Cenzura

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
forumowicz

Cenzura

Post autor: forumowicz »

Dzień dobry .
Chciałbym uzyskać od osób zarządzających forum odpowiedz dlaczego w prywatnej wiadomości którą wysłałem pojawiła się cenzura na jednym słowie ,które zresztą nie było żadnym wulgaryzmem .A jeśli nawet to sądziłem że jest to tak bezpieczne i prywatne miejsce że mogę tam pisać cokolwiek przyjdzie mi do głowy.
Przyznaję że jestem co najmniej zaniepokojony ponieważ pojawia się niepewność czy mój prywatny panel użytkownika jest na pewno miejscem bezpiecznym .
Myślę że wyjaśnienie takiej sytuacji jest ważne nie tylko dla mnie ,ale dla wszystkich użytkowników tego forum.
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Cenzura

Post autor: administrator »

Forum ma ustawiony automat cenzurujący na niektóre słowa powszechnie uznane jako niecenzuralne. Nie zagląda tam żaden człowiek, automat działa tak jak wyszukiwanie wyrazu w tekście - wyszukuje wyrazy z listy wpisanych do ocenzurowania i zamienia je słowem [cenzura].
forumowicz

Re: Cenzura

Post autor: forumowicz »

Dziękuję za wyjaśnienie ,coś takiego przemknęło mi przez myśl ,a ponieważ nie jestem aż tak biegły w całym tym wirtualnym świecie mogłem poczuć pewne zaniepokojenie .
Jednocześnie Przepraszam jeśli swoim wpisem w jakikolwiek sposób uraziłem osoby odpowiedzialne za funkcjonowanie forum .
Pozdrawiam i jeszcze raz Dziękuję :kwiat:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Cenzura

Post autor: Felice »

Ja tam mogę spać spokojnie nawet z cenzurą.Nie piszę nic takiego w wiadomościach,czego nie mogę na forum.Czasem potrzebne tylko są w celu podesłania linka,napisania czegoś co dotyczy tylko danej osoby....ale to też w takiej formie,że wstydzić się za te wiadomości nie muszę.
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Cenzura

Post autor: Sloneczko »

Ja piszę tylko o ....... dooooopie marynie :lol: :lol:
Tez mogę spać spokojnie :twisted:
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Cenzura

Post autor: administrator »

Janusz63, wszystko gra. Jeśli miałeś wątpliwości i je rozwiałem, to o to chodziło.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Cenzura

Post autor: medi »

Słoneczkowa Panienko :shock: :shock: :shock: :shock: Ale z Ciebie zboczek :o :o :o O doopie owszem ale nie Maryni :oops: :oops:
Zablokowany