Choroby tarczycy

Sanatoryjne leczenie dróg oddechowych. Leczenie takich chorób jak astma, alergia oddechowa, nawracające zapalenie zatok, oskrzeli, płuc...
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Choroby tarczycy

Post autor: medi »

A tak na marginesie ,bardzo smutne i zastanawiające w naszym kraju jest to że diagnostyka chorób robiona w ramach NFZ-tu trwa tak długo .Ktoś kiedyś dał mi parę dobrych rad jak się leczyć w naszym kraju .Pierwsza to idź do szpitala w którym zajmują się dobrze daną jednostką chorobową i sprawdź jacy lekarze tam przyjmują ,później poszukaj w necie prywatnego gabinetu lekarza u którego chcesz się leczyć i ...idź ...na prywatną wizytę ,jedna druga prywatna a później zabierze Cię na "swój" oddział i zdiagnozuje ....kasa ,kasa i jeszcze raz kasa :roll:
forumowicz

Re: Choroby tarczycy

Post autor: forumowicz »

DANIELA pisze:Ja jestem po całkowitym usunięciu tarczycy .Moje stopy i ręce są zimne nawet latem ale jest to spowodowane niskim ciśnieniem ,może u Ciebie też tak jest .Pozdrawiam
Taki stan nie musi mieć związku z tarczycą .
Sa inne schorzenia które takimi objawami się charakteryzują . :(
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Choroby tarczycy

Post autor: medi »

Na przykład jakie Kruszynko :?:
forumowicz

Re: Choroby tarczycy

Post autor: forumowicz »

Np Medi z dużym niedoborem wit B12 .Znam taki przypadek z ostatnich dni.Lekarze zwyczajni w naszych przychodniach nawet o tym nie mówią. :(
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Choroby tarczycy

Post autor: Felice »

Nie zawsze zimne stopy i ręce są spowodowane chorobą.Powoduje to również palenie papierosów i praca za biurkiem,czyli nadmierne siedzenie.
DANIELA
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 235
Na forum od: 09 kwie 2014 20:17
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Choroby tarczycy

Post autor: DANIELA »

MEDI a może leczenie homeopatyczne :?: :?:na te zimne stopy i ręce :)
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Choroby tarczycy

Post autor: medi »

Ze mnie marny materiał na pacjenta ,wczoraj mój małż wypomniał mi przy moim lekarzu ,że mi się recepta przeterminowała :evil: :evil: :evil:
vici
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 01 cze 2014 22:11
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Choroby tarczycy

Post autor: vici »

Witam
Ponawiam wiodące pytanie.
Gdzie w Polsce, w jakiej miejscowości uzdrowiskowej prowadzona jest rehabilitacja lub leczenie chorób tarczycy?
Jak to wygląda w rzeczywistości, jakie są zabiegi, częstotliwość, na nadczynność- niedoczynność czy inne problemy tarczycowe.
Proszę o poważne potraktowanie tematu.

:) :D
Awatar użytkownika
Boleslaww
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 14 cze 2014 14:47
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Choroby tarczycy

Post autor: Boleslaww »

Nie zapomnij jeszcze zabrać dobrego humoru i pozytywnego nastawienia ;)
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Choroby tarczycy

Post autor: medi »

Jak tu jechać jak nie wiadomo gdzie . :evil: Może to Ci się przyda Vici .Najlepiej jest zadzwonić i dopytać się o szczegóły .Pozdrawiam

W CRR KRUS NIWA Kołobrzeg prowadzona jest całoroczna działalność leczniczo – rehabilitacyjno – wypoczynkowa z zakresu chorób narządu ruchu, układu krążenia i układu oddechowego. Schorzenia współistniejące leczone w Centrum to: cukrzyca i choroby tarczycy. Zapewnia całodobową opiekę medyczną. NIWA przystosowana jest do przyjmowania gości z ograniczoną sprawnością ruchową.
ODPOWIEDZ