Administrator

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Administrator

Post autor: andrzej1955 »

Witam,chyba już za długo jestem tutaj na forum-dlaczego sam nie wiem-może to przywiązanie,nostalgia,kontakt z tymi którzy już są podobnie jak ja wiele lat-dlatego jestem bardzo zdziwiony dlaczego usunął pan moje ostatnie wpisy w Temacie Stróże dotyczące jednego jedynego słowa.......dziękuję-czyżbym kogoś obraził tym że za informację należy się to magiczne słowo :!: Wydawało mi się że to otwarte forum na tym bazuje że wszyscy wymieniamy się informacjami na temat obiektów sanatoryjnych,bazy zabiegowej i całej otoczce i atmosferze sanatoriów do których wyjeżdżamy po to by się podleczyć i w miarę normalnie funkcjonować w życiu-jeżeli coś się zmieniło to proszę o informację dla wszystkich i otwartym tekstem-nie na pw :!:
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Administrator

Post autor: sztani »

Drogi Andrzeju czuję ,że nie Administrator a ja zostałem wywołany do tablicy . Aby wszystkim (już teraz ) było wiadomo sprawa dotyczy podziękowania za info na PW które mi napisałeś na temat Wysowej a konkretnie Glinika . Przeczytałem Twoją wiadomość na telefonie wróciłem do pracy. Niestety :( zapomniałem podziękować Tobie. Gdybym wiedział jakie to reperkusje przyniesie pewnie nie prosił bym Ciebie o info lub od razu podziekował. Życie nauczyło mnie ,że trzeba pomagać bezinteresownie ,nawet jeśli ktoś nie podziękuje mi za to , to czuję się świetnie . Jesteśmy oboje na forum już parę ładnych lat i nigdy nie dochodziło miedzy nami do spięć (choć i teraz tak uważam ) Podziękowałem i przeprosiłem na PW i oficjalnie w temacie Stróże . Gdzie pozwoliłeś zrobić mi reprymendę z wychowania (dobrych manier Jak profesor ucznia) ,że skoro innym z opisy dziekuję to powinienem i Tobie. Zrobiło mi się zwyczajnie przykro z tego powodu . nie spodziewałem się ,że jesteś aż tak uczulony na podzięki. Podziękowałem Ci w temacie Stróże uderzyłem się w piersi a resztę napisałem na PW aby tematu publicznie nie prać.sprawę uznałem za zakończoną. Ty jednak drążysz . Nie ja bylem wnioskodawcą usunięcia naszych dwóch postów . Nie wiem kto do glowy mi to nie przyszło . Pewnie ktoś uznał,że osoby takie jak my nie powinny się spierać ,i wytykać sobie publicznie( jest to mój punkt widzenia ) . brniesz Andrzeju a po co :( Znają nas na forum i pewnie dziwią się co po nie którzy ,że my oboje zaczynamy ze sobą tak wymieniać zdania . Wobec tego jeszcze raz PRZEPRASZAM MOja wina ,wielka wina...... ,że nie podziękowałem i Jeszcze raz STOKROTNIE DZIEKUJĘ (bez sarkazmu) Życie uczy ,że w najmniej spodziewanym momencie można się pomylić . Na pewno nie zapytam Ciebie już o nic i temat uważam za zakończony.(z mojej strony) Choć dalej jest mi przykro z tego powodu. ;) Nie wiem doprawdy co mam jeszcze zrobić aby przekonać ,że właśnie tak było Andrzeju jak piszę . Pozdrawiam :)
P.S.
Myślę,że Administrator pomyślał podobnie (choć nie wiem co nim kierowało)
resztę pozostawiam Forumowiczom (ocenę) skoro publicznie odnosisz sie do sprawy.
moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: Administrator

Post autor: moderator »

Andrzeju, otrzymałeś ode mnie informację na PW, że oba posty zostały zgłoszone jako nie na temat i dlatego usunięte, a dwie godziny później pytasz tutaj na publicznym forum o to samo. Ani Ty, ani Sztani ich nie zgłosił, jednak inni też czytają forum i ktoś uznał, zresztą słusznie wg mnie, że te posty nadawały się na PW, a nie na publiczne forum i nie były związane w żaden sposób z tematem Stróży.
Takich zgłoszeń dziennie mam kilkanaście, tym razem trafiło na Twój post, ot tyle.
Mam nadzieję, że wyjaśniłem, jeśli nie, zapraszam na PW.
Pozdrawiam

Ps.
Temat umieściłeś w sprawach formalnych, ale przecież chodzi w tym dziale o formalności związane z wyjazdem do sanatorium, a nie pytania dlaczego nie ma mojego postu. Przenoszę go do spraw technicznych.
Zablokowany