Jak postępować z trollami?

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
forumowicz

Re: Jak postępować z trollami?

Post autor: forumowicz »

Administratorze :) Nie może tak być aby za wiarygodne informacje , poparte własnymi zdjęciami dostawać minusy :( Takie minusowanie podważa wpis który był zamieszczony z prawdziwą informacją dla przyszłych kuracjuszy .W ten sposób te nie odpowiedzialne osoby rozwalą całe to forum :( http://forum.nasze-sanatorium.pl/viewto ... 33#p343633
forumowicz

Re: Jak postępować z trollami?

Post autor: forumowicz »

smuga - A ty nie dajesz czasem minusów? Każdy ma prawo dać i minus i plus, wedle woli.
Administrator też tak postępuje. Daje minusa i nie uzasadnia dlaczego :(
Nie podoba się forum? Nikt nikogo nie zmusza do bycia tutaj.
Mamy wolność słowa, jest demokracja, możemy kogoś lubić, a innego nie lubić (np. jak ja ciebie, bez obrazy) :!:
:shock:
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

czy musimy żyć z trollami?

Post autor: jacky6 »

smuga pisze: Administratorze
W ten sposób te nie odpowiedzialne osoby rozwalą całe to forum
na marginesie - niejakie stworzonko występujące pod szyldem pink minusuje a po uderzeniu w stół ( klawiaturę ) odzywa się adwokat qnik.

Generalnie ocenę Smugi po wielokroć popieram a odczucie podzielam...

:mrgreen: to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:
forumowicz

Usunąc trolla i po sprawie ...

Post autor: forumowicz »

Quo vadis Forum?
Adminie jak dlugo będziesz tolerowal tego typu zachowania?
czy dotad, az ludzie ktorzy tworza "merytoryczny szkielet' tego forum przestana w ogole pisac?
Juz widać, że coraz mniej piszą osoby, ktore wczesniej byly bardzo aktywne.
Po coz pisać? żeby zaraz przeczytac najczęściej "głupi" komentarz kogos takiego jak Pink, Ave czy Qnik?
Rozwaz Adminie czy warto? Popieram Smuge i jacky'ego6
Qnik pisze:Mamy wolność słowa, jest demokracja,
Qnik to co napisales powyzej jest dla ludzi, ktorzy między uszami mają cos więcej, niż tylko pustke..
Qnik pisze:Na razie nie mam uprawnień do minusowania. Jak je zdobędę, to tobie też dam kilka minusów, adwokacie smugi.
Adminie po co trzymac tu takich trolli?
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Jak postępować z trollami?

Post autor: Sloneczko »

Jak to dobrze, ze ja nie mam takich problemów :o
Zauważyłam, że większe problemy i wykorzystanie płynącego czasu w odpowiedni sposób, trzymają człowieka przy życiu :? i nie rozwalają mu psychiki :o
Pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Jak postępować z trollami?

Post autor: administrator »

Nie ma wymogu uzasadniania dlaczego przyznało się plusa bądź minusa. Nie rozumiem zupełnie przeżywania tych plusów/minusów.
Gdy nie było minusów, forumowicze chcieli ich wprowadzenia, gdy wprowadziłem, były nawet głosy by rozszerzyć na wszystkie działy forum. Są minusy i co? Po każdym minusie kolejna osoba żąda wyjaśnień, uzasadnień itd. Pamiętajmy, że to jedynie subiektywna ocena postu i naprawdę może być różna.
Pytanie do fanów FB. Tam zdaje się nie ma kciuka w dół??? Gdy u nas nie było minusa, to oceniane to było jako towarzystwo wzajemnej adoracji, które tylko się plusuje wzajemnie.
Ech, bardzo, bardzo proszę traktować cały internet z przymrużeniem oka. To ma nas cieszyć, a nie szargać nerwy.
Odpisywanie na każdy prowokacyjny post jak już pisałem wiele razy jest zupełnie bezsensowne. Jeśli taki post łamie regulamin, proszę go do mnie zgłaszać, a nie urządzać jatkę na forum. To takie właśnie kłótnie psują obraz forum, a nie to, że komuś podoba się kolor żółty, a innemu niebieski lub ktoś wstawił uśmiech w poście. I tak powstają kolejne wątki odchodzące od tematu głównego, które są zupełnie niepotrzebne.
Pozdrawiam i liczę na wzajemną wyrozumiałość forumowiczów względem siebie i mnie zresztą też.
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Jak postępować z trollami?

Post autor: jacky6 »

administrator pisze:Nie ma wymogu uzasadniania dlaczego przyznało się plusa bądź minusa. Nie rozumiem zupełnie przeżywania tych plusów/minusów.
Pytanie do fanów FB. Tam zdaje się nie ma kciuka w dół??? Gdy u nas nie było minusa, to oceniane to było jako towarzystwo wzajemnej adoracji, które tylko się plusuje wzajemnie.Pozdrawiam i liczę na wzajemną wyrozumiałość forumowiczów względem siebie i mnie zresztą też.
niezrozumienie sytuacji spowodowało utratę pozycji pod żyrandolem...
na FB sprowadzenie i to nieuzasadnione poniżej parteru oznacza ban...
byliśmy, jesteśmy ale czy będziemy ?
to be or not to be ...

:mrgreen: :ugeek:

Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Jak postępować z trollami?

Post autor: andrzej1955 »

Witam :) pisałem już tu wielokrotnie...Jak postępować z trollami-po prostu nie KARMIĆ :!: :!: :!: zresztą o ile mnie pamięć nie myli był tu taki temat :!: mamy sposoby na wykorzenienie i usunięcie nieeleganckich wpisów poprzez zgłoszenie ich Adminowi,na nic apele o tolerancję i szacunek dla koleżanek i kolegów :!: a wpisy pod różnymi postaciami tych samych osób to już niestety normalka-ale jeżeli ktoś ma potrzebę porozmawiania tu na forum z samym sobą,to już sprawa jego osobowości i zaspokojenia ambicji :!: nie znaczy to że może bezkarnie obrażać i zaśmiecać tematów :!: Pozdrawiam Serdecznie Dużo Zdrówka Życzę :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Jak postępować z trollami?

Post autor: administrator »

Jacky, a ja widzę, że Ty nadal nie rozumiesz o co chodzi w moim przekazie. Obawiam się więc, że nadal jeśli się ktoś uprze, to będzie kłócił się na forum o post, o minusa itp. zamiast zgłosić do mnie jeśli coś rzeczywiście łamie regulamin.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

po prostu - jak postępować w życiu i w necie ...

Post autor: jacky6 »

administrator pisze:Jacky, a ja widzę, że Ty nadal nie rozumiesz o co chodzi w moim przekazie.
administrator pisze:Nie ma wymogu uzasadniania dlaczego przyznało się plusa bądź minusa. Nie rozumiem zupełnie przeżywania tych plusów/minusów.
być może w owym zrozumieniu nie tylko pies jest pogrzebany ...
bo nie idzie o czyste punktowanie jak w boksie, czy innej dyscyplinie sportowej...
ale biega o kulturę bycia...
w życiu codziennym - coraz częściej przenoszonym do netu...
trzeba po prostu rozmawiać aby zrozumieć...
tą rozmową czasami jest pisanie i czytanie ...
ale dla pełni zrozumienia potrzeba czasu...
nieraz bardzo dużo czasu ...
i zrozumienie bardzo często przychodzi po czasie ...
lepiej późno niż wcale ...
tyle, że nieraz koszt owego spóźnienia jest bardzo wysoki...
...
:mrgreen: to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:
ODPOWIEDZ