Wyskakujące podziękowania

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
forumowicz

Wyskakujące podziękowania

Post autor: forumowicz »

Naprawdę są ostatnio dni aż mi się na forum wchodzić nie chce .... Ktoś da podziękowanie za post i zaczyna się czasami kilkadziesiąt razy okienko wyskakuje non stop ,nic nie daje idź do postu itd. no nic wciąż i wciąż wyskakują da się coś zrobić a może jakieś wyłączenia o podziękowaniach itd. ?


edit znalazłem jest opcja wyłącz powiadamianie ,dopóki nie wpadnie kolejne podziękowanie zobaczymy czy to działa
Awatar użytkownika
Alicja1691
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1262
Na forum od: 30 kwie 2015 20:12
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyskakujące podziękowania

Post autor: Alicja1691 »

To chyba zależy od urządzenia , na którym się logujesz na forum. Ja tak mam czasami na smartfonie , natomiast na PC nigdy mi się nie zdarzyło , no chyba ,że cofam stronę , to raz się powtórzy :) :kwiat:
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3420
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Wyskakujące podziękowania

Post autor: Dzia_dek »

Dokładnie tak jak piszesz można wyłączyć powiadomienia o podziękowaniach.
Jesteś chyba pierwszą osobą, która to zrobi, ale z gustami się nie dyskutuje.
Wchodzisz w:
- Panel użytkownika;
- Oceny/Podziękowania;
- Preferencje;
Wyświetla Ci się okienko:
- Ustawienia podziękowań;
Odznaczasz kółeczko "Nie", dajesz "wyślij" i po sprawie.
p.s. Wyskakujące okienka podziękowań przestaną "wyskakiwać" jeśli zaglądniesz w otrzymane podziękowania.
Można na wyskakującym okienku "kliknąć" zamknij okienko". Dotyczy to jednak tylko bieżących podziękowań.
Każde następne, nowe podziękowanie spowoduje kolejne wyświetlenie okienka z powiadomieniem.
Alicjo to nie zależy od urządzenia, z którego korzystasz.
To zależy od sposobu "poruszania" się po forum.
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2016 19:00 przez Dzia_dek, łącznie zmieniany 1 raz.
forumowicz

Re: Wyskakujące podziękowania

Post autor: forumowicz »

Z komputera właśnie pisze i tu jest ten problem hehe no właśnie na tych innych u mnie nie a tu tak,czyli mam na odwrót jak Ty :)
Tak dziękuje już wcześniej to zrobiła ha może się komuś przyda a w sprawie podziękowań te i tak widać przy wypowiedziach lub właśnie opcjach użytkownika co nie zmienia faktu,że ten tego coś się dzieje zobaczymy czy tylko to mój problem,dzięki
Awatar użytkownika
Alicja1691
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1262
Na forum od: 30 kwie 2015 20:12
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyskakujące podziękowania

Post autor: Alicja1691 »

Dzia_dek pisze: p.s. Wyskakujące okienka podziękowań przestaną "wyskakiwać" jeśli zaglądniesz w otrzymane podziękowania.
Można na wyskakującym okienku "kliknąć" zamknij okienko". Dotyczy to jednak tylko bieżących podziękowań.
Każde następne, nowe podziękowanie spowoduje kolejne wyświetlenie okienka z powiadomieniem.
Nie do końca tak jest , bo czasami na smartfonie mam taki problem powtarzających się TYCH SAMYCH pozdziękowań , mimo :zamykania okienka" i zaglądania w te podziękowania , ale to nie jest dla mnie problem , bo nie zdarza się często :)
forumowicz

Re: Wyskakujące podziękowania

Post autor: forumowicz »

Dokładnie robiłem tak, odwiedzałem post, odświeżałem co tylko nic dopiero teraz jest spokój dzięki za zainteresowanie
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3420
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Wyskakujące podziękowania

Post autor: Dzia_dek »

Skoro tak masz Alicjo, to pewnie tak jest. Może to jeszcze sprawa jakichś ustawień sprzętu.
Mnie się to nigdy nie zdarza chyba, że korzystam z opcji: przejścia do poprzedniej strony.
ODPOWIEDZ