 22:12

Re: ASTMA.

Post autor: wojtaszek »

Witam serdecznie Wszystkich.Od wielu lat choruje na stme.Postanowilem wyjechac do sanatorium i z wiazku tym prosze o propozycje,gdzie najlepiej leczyc astme,w jakim sanatorium,w jakiej miejscowosci.Dziekuje za pomoc.Pozdrawiam z Olsztyna
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 931
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: ASTMA.

Post autor: Narewka »

Jesli czekasz na sanatorium z NFZ,to dostaniesz skierowanie tam,gdzie mają podpisane umowy na leczenie pulmonologiczne.Ja ,z mojego mazowieckiego NFZ,dostawałam Szczawno ,Rabkę,Muszynę albo Szczawnicę.Raz udało mi sie dostać Ustkę i raz Świnoujście.
A jeśli chcesz prywatnie,to pewnie Kołobrzeg pomoże,albo,jeśli masz siłę podchodzić pod górki,to Szczawnica.
Ostatnio jeżdzę prywatnie do Inowrocławia i też tam sie dobrze czuję,a choruję na astmę już 40 lat.
Ciechocinka raczej nie polecam,za ostre powietrze przy tężniach,w Inowrocławiu łagodniejsze są.
Ogólnie morze jest dobre ,a górki dla sprawniejszych .
Awatar użytkownika
wojtaszek
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 179
Na forum od: 04 mar 2013 22:12

Re: ASTMA.

Post autor: wojtaszek »

Dziekuje slicznie.Gorki i morze to moje klimaty wiec bede mial dylemat.Wybieram gorki sa piekniejsze zima a latem piekne krajobrazy rozlegaja sie wokol gor.Pozdrawiam z zimnego Olsztyna
Awatar użytkownika
wojtaszek
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 179
Na forum od: 04 mar 2013 22:12

Re: ASTMA.

Post autor: wojtaszek »

14 maja staje na komisje lekarska z ZUS-u trzymajcie kciuki by poszlo dobrze :P :P
Awatar użytkownika
Asik
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1858
Na forum od: 18 wrz 2012 16:05
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ASTMA.

Post autor: Asik »

Trzymamy :) :kwiat:
forumowicz

Re: ASTMA.

Post autor: forumowicz »

wojtaszek pisze:14 maja staje na komisje lekarska z ZUS-u trzymajcie kciuki by poszlo dobrze :P :P
Witaj Wojtaszek,jak ZUS? skierowanko jest? :)
Awatar użytkownika
wojtaszek
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 179
Na forum od: 04 mar 2013 22:12

Re: ASTMA.

Post autor: wojtaszek »

No niestety nie dostalem skierowania :(
forumowicz

Re: ASTMA.

Post autor: forumowicz »

Wojtaszek zdrowym nie dają ...nie martw sie nie Ty pierwszy i nie ostatni ;)
Awatar użytkownika
Irena0404
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 981
Na forum od: 06 wrz 2012 11:41
Oddział NFZ: Małopolski

Re: ASTMA.

Post autor: Irena0404 »

wojtaszek pisze:No niestety nie dostalem skierowania :(
witaj Wojtaszku. ja tez starałam się dwa lata temu o sanatorium z ZUS-u z tego tytułu i też nie dostałam:( moja lekarka powiedziała, że Zus rzadko kieruje z tego tytułu na turnusy rehabilitacyjne. a szkoda...bo zmiana klimatu czyni cuda w naszym przypadku :cry: pozdrawiam
ODPOWIEDZ