Obrazki na forum

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
forumowicz

Re: Obrazki na forum

Post autor: forumowicz »

Czy Pozwoli pan ,że się odniosę do zarzutów ?
Dziękuję .
Nie prowadzam nikogo w błąd . :( :evil:
Z załączników korzystają starzy forumowicze (stażem) inni już nie dlaczego?
Zabrał mi Pan np taką możliwośc.Nie jestem nowym forumowiczem.Rozumiem wklejam jako jedyna 'Durnowate"obrazki.tak? :o
Na PW starzy mają możliwośc przesyłania obrazków i wklejania np emotek inni "starzy" już nie.Dlaczego?
Proszę odpowiedzieć czym się Pan kieruje w przyznawaniu koloru pomarańczowego?
Te pytania były już tutaj na forum zechciałby Pan przypomniec swoje odpowiedzi na nie?
Dlaczego posty nie dotyczące danego tematu Pan kasuje inne w tej samej "tonacji" juz nie?
O jakiej anarchii pan pisze odnosząc się do mojej wypowiedzi? :evil:
Forum nie stanowi o moim życiu i szczęściu ,może Pan zamknąć temat ,zamknąc mój profil .Proszę tylko nie insynuowac mi zachowań które z mojej strony nie mają miejsca.
Było tutaj duzo opinii osób które z forum odchodziły ,proszę je przywołać może ,argumentacja rozjaśniła by nieco sprawę.
Bardzo mi przykro ,że nie umiem zachowywać się słodziutko ,ja nie słodzę staram się być uprzejmą ma Pan coś mi do zarzucenia jeszcze?
Pozdrawiam serdecznie :kwiat: :)
Awatar użytkownika
72Tomasz
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 48
Na forum od: 09 lut 2016 21:55
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Obrazki na forum

Post autor: 72Tomasz »

Witam.
Ciekawi mnie czym się kierował admin że usunął taki ładny obrazek przedstawiający panów z kwiatkami, który zamieściłem z okazji Dnia Kobiet :?:

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Obrazki na forum

Post autor: administrator »

Panie Tomaszu, może i obrazek był ładny, ale jak już pisałem golizna i alkohol będzie kasowana. Taka zasada i wyjaśniałem już dlaczego.
Pani Kruszynko, jeszcze raz powtarzam, że załączników w PW nie ma, więc proszę nie wprowadzać nikogo w błąd.
Tzw. emotikony czyli uśmieszki ma Pani dostępne po prawej stronie obok okna edycji PW (tak jak i dla wpisów publicznych) jeśli jest problem techniczny, proszę do mnie pisać w takiej sprawie i pytać. Emotka to nic innego jak dwa-trzy znaki typu dwukropek, nawias i mamy :)
O kolorze pomarańczowym też już było na forum, mogę to powtórzyć kolejny raz, a za rok znów ktoś zapyta. W początkowym okresie funkcjonowania forum kilka osób bardzo pozytywnie zaistniało na forum i mi osobiście byli, a niektórzy nadal są bardzo pomocni. Taki wyróżnik od admina, nic więcej.
A dlaczego jedne kasuję, inne nie? Bo nie wszystkie jestem w stanie przeczytać i nie wszystkie są zgłaszane do moderacji z różnych powodów. Też już o tym wielokrotnie pisałem.
Pani Kruszynko, to nie ja zarzucałem cokolwiek, lecz Pani. Forumowiczka napisała o swoich doświadczeniach z wstawianiem obrazków, a Pani właśnie wypisała kilka zarzutów w stosunku do mnie.
Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Obrazki na forum

Post autor: Sloneczko »

Oooo moja matko kochana :o ale się narobiło :shock: :shock: :?
Awatar użytkownika
TERESA2612J
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 23 sty 2016 15:39
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Obrazki na forum

Post autor: TERESA2612J »

Ale się narobiło!
Przez przypadek ruszyłam drażliwy temat. Jestem tu od niedawna. Nie wiem jak działał portal kiedyś. Jak działa teraz, wciąż się uczę i odkrywam. Wiem, że trzeba trochę czasu i trochę wolnego czasu, żeby się zapoznać ze wszystkimi tematami. Tak myślałam, że są pewne ograniczenia techniczne które nas ograniczają. Ale jak ktoś jest takim uparciuchem jak ja, to się nie podda i znajdzie sposób na wstawienie zdjęć nawet z pomocą życzliwych osób. Przekonałam się, że takich tu na portalu nie brakuje. Pozdrawiam!
forumowicz

Re: Obrazki na forum

Post autor: forumowicz »

Panie adminie nie mówimy o załącznikach w PW tylko były załączniki jako możliwość wklejenia np fotki z folderu w moim komuterze do postu .Tej opcji juz nie ma.
Nie piszę o emotach forumowych w PW tylko o emotach ze stron internetowych ,które np chce przesłać komuś przez PW .Mogę wkleić tylko link .Osoby które do mnie piszą przesyłają mi na PW emoty jako obrazek a nie link .U mnie takiej mozliwości nie ma.
Nie to jest najważniejsze ,lecz traktowanie różnie różnych forumowiczów.
Ale jak ktoś kiedyś tutaj napisał ,jest władza władza rządzi :kwiat:
Słoneczko a co się narobiło? przepraszam bardzo? :? :oops:

To moje ostatnie uwagi ,nie chce wiecej na ten temat pisac.
Dziękuje pozdrawiam.
forumowicz

Re: Obrazki na forum

Post autor: forumowicz »

TERESA2612J pisze:Ale się narobiło!
Przez przypadek ruszyłam drażliwy temat. Jestem tu od niedawna. Nie wiem jak działał portal kiedyś. Jak działa teraz, wciąż się uczę i odkrywam. Wiem, że trzeba trochę czasu i trochę wolnego czasu, żeby się zapoznać ze wszystkimi tematami. Tak myślałam, że są pewne ograniczenia techniczne które nas ograniczają. Ale jak ktoś jest takim uparciuchem jak ja, to się nie podda i znajdzie sposób na wstawienie zdjęć nawet z pomocą życzliwych osób. Przekonałam się, że takich tu na portalu nie brakuje. Pozdrawiam!
Koleżanko nic nie ruszyłaś ,nie ma tutaj Twojej winy.
Zycie jest takie jakie jest ,gdyby było bezproblemowe to jak niektórzy twierdzą byłoby bezbarwne i smutne,ja twierdzę ,że byłoby pięknie,ale kiedyś będzie ja jestem tego pewna . :D
Pozdrawiam ciepło :kwiat: :)
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Obrazki na forum

Post autor: administrator »

Tak, chodziło o załączniki, takie z własnego komputera i na to udzieliłem odpowiedzi. Proszę czytaj uważnie.
Powtarzam, załączniki są w działach sanatoryjnych, nie ma ich w "na każdy temat", nie ma ich w PW. Powody wyjaśniłem.
W PW nie ma również tagu IMG. Przynajmniej nie powinno być. Jeśli ktoś ma proszę się przyznać natychmiast! :)
Każdy forumowicz jest traktowany tak samo, a to że ma inną rangę na forum, to naturalne. Są nowicjusze, są zwykli użytkownicy, jest admin. Jak w życiu.
Na większości forów takich poziomów jest zdecydowanie więcej i wynikają z nich różne uprawnienia. Jest to dobry i sprawdzony sposób utrzymania jako takiego porządku na forum.
Spokojnej nocy :)
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Obrazki na forum

Post autor: Dzia_dek »

administrator pisze:(...)W PW nie ma również tagu IMG. Przynajmniej nie powinno być. (...)
Tutaj Adminie nie masz racji. Są na tym Forum osoby, które mogą w PW przesyłać zdjęcia.
Otrzymywałem takie wiadomości PW ze zdjęciami.
forumowicz

Re: Obrazki na forum

Post autor: forumowicz »

No nie :? Adminie mam Ci napisać kto w PW ma tag IMG? :oops: :shock:
Nie mam w zwyczaju uprzejmie donosić Ty dobrze wiesz o IMG w PW .I nie mów o równym traktowaniu bo to nieelegancko brzmi w zestawieniu do forumowej rzeczywistości .
Możemy dać temu spokój ?
Zima piękna za oknem :D
Dobranoc :serce: :D
ODPOWIEDZ