Rangi Forumowiczów

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
forumowicz

Re: Rangi Forumowiczów

Post autor: forumowicz »

witam, wyjaśnijcie mi co to za ranga "przyjaciel forum " bo nie wiem ?
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Rangi Forumowiczów

Post autor: administrator »

Szymek, jest trzy posty wyżej. Trzeba się zasłużyć aktywnością na forum.
forumowicz

Re: Rangi Forumowiczów

Post autor: forumowicz »

Witam i dziękuję za informację , a przy okazji jak jestem z panem na antenie to doczytałem się w pana pastach że są tu tacy co mają po dwa ,trzy a nawet
więcej nicków (dla mnie ksywek) ,matko święta żeby nie pana forum to nigdy bym nie wiedział że ,są takie choroby , teraz zaczynam łapać jaką pan ma ciężką prace . pozdrowienia
forumowicz

Re: Rangi Forumowiczów

Post autor: forumowicz »

Jakie Szymus choroby? :lol: napisz coś steskniłam się za jakąs fajna opowiescią ,tylko krótką,krótką ;) :lol:
Ostatnio zmieniony 19 sty 2013 00:34 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: off topic
Kuracjuszka 1957
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 24 paź 2017 09:37
Oddział NFZ: Śląski

Re: Aktualny regulamin forów

Post autor: Kuracjuszka 1957 »

Witam serdecznie. Mam pytanie, dałam wpis na wyjeżdżam do sanatorium i mam gwiazdkę, s na wpisach online,co to znaczy.Jestem tu od paru dni.Źle wpisałam temat,bo nie wiedziałam.Czy zostałam zablokowana?Nikt się nie odzywa,a szuksm kogoś, bo nie mam i nie wiem jsk dojechać. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Aktualny regulamin forów

Post autor: Dzia_dek »

Witaj Kuracjuszka 1957. Tym, że źle wpisałaś temat się nie przejmuj to się często zdarza na początku.
Na pewno nie zostałaś za to zablokowana. Gwiazdka oznacza, że napisałaś już (albo dopiero) 10 postów
i otrzymałaś nominację na "kuracjusza". :lol: Jak popatrzysz to wszyscy tutaj piszący mają, albo listek,
albo gwiazdki lub słoneczko. Gdzieś tam, tu u nas na forum, jest to dokładnie opisane. Jeśli chodzi o
dojazd z tych Tychów :lol: do Wysowej to odpowiem Ci w Twoim temacie pod linkiem:
https://www.forum.nasze-sanatorium.pl/viewtopic.php?f=4&t=17321&p=686736#p684038
Tam też powinnaś dopisywać nowe posty (nie zakładając nowych tematów o swoim wyjeździe) odświeżając
swój temat. Może znajdzie się ktoś, kto również jedzie w tym terminie i kierunku.
ODPOWIEDZ