Podziękowania za posty (plusiki)

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Podziękowania za posty (plusiki)

Post autor: Sloneczko »

Dzia_dek pisze:........... Nie trzeba było wyłączać systemu oceny postów tylko go zmodyfikować,
np. przez to żeby nie zliczał sumy postów u danego forumowicza. Powinna być tylko ocena (suma) za konkretny post.
Oczywiście z minusami również.
Zbyszku :kwiat: całkowicie się z tobą zgadzam ;) :D
Z tymi ocenami będzie tak..... tak....... przyjemnie :D
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2132
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Podziękowania za posty (plusiki)

Post autor: Chmurka07 »

Nie da się nie zauważyć , że wypowiedzi niektórych osób wypływają z chęci bycia najmądrzejszym i konieczności powiedzenia czegoś ( niekoniecznie mądrego), tak samo nietrudno jest zauważyć mądre , wyważone i logiczne wypowiedzi. W tym temacie Dziadku i Januszu daję Wam duży PLUSIK. :) Cóż świat nie dzieli się na krajowych i zagranicznych lecz na mądrych i głupich.
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11571
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Podziękowania za posty (plusiki)

Post autor: Atina »

Plusiki były fajne :roll: ...czy już nigdy ich nie będzie ? :roll:
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4557
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Podziękowania za posty (plusiki)

Post autor: rybka »

Tak naprawdę plusiki nie są mi do niczego potrzebne... :)
Awatar użytkownika
Wienia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3139
Na forum od: 01 lis 2015 16:00
Staż sanatoryjny: 5

Re: Podziękowania za posty (plusiki)

Post autor: Wienia »

A ja uważam ,że było milo otworzyć stronę i od razu wiem,że komuś się spodobał mój wpis.
Mam wrazenie ,że dużo osób przaestało pisać na forum po tych wprowadzonych nowościach.
Podzielam zdanie Dziadka aby nie sumować plusików,ale je zostawić.Mnie osobiście robilo się miło na serduchu.Ale to tylko moja opinia.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Podziękowania za posty (plusiki)

Post autor: darek »

Wienia pisze:A ja uważam ,że było milo otworzyć stronę i od razu wiem,że komuś się spodobał mój wpis.
Mam wrazenie ,że dużo osób przaestało pisać na forum po tych wprowadzonych nowościach.
Podzielam zdanie Dziadka aby nie sumować plusików,ale je zostawić.Mnie osobiście robilo się miło na serduchu.Ale to tylko moja opinia.

Popieram Szanownych przedmówców.
Uważam i jest to Moja opinia ,że dzięki ograniczeniu tzw plusów tudzież minusów ...forum zacznie umierać :cry:
zauważmy ,że każdy kij ma dwa końce.
wiele osob było docenianych za swe wpisy mozna było się odnieść .
Zauważmy równiez ,że od Czasu pewnego Mniej jest Atakow TROLLI Komputerowych
Forum stało się bardziej przyjazne choć wiele tematów -Gdybym był Administratorem zaraz bym ..zamknął
Bo co wnosi temat
Kto zlozył wniosek w styczniu
Kto złozył w lutym i tak kolejno sory są utworzone Regiony i tam jest zapis o terminie ,ale Polska to wolny Kraj i każdy może sobie piasc

Mimo wszystko powróciłbym do PLUSIKOWANIA
Awatar użytkownika
serendipity
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 495
Na forum od: 17 gru 2011 18:45
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Podziękowania za posty (plusiki)

Post autor: serendipity »

Hej!
Chyba na większości forach istnieje możliwość zgodzenia się ze zdaniem (plus) lub nie zgodzenia (minus). Tym wyrażamy nasze zdanie, nie musząc pisać komentarza. Gromadzenie plusów/minusów przez użytkowników (moim zdaniem) było bez sensu.
Jednak zlikwidowanie możliwości oceny komentarza doprowadzi do wielu cytowań: z tym się zgadzam (cytat), z tym się nie zgadzam (cytat), czy o to chodziło adminowi, żeby obciążać serwer?
Albo doprowadzi do braku dyskusji.
Jeśli to możliwe, to proszę o przywrócenie plusów i minusów przy postach, bez liczenia ich dla użytkowników.
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11571
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Podziękowania za posty (plusiki)

Post autor: Atina »

serendipity pisze:Hej!
Chyba na większości forach istnieje możliwość zgodzenia się ze zdaniem (plus) lub nie zgodzenia (minus). Tym wyrażamy nasze zdanie, nie musząc pisać komentarza. Gromadzenie plusów/minusów przez użytkowników (moim zdaniem) było bez sensu.
Jednak zlikwidowanie możliwości oceny komentarza doprowadzi do wielu cytowań: z tym się zgadzam (cytat), z tym się nie zgadzam (cytat), czy o to chodziło adminowi, żeby obciążać serwer?
Albo doprowadzi do braku dyskusji.
Jeśli to możliwe, to proszę o przywrócenie plusów i minusów przy postach, bez liczenia ich dla użytkowników.
Podzielam to co powyżej :) ...gromadzenie plusów i minusów bez sensu.Ale ocena czy coś nam się podoba lub nie dlaczego nie...
xzibi
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 363
Na forum od: 08 mar 2013 14:27
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Podziękowania za posty (plusiki)

Post autor: xzibi »

Już można zauważyć tendencję spadkową forum. Admin po prostu działa jak wyrafinowany polityk. Bez Nas, nie będzie reklam, nie będzie admina, aż ktoś otworzy nowe forum bardziej demokratyczne.Wiadomo, że ktoś musi patrzeć na to wszystko z góry ale bez przesady. A może przeprowadzić referendum za i przeciw plusikom. Post miał plusy wiadomo, że był wartościowy a tak???
Awatar użytkownika
Adela
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8986
Na forum od: 12 lip 2014 15:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Podziękowania za posty (plusiki)

Post autor: Adela »

No i gdzie mam wstawić + dla Dzia_dka i jego pomysłu, bez zbędnego powtarzania się ?
Zablokowany