Problemy z logowaniem

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Problemy z logowaniem

Post autor: administrator »

Uwaga! Jeśli są problemy z logowaniem (automatyczne wylogowanie zaraz po zalogowaniu) bardzo proszę usunąć ciasteczka (cookie) utworzone przez stronę Forum.
Można odszukać na liście wszystkie ciasteczka z nazwą nasze-sanatorium.pl lub usunąć wszystkie jakie się zgromadziły w przeglądarce.
Podaję receptury na usunięcie wszystkich plików ciasteczek w najpopularniejszych przeglądarkach.
np

Firefox - Opcje -> Prywatność -> Wyświetl ciasteczka -> kliknąć: Usuń wszystkie ciasteczka

Internet Explorer -> Usuwanie historii przeglądania -> zaznaczyć "Pliki cookie" -> kliknąć: Usuń

Chrome -> Historia -> Wyczyść dane przeglądania -> zaznaczyć: "Pliki cookie oraz inne dane witryn" -> zaznaczyć: "Wyczyść poniższe elementy: Od samego początku" -> kliknąć: Wyczyść dane przeglądania
Rachel
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1617
Na forum od: 05 kwie 2013 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: Rachel »

Miałam problem ale na szczęście się udało. Mam jednak pytanie. Na dole w czarnym pasku mam informację o plikach cookie. Czy mam je zaakceptować? Jakoś nie mam ochoty więc w co kliknąć aby tych cookie nie mieć?
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: administrator »

Rachel, niestety informacja o cookie jest obowiązkowa dla każdej strony. Takie prawo.
Pisałem o tym jak to weszło tu:
http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... =12&t=5426

Tak więc jeśli nie klikniesz "akceptuj" to zawsze powinno pojawiać się pytanie o akceptację.
Niektóre strony mają mniejszy inne większy pasek lub inną "ramkę" informacyjną o cookie, ale mają jeśli chcą być zgodne z prawem.
Taki mamy klimat... narzucony dyrektywą UE.
Pozdrawiam
Rachel
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1617
Na forum od: 05 kwie 2013 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: Rachel »

Nie pozostaje mi nic innego jak zrobić minę :(.
Dziękuję i pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Alek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1820
Na forum od: 19 lip 2014 09:30
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: Alek »

Witam :)
Zawsze klikam "Akceptuj" kiedy pojawia się owy czarny pasek i nie mam jak na razie problemów z logowaniem,a po wyjściu z forum usuwam w przeglądarce historie przeglądania tak jak napisał Admin. Używam przeglądarki Internet Explorer 9. Miłego dnia :)
Pozdrawiam
Alek
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7751
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: jan19557 »

Wystarczy raz w tygodniu zrobić czystkę ccleanerem i wyrzuci nam wszystko. Operacja trwa 20 s. To chyba nie była sprawa ciasteczek bo ja nic nie robiłem i wszystko samo ustąpiło. To prawdopodobnie był błąd systemowy.
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: stokrotka »

Ufff ! poradziłam sobie z tymi nieszczęsnymi "ciasteczkami".Od rana kombinowałam na wszystkie sposoby ,ale dałam radę :D
Dzięki za podpowiedź jak to usunąć :kwiat: :kwiat: :kwiat:
baron14
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2001
Na forum od: 26 cze 2014 01:22

Re: ZGUBIŁAM (EM ) GŁOWĘ W SANATORIUM

Post autor: baron14 »

ewasz pisze:Wszystkim, którzy tu zajrzą życzę miłego dnia :kwiat: :kwiat:
Też wszystkich witam oile im się uda zalogować bo od wczoraj Admin daje ciała na maksa bo tylko z Explorera można się zalogować a Admin zamiast coś z tym zrobić to wciska kit aby usuwać ciasteczka i historię z przeglądarek . Po za tym powinien usunąć jak naj szybciej awarii to nie zaszkodziło by przeprosić ale jak znam życie to pozostaje nam sobie samemu powiedzieć SORY TAKIE MAMY NS . Nie zdziwię się też jak za to że jedyny am odwagę napisać prawdę wylecę z NS z hukiem co uraduje kilkanaście osób z tu obecnych :lol: :lol: . Więc jak tak się stanie to ściskam mocno tych co mnie choć ciut tu lubią :serce: :kwiat:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58744
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: ZGUBIŁAM (EM ) GŁOWĘ W SANATORIUM

Post autor: malgorzatas »

baronie ja usunełam jak kazał Admin i działa..pozdrawiam ciebie Goska..tez nie mogłam sie zalogować..nie jestem biegła w internecie i po powrocie mialam przykra niespodzianke..ale juz wszystko dobrze..
I nikt ciebie nie wyrzuci...każdy ma prawo powiedzieć co mysli :kwiat:
ja ciebie lubie i tez pozdrawiam :kwiat:
baron14
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2001
Na forum od: 26 cze 2014 01:22

Re: ZGUBIŁAM (EM ) GŁOWĘ W SANATORIUM

Post autor: baron14 »

malgorzatas pisze:baronie ja usunełam jak kazał Admin i działa..pozdrawiam ciebie Goska..tez nie mogłam sie zalogować..nie jestem biegła w internecie i po powrocie mialam przykra niespodzianke..ale juz wszystko dobrze..
I nikt ciebie nie wyrzuci...każdy ma prawo powiedzieć co mysli :kwiat:
ja ciebie lubie i tez pozdrawiam :kwiat:
Jak Admin tego nie naprawi to sam się wymiksuje z NS bo nie będę używał kilku przeglądarek ja historię wykasowałem nawet zrobiłem gruntowny skan dla pewności ale Admin coś pomajstrował w ustawieniach i dlatego wszystko się posypało . Zobaczymy czy przynajmniej przeprosi na forum za ten bałagan
Zablokowany