Podziękowania za posty (plusiki)

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Podziękowania za posty (plusiki)

Post autor: administrator »

Szanowni Państwo, czytam wszystkie posty w tym temacie te za i przeciw.
XZibi - jesteś w błędzie. Poczytaj proszę po co wprowadziłem plusiki - właśnie po to by oceniać posty, by po plusach i minusach było widać, że coś jest wartościowe, a coś mniej, lub że zgadzamy się z czyimś zadanie bądź nie. Również po to by wartościowi forumowicze byli widoczni od razu. Taki włąśnie był mój zamiar.
Niestety ilość negatywnych opinii jakie czytałem niemal co dzień na temat tego, że istnieje taki system ocen, że forumowicze tylko o plusiki walczą, że dają sobie nawzajem w ramach określonych "grup adoracji", że danie minusa oznacza od razu odwet w postaci minusa zamiast merytorycznej odpowiedzi, że plusiki wywołują jedynie zazdrość i kłótnie itp. itd. To zdecydowało o tym, że w ramach grubszej aktualizacji systemu forum, plusiki zostały przy okazji wycofane. Tylko tyle.
Kto wie, może kiedyś plusiki wrócą. Póki co zostaje jak jest.
Pozdrawiam i czekam na dalsze opinie.
Awatar użytkownika
VVENUS
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 964
Na forum od: 17 mar 2016 19:56
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Podziękowania za posty (plusiki)

Post autor: VVENUS »

Witam :kwiat:
Nie było mnie na forum w okresie ostatnich zmian. Jednak po powrocie z sanatorium zauważyłam , że niby jest tak samo, ale czegoś brakuje po zlikwidowaniu plusików. To tak jak widzieć piękne kwiaty na obrazku , a ich prawdziwego zapachu nie czuć... :kwiat:
Zerwała się spontaniczność w relacjach między piszącymi i czytającymi posty.
Jestem za przywróceniem ocen bez ich sumowania.
Pozdrawiam serdecznie :serce:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Podziękowania za posty (plusiki)

Post autor: Felice »

Post miał plusy wiadomo, że był wartościowy a tak???
A jaką wartość ma danie plusa za zdjęcie ściągnięte z internetu? Albo obrażanie ludzi w tematach gdzie minusa nie można było dać?
forumowicz

Re: Podziękowania za posty (plusiki)

Post autor: forumowicz »

Dobry wieczór,zwracam się do Admina..aby rozważył ponowne wprowadzenie +/- w wybranych tematach ;) tj.
oceń sanatoria, sprawy formalne oraz tematy związane z rehabilitacją. Na NS są osoby które mają ogromną wiedzę ( praktyczną i teoretyczną) związaną z załatwianiem wszelkich formalności w ZUS-ie lub NFZ. Osobiście łykałam wszystkie posty pisane w w/w tematach :kwiat:
Duży plus że są tacy jak Wy
Felice :kwiat: Dziadek :kwiat: Sztani :kwiat: i wielu innych. Dobranoc, spokojnej nocy
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Podziękowania za posty (plusiki)

Post autor: jan19557 »

Kochani przecież nie pomagamy sobie na forum po to aby dostać nagrodę w postaci +++++ Myślę, że jest to raczej bezinteresowna pomoc. Jeśli chcemy okazać komuś wdzięczność za informację wystarczy zacytować jego post i napisać kilka ciepłych słów lub zrobić to indywidualnie na PW danej osoby.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Podziękowania za posty (plusiki)

Post autor: Felice »

Zdecydowanie tak .
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Podziękowania za posty (plusiki)

Post autor: andrzej1955 »

Witam,od samego początku byłem sceptyczny wobec plusików i minusików,ale propozycja ich zostawienia bez dodawania wydaje mi się bardzo zasadna-jest to najszybsza ocena trafności i podobnej opinii w temacie tego który go stawia :!: :!: :!Pozdrawiam
Awatar użytkownika
KuracjuszSK
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 154
Na forum od: 16 wrz 2016 12:43
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Podziękowania za posty (plusiki)

Post autor: KuracjuszSK »

Dziękuje grazynamackowiak za Prywatną Wiadomość
Niestety nie mogę odpisać a chciałbym zadać Ci parę pytan jeśli możesz to wyślij mi na PW jakiś kontakt do siebie.
Z góry dziękuje
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Podziękowania za posty (plusiki)

Post autor: Sloneczko »

Słyszałam, ze ma być jak najmniej cytowania czyichś wypowiedzi a PW??
Pw zostawiam dla swoich przyjaciół :kwiat: i osób pozytywnie do mnie nastawionych :D
Awatar użytkownika
serendipity
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 495
Na forum od: 17 gru 2011 18:45
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Podziękowania za posty (plusiki)

Post autor: serendipity »

administrator pisze:Szanowni Państwo, czytam wszystkie posty w tym temacie te za i przeciw.
XZibi - jesteś w błędzie. Poczytaj proszę po co wprowadziłem plusiki - właśnie po to by oceniać posty, by po plusach i minusach było widać, że coś jest wartościowe, a coś mniej, lub że zgadzamy się z czyimś zadanie bądź nie. Również po to by wartościowi forumowicze byli widoczni od razu. Taki włąśnie był mój zamiar.
Niestety ilość negatywnych opinii jakie czytałem niemal co dzień na temat tego, że istnieje taki system ocen, że forumowicze tylko o plusiki walczą, że dają sobie nawzajem w ramach określonych "grup adoracji", że danie minusa oznacza od razu odwet w postaci minusa zamiast merytorycznej odpowiedzi, że plusiki wywołują jedynie zazdrość i kłótnie itp. itd. To zdecydowało o tym, że w ramach grubszej aktualizacji systemu forum, plusiki zostały przy okazji wycofane. Tylko tyle.
Kto wie, może kiedyś plusiki wrócą. Póki co zostaje jak jest.
Pozdrawiam i czekam na dalsze opinie.
To może tak: same plusy dla postów, z którymi się zgadzamy i wtedy widać tylko ew. liczbę plusów, bez informacji, kto dał taki plus? ;) Tym sposobem minusy też mogłyby być dostępne ;>
ps. admin jednak zauważył kwa ;)
Zablokowany