Statystyki użytkownika

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Statystyki użytkownika

Post autor: administrator »

Zapewne pytacie o tych, którzy mają '-' kreskę zamiast daty/czasu. Jak łatwo się domyślić, zerkając na ich zerowy licznik postów, są to osoby, które założyły konto lecz na forum nigdy się nie zalogowały. Większość osób z zerowym licznikiem logowała się przynajmniej raz, część z nich jednak nie zrobiła tego ani razu i mają kreseczkę zamiast daty/czasu. Obserwując listę, na forum mamy ok 10% takich osób z zerem na liczniku. Jak pisałem wcześniej, trudno zgadnąć z czego to wynika. Całe szczęście przy rejestracji mamy ochronę przed zautomatyzowanym rejestrowaniem się - należy rozwiązać zadanie antyspamowe. Dzięki czemu nie mamy na forum automatycznych spamerów. Fora, które nie mają takiej ochrony to dopiero mają zalew użytkowników o nazwach typu "iozsdfhxxx" publikujących wszelkiej maści posty reklamowe, czyli po prostu masa spamu.
Dodam jeszcze, że nasze statystyki są publicznie widoczne dla każdego forumowicza. Nie ma się czego wstydzić. Ilość postów świadczy o aktywności na forum. Za to też automatycznie przydzielana jest ranga i jej symbol w postaci gwiazdek.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Statystyki użytkownika

Post autor: GIENIA »

administrator pisze: 25 mar 2018 20:42 Zapewne pytacie o tych, którzy mają '-' kreskę zamiast daty/czasu. Jak łatwo się domyślić, zerkając na ich zerowy licznik postów, są to osoby, które założyły konto lecz na forum nigdy się nie zalogowały. Większość osób z zerowym licznikiem logowała się przynajmniej raz, część z nich jednak nie zrobiła tego ani razu i mają kreseczkę zamiast daty/czasu.
No nie :) jest grupa " starych " bywalców NS , którzy maja duuużo postów , i właśnie zamiast czasu , te ..."-".... nie będe Ich tutaj wymieniała , ale jesli sobie Pan zyczy , mogę to zrobic na pv ;)

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Statystyki użytkownika

Post autor: GIENIA »

bibi pisze: 25 mar 2018 19:54 Mateczko, a do czego Wam są potrzebne te informacje :?: :roll:
Bibi , ja też chciałabym mieć ukryty czas ostatniego logowania :) dlatego pytam , od czego to zależy :)
moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: Statystyki użytkownika

Post autor: moderator »

Wydawalo mi się, ze pytania dotyczyły czego innego - statusu w sesji ukryty zaznaczanego przy logowaniu.
Jeśli ktoś chce mieć kreskę na stałe, powinien to zaznaczyć w Panelu Użytkownika->Ustawienia witryny->Ustawienia globalne->Nie pokazuj statusu „online”: TAK

Najlepiej pytania dotyczące osobnych spraw pisać w osobnych wątkach bo potem tworzą się nieporozumienia. Jest to jedna z zasad forum - osobna temat=osobny wątek.
Pozdrawiam serdecznie 😀
forumowicz

Re: Statystyki użytkownika

Post autor: forumowicz »

Ok Gieniu, szczerze to nie wiem (nie pamiętam) jakie mam ustawienia ale sprawdzę .
Tak zapytałam co chcecie sprawdzać , bo ja niczego takiego nie robię, nie jest mi do szczęścia potrzebne :)
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2226
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Statystyki użytkownika

Post autor: Bogutka5 »

...... obyśmy zdrowi byli .... hihi :serce:
Bogutka
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Statystyki użytkownika

Post autor: GIENIA »

moderator pisze: 26 mar 2018 13:31 <.....>
Jeśli ktoś chce mieć kreskę na stałe, powinien to zaznaczyć w Panelu Użytkownika->Ustawienia witryny->Ustawienia globalne->Nie pokazuj statusu „online”: TAK

<....>
Pozdrawiam serdecznie 😀
I wszystko jasne :D pozdrawiam :D
ODPOWIEDZ