Problemy z logowaniem

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: ZGUBIŁAM (EM ) GŁOWĘ W SANATORIUM

Post autor: stokrotka »

Całe dopołudnie spędziłam na przywracaniu logowania.Nie wychodziło mi to -ale w końcu dałam radę.Też nie jestem biegła w "zarządzaniu" kompem .Nawet podpowiedzi admina na początku na wiele się nie zdały.Ważne że dałam radę. :D
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: ZGUBIŁAM (EM ) GŁOWĘ W SANATORIUM

Post autor: stokrotka »

baron14 pisze:
malgorzatas pisze:baronie ja usunełam jak kazał Admin i działa..pozdrawiam ciebie Goska..tez nie mogłam sie zalogować..nie jestem biegła w internecie i po powrocie mialam przykra niespodzianke..ale juz wszystko dobrze..
I nikt ciebie nie wyrzuci...każdy ma prawo powiedzieć co mysli :kwiat:
ja ciebie lubie i tez pozdrawiam :kwiat:
Jak Admin tego nie naprawi to sam się wymiksuje z NS bo nie będę używał kilku przeglądarek ja historię wykasowałem nawet zrobiłem gruntowny skan dla pewności ale Admin coś pomajstrował w ustawieniach i dlatego wszystko się posypało . Zobaczymy czy przynajmniej przeprosi na forum za ten bałagan
Też zrobiłam czystkę w kompie :) :)
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: ZGUBIŁAM (EM ) GŁOWĘ W SANATORIUM

Post autor: malgorzatas »

stokrotka pisze:Całe dopołudnie spędziłam na przywracaniu logowania.Nie wychodziło mi to -ale w końcu dałam radę.Też nie jestem biegła w "zarządzaniu" kompem .Nawet podpowiedzi admina na początku na wiele się nie zdały.Ważne że dałam radę. :D
No ja przy pomocy dwóch osób ;) którym bardzo dziękuję..troche mnie wnerwia ten pasek czarny na dole ale ważne że weszłam..przyjdzie gośc do internetu i zobaczy co da sie zrobić.. ;)
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24603
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: ZGUBIŁAM (EM ) GŁOWĘ W SANATORIUM

Post autor: ewasz »

Na szczęście nie mam problemów z logowaniem ale za to często mi resetuje moje wysyłane wpisy i muszę je ponownie napisać. Dzieje się to głównie wieczorem więc myślę, że to wskutek przeciążenia ;)
Pozdrawiam :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20152
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: ZGUBIŁAM (EM ) GŁOWĘ W SANATORIUM

Post autor: Felice »

Problem mieli wszyscy o jednej porze.Ostatnio parę razy strona mi się zawieszała (tylko ta),musiałam wychodzić wyłączając komputer "z palca". Internet mam bardzo szybki 250 Mb/s i wszystko śmiga piorunem.
baron14
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2001
Na forum od: 26 cze 2014 01:22

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: baron14 »

jan19557 pisze:Wystarczy raz w tygodniu zrobić czystkę ccleanerem i wyrzuci nam wszystko. Operacja trwa 20 s. To chyba nie była sprawa ciasteczek bo ja nic nie robiłem i wszystko samo ustąpiło. To prawdopodobnie był błąd systemowy.
Zgadza się to nie wina ciasteczek wina leży po stronie Admina bo mi nadal nie działa na Chrome anie na innych przeglądarkach u znajomych na innych kompach tez nie działa po za Explorerem . Niestety Admin nadal z tym nic nie zrobił bo ma nas w głębokim poważaniu nawet nie raczy na meile odpisać że o przeprosinach za powstały bałagan nie wspomnę :evil: :evil: :evil:
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: administrator »

Baronie14, ciasteczka każda przeglądarka ma swoje własne, musisz więc je usunąć niezależnie w każdej przeglądarce, z której korzystasz. Jestem pewien, że wiele z osób na forum korzysta z Chrome czy FireFoxa (choćby ja) i wszystko działa poprawnie.
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: stokrotka »

baron14 pisze:
jan19557 pisze:Wystarczy raz w tygodniu zrobić czystkę ccleanerem i wyrzuci nam wszystko. Operacja trwa 20 s. To chyba nie była sprawa ciasteczek bo ja nic nie robiłem i wszystko samo ustąpiło. To prawdopodobnie był błąd systemowy.
Zgadza się to nie wina ciasteczek wina leży po stronie Admina bo mi nadal nie działa na Chrome anie na innych przeglądarkach u znajomych na innych kompach tez nie działa po za Explorerem . Niestety Admin nadal z tym nic nie zrobił bo ma nas w głębokim poważaniu nawet nie raczy na meile odpisać że o przeprosinach za powstały bałagan nie wspomnę :evil: :evil: :evil:
Wyluzuj stary ! Mnie tez na chrome nie zadziałało -choć robiłam wg.wskazówek.I nadal tam nie mogę się zalogować.Czyja wina ? nie wiem ...grunt że na explorer mogę się logować.
baron14
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2001
Na forum od: 26 cze 2014 01:22

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: baron14 »

Zgadza się to nie wina ciasteczek wina leży po stronie Admina bo mi nadal nie działa na Chrome anie na innych przeglądarkach u znajomych na innych kompach tez nie działa po za Explorerem . Niestety Admin nadal z tym nic nie zrobił bo ma nas w głębokim poważaniu nawet nie raczy na meile odpisać że o przeprosinach za powstały bałagan nie wspomnę :evil: :evil: :evil:[/quote]
Wyluzuj stary ! Mnie tez na chrome nie zadziałało -choć robiłam wg.wskazówek.I nadal tam nie mogę się zalogować.Czyja wina ? nie wiem ...grunt że na explorer mogę się logować.[/quote]
Nie mam zamiaru wyluzowywać ja nie mam zamiaru logować się na kilkanaście przeglądarek . Gdy osoba za to odpowiedziałna ma to w D ........ Stokrotka właśnie przez takie nastawienie jak twoje jest w kraju jak jest bo nik nic nie robi , bo prawie wszyscy siedzą cicho aby czasem się nie narazić :evil: :evil:
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: administrator »

Baron, ale ja podaję Ci receptę jak to naprawić. Niestety ja w Twoim komputerze tego nie zrobię.

Chrome -> Historia -> Ustawienia -> Wyczyść dane przeglądania -> zaznaczyć "Pliki cookie oraz inne dane witryn" -> zaznaczyć: "Wyczyść poniższe elementy: Od początku" -> kliknąć Wyczyść dane przeglądania

Piszę to z Chrome Wersja 36.0.1985.125 m i jak widać działa.
Zablokowany