Jak postępować z trollami?

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
forumowicz

Re: po prostu - jak postępować w życiu i w necie ...

Post autor: forumowicz »

jacky6 pisze:
administrator pisze:Jacky, a ja widzę, że Ty nadal nie rozumiesz o co chodzi w moim przekazie.
administrator pisze:Nie ma wymogu uzasadniania dlaczego przyznało się plusa bądź minusa. Nie rozumiem zupełnie przeżywania tych plusów/minusów.
Tak :idea:
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: Jak postępować z trollami?

Post autor: stokrotka »

Odkąd nie było na forum "trójcy" wszechwiedzącej , :lol: nie było większego problemu z trollami .Czasem gdzieś ktoś ,ale to pojedyncze przypadki trzymające się tylko wybranych tematów.
Każdy wiedział że podziękowanie jest dla osoby która poradziła ,zaproponowała , opisała miejsce gdzie była, pomagając tym którzy dopiero się w dane miejsce wybierali itd. Natomiast kliknięcie kciuka w dół czy zgłoszenie postu ,było w wyjątkowo-skrajnych przypadkach.Dla osoby która złośliwie ,obraźliwie czy też wyśmiewnie zamieściła swój post.
To co się od pewnego czasu dzieje to .... dziecinada i tyle. Żal mi tej osoby, bo to nieszczęśliwy człowiek .Chciałby pogadać a jednoczesnie nie potrafi, musi dokuczyć pisząc wyśmiewnie czy zgryźliwie.Nie byłoby dla niego dnia żeby Komuś nie "dowalić" :roll: z grubej rury.
Wiem że gdzie się spojrzy tam ten człek jest :lol: -ale ? uważam że trzeba zacząć ignorować i tyle.Niech sobie pisze - w szkole się tego nauczył.Teraz wykorzystuje swoją umiejętność.
Ma czasu duuużo ,nie ma co z sobą zrobić to ...pisze co ślina na język przyniesie i do tego cieszy się z tego :lol:
Być może nie wie sam co pisze :o tak też bywa.
Tacy ludzie są "biedni" w sensie myślenia ,rozumowania itd.
Pozdrawiam i życzę więcej "wyrozumiałości" dla trolla który nie wie co czyni :P
forumowicz

Re: Jak postępować z trollami?

Post autor: forumowicz »

A ja spotkałam dzisiaj na deptaku tę panią :lol: to chyba pani Troll-owa hm. :lol:
Ps jak to nie pani a pan troll i w dodatku przystojny to niech skrobnie do mnie na PW :o :D a co :serce: :serce:czekam :lol: :kwiat: :serce:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Jak postępować z trollami?

Post autor: Sloneczko »

Wcale nie rozumiem dlaczego tak sie wkurzacie a inni robią sobie całkiem niewskazane żarty :shock:
Kazdy ma prawo pisać co chce tylko nie obrażać. A jeżeli obrazi to trzeba ten problem zgłosić Adminowi i po problemie :o
Po co sobie nerwy psuć.
Ja mam swoich problemów całą "copkę" i z tego co niektórzy tu piszą to chce mi się tylko śmiać.
Jesteśmy tacy rózni....... ja też mam charakterek :D nieraz mi mamusia mówiła i mówi do tej pory. ;) :lol:
Pewnie też wkurzam niektórych ale sa na tyle inteligentni, ze nie zwracają na moje pisane głupoty uwagi.
Radze wam robić to samo. Będziecie zdrowsi ;) :D
Kiedyś słyszałam takie powiedzenie , ze "nie ma ludzi normalnych...to świat jest normalny a my go prowadzimy do nicości"
forumowicz

Re: Jak postępować z trollami?

Post autor: forumowicz »

Słoneczko :serce: mnie takie "pierdołki" nie ruszają .....nie lubię jedynie jak ktoś swoimi wpisami o ośrodkach wprowadza w błąd przyszłych kuracjuszy , bo na forum o sanatoriach to jest chwyt poniżej pasa :roll: .....ktoś pyta o balkony i dowiaduje się od takiego trolla że ich nie ma , a są ! ośrodek jest prawie kilometr od bazy zabiegowej a ten zachwala i pisze że blisko :roll: itp. wymysły ...to są podstawowe wiadomości cała reszta to już indywidualne odczucia każdego ;)
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Jak postępować z trollami?

Post autor: Sloneczko »

Więc każdy taki błąd powinien być zgłoszony Adminowi a z osobą, która specjalnie podaje błędne informacje nie należy dyskutować.
To nie ma najmniejszego sensu :? :roll:
forumowicz

Re: Jak postępować z trollami?

Post autor: forumowicz »

Racja :) 8-)
Awatar użytkownika
serendipity
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 495
Na forum od: 17 gru 2011 18:45
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jak postępować z trollami?

Post autor: serendipity »

Kilka razy już tu pisałam, że każdy ma prawo mieć swoje zdanie.
Dziwne te teksty: "Odkąd nie było na forum "trójcy" wszechwiedzącej , :lol: nie było większego problemu z trollami .Czasem gdzieś ktoś ,ale to pojedyncze przypadki trzymające się tylko wybranych tematów." Czyli co: nie wolno napisać swojego zdania? "Jakeś wstąpił między wrony..." itd?
Ludzie, żyjemy w XXI wieku;)
A rozbawiło mnie: "A gdzie jest wklejona prze ze mnie foteczka? komu :o :lol: przeszkadzała? :o"
No, to właśnie jest to forum, temat sobie, a moje jest mojsze.
Trolem nie jestem, ja tylko mam swoje zdanie:)
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: Jak postępować z trollami?

Post autor: stokrotka »

Każdy ma swoje zdanie ,ale nikt nie chce by z niego robiono wariata ,albo by wprowadzano ludzi w błąd.Nie po to tu jesteśmy.
Były i są nadal osoby które złośliwie komentowały inne wypowiedzi .Jesli odpowiadam osobie X i ta osoba żartem odpowiada do mnie -w sumie jesteśmy zgodni i jeden do drugiego nic nie ma, to? dlaczego osoba Y po miesiącu od naszej wymiany zdań -buszując po tematach daje mi minusa ? Te wypowiedzi niczym nie uraziły osobę Y ..dlatego pytam dlaczego ? Ja się nie mieszam w inne " rozmowy" -czasem czytam .Podziękuję gdy info jest dla mnie przydatne.Nie oceniam postów negatywnie, które mnie nie dotyczą -ale ? jesli obrażają to nie omieszkam się dać minus.
Serendipity to nie tak jak piszesz.
Gdybyś to Ty dostawała co rusz minus-- NIESŁUSZNIE , (widać to odkąd pojawił sie troll -jedna i ta sama osoba) -to ciekawa jestem czy to samo byś napisała.
Awatar użytkownika
serendipity
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 495
Na forum od: 17 gru 2011 18:45
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jak postępować z trollami?

Post autor: serendipity »

Stokrotka, nie przejmuj się minusami:) Niedawno był temat, w którym minusy były "plusami". (Ale chyba był niezgodny z...?(aha, zebrała się wystarczająca ilość minusów:) i wleciał w przestrzeń internetu.) Zarobiłam wtedy kilka minusów, i co? :) Jakie to ma znaczenie;D
ODPOWIEDZ