Próba zalogowania na konto

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
forumowicz

Próba zalogowania na konto

Post autor: forumowicz »

Do administratora forum .
Po zalogowaniu się tutaj dzisiaj wyswietlił się komunikat ,że od ostatniego mojego logowania były dwie próby zalogowania się na moje konto.
Nie podejmowałem takich prób aż do dzisiaj czy to oznacza ,,że ktoś próbował się zalogować ?
:shock:
Pozdrawiam serdecznie .
kuracjusz54
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Próba zalogowania na konto

Post autor: administrator »

Ulepszenie to wprowadziłem stosunkowo niedawno bo w marcu. Pisałem o tym w temacie:
viewtopic.php?f=12&t=18276#p724079
jeśli ktoś próbuje wejść na nasze konto, lub sami przez pomyłkę wpiszemy złe hasło podczas logowania, to informacja o tym pojawi się po najbliższym poprawnym zalogowaniu.
Tak więc przyczyny mogą być dwie - albo rzeczywiście ktoś próbował zalogować się na nasze konto, albo sami podczas logowania pomyliliśmy się wpisując hasło. W tym drugim przypadku oczywiście pojawia się komunikat "Podano nieprawidłowe hasło. Sprawdź je i spróbuj ponownie." i zazwyczaj po prostu powtarzamy próbę zalogowania, skupiając się bardziej na tym co wpisujemy.
W pierwszym przypadku, jeśli rzeczywiście ktoś próbowałby się zalogować na nasze konto, to widzimy ile razy próbował. Raczej byłyby to duże liczby, no chyba, że mamy hasło bardzo, bardzo proste do odgadnięcia.

Kuracjusz54, sprawdziłem w logu systemowym i możesz być spokojny, obie błędne próby logowania pochodzą z IP z którego napisałeś ten post z pytaniem. Po prostu musiałeś błędnie wpisać hasło podczas logowania. Fragment wyślę na PW. Zamknij komunikat by zresetować licznik błędów wtedy przy następnym takim przypadku będziesz miał świeżą informację.
Pozdrawiam
forumowicz

Re: Próba zalogowania na konto

Post autor: forumowicz »

skoro z Twojego IP , a nie Ty Kuracjusz54 , tzn , że to osoba mająca dostęp do Twojego kompa ;) :mrgreen:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Próba zalogowania na konto

Post autor: andrzej1955 »

Jak się ma parę kont to można się....pomylić :roll:
forumowicz

Re: Próba zalogowania na konto

Post autor: forumowicz »

Dzień dobry administratorze dziekuję za pomoc.
Do Andrzej 1955 Nie wdam sie w kłotnie z Tobą ponieważ mężczyzna umie przyznać się do błędu Ty tego nie potrafisz (cytat z mojego postu) który cytatem nie był .
Zorientowałem się że Wy celebryci tutaj wszystko wiecie nawet to ile kto ma kont a jak nie wiecie ,to wie tylko administrator to i tak wiecie i to jest to co powoduje tutaj niesnaski i kłotnie bo jesteście w stanie wszystkich żle ocenic ,a siebie nie potraficie .To jest Wasz "fenomen" "błyszczenia" tutaj wątpliwy zresztą .
kuracjusz54
Zablokowany