Problem z logowaniem

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Problem z logowaniem

Post autor: ewiko »

Witam.
Dziś po raz drugi miałam problem z zalogowaniem..... trwało to bardzo długo. Kiedy w końcu udało mi się zalogować, napisałam wiadomość i wówczas pokazało się że nie mogę odpowiadać w tym temacie bez zalogowania. Musiałam ponownie się zalogować. Mam nadzieję że dość jasno opisałam problem... pozdrawiam
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Problem z logowaniem

Post autor: administrator »

Witam
Po prawidłowym zalogowaniu, pojawia się Panel użytkownika, jeśli go nie ma, oznacza to, że logowanie nie powiodło się.
Mogło się nie powieść np. z powodu przekroczenia czasu odpowiedzi serwera (chwilowe przeciążenie serwera), choć nie odnotowałem już stosunkowo dawno tego problemu.
Przypominam też, że wskazane jest by raczej logować się poprzez kliknięcie w prawym rogu w link "Zaloguj", a nie z poziomu szybkiego logowania pod działami forum.
Prewencyjnie proszę wyczyścić pamięć cache przeglądarki internetowej tak jak pisałem tu:
http://forum.nasze-sanatorium.pl/viewto ... =12&t=9674
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27697
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Problem z logowaniem

Post autor: Princi »

Ewiko przepraszam,że się wtrącam ale zerknęłam,że jesteś z mazowieckiego. U mnie i u kilku moich znajomych zauważyliśmy mikrowyłączenia internetu. Router nie reaguje tzn. nie gaśnie ale komputery i telewizory które są połączone z wifi reagują natychmiastowo .I na przykład muszę ponownie np. logować się na forum a zaczęte wiadomości lecą w kosmos i trzeba zaczynać od nowa a na skypie to już nie pogadasz. Może u Ciebie też jest podobnie a może to tylko jakieś przeciążenia.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Wienia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3139
Na forum od: 01 lis 2015 16:00
Staż sanatoryjny: 5

Re: Problem z logowaniem

Post autor: Wienia »

Miałam problem z zalogowaniem się ,chociaż wcale się nie wylogowywałam po nieudanych próbach założyłam nowe konto.
Po otwarciu strony pojawia sie komunikat,że nie mam uprawnień do przegladania strony,ale po kliknięciu na Forum strona się otwiera.
Ponieważ mam mało postów nie mogę wysłać na priw wiadomości pozwalam sobie napisac tutaj.Czy jest możliwość powrócić do starego konta?
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Problem z logowaniem

Post autor: Dzia_dek »

Coś się dzieje z panelem logowania na Forum po wprowadzonych zmianach.
Uzyskuję dostęp do konta za drugim lub trzecim razem po wprowadzeniu danych.
Nic nie dała zmiana sprzętu i korzystanie z innej sieci internetowej.
Nie mam pojęcia w czym tkwi problem. :(
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Problem z logowaniem

Post autor: administrator »

wieslawa kowalska633 pisze:Miałam problem z zalogowaniem się ,chociaż wcale się nie wylogowywałam po nieudanych próbach założyłam nowe konto....
Witam

Opisała Pani problem nieco chaotycznie. Przydałyby się bliższe szczegóły.
Ma Pani możliwość napisania do admina w każdej chwili - poprzez formularz kontaktowy ewentualnie e-mail lub PW.
Na jeden adres e-mail można założyć na forum tylko jedno konto. Po założeniu konta, należy je aktywować klikając w link otrzymany w wiadomości e-mail.
Proszę napisać mi na PW jaki nick ma "stare" konto i z jakim adresem e-mail jest związane.
Pozdrawiam
admin
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Problem z logowaniem

Post autor: administrator »

Dzia_dek pisze:...
Uzyskuję dostęp do konta za drugim lub trzecim razem po wprowadzeniu danych....
Nie otrzymałem więcej takich zgłoszeń, stale testuję dostępność forum z komputera PC - Windows 7 i Windows 10, oraz z telefonu z Androidem. Nie stwierdziłem problemów. Sprawdzam na przeglądarkach FireFox, Internet Explorer, natywnej dla Androida.
Może receptą będzie wyczyszczenie pamięci cache (pamięci podręcznej) przeglądarki? Proszę spróbować.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Problem z logowaniem

Post autor: Dzia_dek »

Dziękuję. Nie pomyślałem o tym. Właśnie zrobiłem to przed chwilą.
Efekt - wszedłem na Forum po drugiej próbie. Zobaczymy jak będzie dalej.
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Problem z logowaniem

Post autor: administrator »

Dziadku, spróbuj w innej przeglądarce i sprawdź efekt. Nadal nie widzę problemu w moich środowiskach testowych.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7119
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

aktualny problem z logowaniem...

Post autor: jacky6 »

Przeczytałem ten wątek jak i staruteńki.
Bo też miałem kłopoty z logowaniem.
Wyszorowałem historię i jak znów problem się powtórzy to się obrażę.
...
PS - nie ma takiego zjawiska na innych forach. Dlaczego N-S jest jakby wyjątkiem ?
ODPOWIEDZ