Problemy z logowaniem

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
baron14
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2001
Na forum od: 26 cze 2014 01:22

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: baron14 »

Admin rusz DUPSKO bo coraz gorzej teraz wyskoczyła tabliczka PODZIĘKOWAŃ i nie można jej wykasować w żaden sposób :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: administrator »

Nie musisz wchodzić na to forum.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
nika7
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5501
Na forum od: 04 lut 2014 12:29

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: nika7 »

Baron nie denerwuj się i rusz swoje cztery litery, jeśli nie naprawisz w swoim komputerze problemu to Admin na pewno tego nie zrobi. Ja też korzystam z Chroma i też miałam problem z logowaniem, po wyczyszczeniu ciasteczek wszystko działa tak jak trzeba. Troszkę luzu, lato mamy :lol: :lol: :lol:
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: stokrotka »

baron14 pisze:Zgadza się to nie wina ciasteczek wina leży po stronie Admina bo mi nadal nie działa na Chrome anie na innych przeglądarkach u znajomych na innych kompach tez nie działa po za Explorerem . Niestety Admin nadal z tym nic nie zrobił bo ma nas w głębokim poważaniu nawet nie raczy na meile odpisać że o przeprosinach za powstały bałagan nie wspomnę :evil: :evil: :evil:
Wyluzuj stary ! Mnie tez na chrome nie zadziałało -choć robiłam wg.wskazówek.I nadal tam nie mogę się zalogować.Czyja wina ? nie wiem ...grunt że na explorer mogę się logować.[/quote]
Nie mam zamiaru wyluzowywać ja nie mam zamiaru logować się na kilkanaście przeglądarek . Gdy osoba za to odpowiedziałna ma to w D ........ Stokrotka właśnie przez takie nastawienie jak twoje jest w kraju jak jest bo nik nic nie robi , bo prawie wszyscy siedzą cicho aby czasem się nie narazić :evil: :evil:[/quote]
Nikomu się nie chcę przypodobać ,ani "narazić" - szkoda zdrowia na takie duperele -są ważniejsze w życiu problemy.Swoje wiem ,bo nie jedno "przeszłam" w minionych latach.Prawdą jest że na początku byłam wner*** bo wiedziałam że nic nie" nabroiłam" a zalogować się nie potrafiłam.
Natomiast, co my prości ludzie możemy zrobić dla kraju ? Nie iść na głosowanie? To też nie jest wyjściem.Nie mamy wpływu na sprawy państwowe.
Ale to już nie ten temat baronie 14.
baron14
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2001
Na forum od: 26 cze 2014 01:22

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: baron14 »

nika731207 pisze:Baron nie denerwuj się i rusz swoje cztery litery, jeśli nie naprawisz w swoim komputerze problemu to Admin na pewno tego nie zrobi. Ja też korzystam z Chroma i też miałam problem z logowaniem, po wyczyszczeniu ciasteczek wszystko działa tak jak trzeba. Troszkę luzu, lato mamy :lol: :lol: :lol:
Powiedziała co wiedziała a że nic nie wie to tyle samo powiedziała :lol: :lol: problemy są tylko na tym syfie NS gdzie indziej wszystko śmiga więc nie wiem czemu tak włazicie w tyłek Adminowi
baron14
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2001
Na forum od: 26 cze 2014 01:22

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: baron14 »

administrator pisze:Nie musisz wchodzić na to forum.
Pozdrawiam
Tak wygląda podejście Admina nie pasuje to wypad :lol: :lol: prostsze niż usuwanie problemu zero samo krytyki NIESTETY :evil: :evil:
Awatar użytkownika
nika7
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5501
Na forum od: 04 lut 2014 12:29

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: nika7 »

Masz rację, informatykiem nie jestem, ale szybko się uczę. Jeśli ktoś podaje gotowy przepis na usunięcie problemu to potrafię z niego skorzystać. Skoro Ty tego nie potrafisz to chyba coś nie tak z Twoją inteligencją, obrażanie innych też o tym świadczy. Jeśli uważasz, że NS to syf to nie rozumiem dlaczego tak się denerwujesz kiedy nie możesz się zalogować. Nikt nikomu w tyłek nie wchodzi, staramy się tylko powiedzieć Ci, że to problem TWOJEGO komputera, a obrażanie innych sobie daruj. Miłego wieczoru mimo wszystko :kwiat:
mariolaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 565
Na forum od: 16 mar 2011 20:33

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: mariolaa »

Ja korzystam z FireFoxa. Wczoraj tez miałam kłopoty z zalogowaniem, ale postąpiłam zgodnie ze wskazówkami admina i udało się, wczoraj już mogłam logować się bez problemu. Informatykiem też nie jestem, jedynie samoukiem. Udało mi się rozszyfrować polecenia admina choć troszeczkę po drodze miałam inne polecenia ale doszłam pomaleńku do ciasteczek i usunęłam je wszystkie, poskutkowało - dziękuję. Nie ma co się denerwować, oby tylko były takie problemy. Pozdrawiam wszystkich. :)
Rachel
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1617
Na forum od: 05 kwie 2013 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: Rachel »

Ja nie korzystam z explorera i korzystać z tej zafajdanej przeglądarki nie mam zamiaru. Jestem szybka jak błyskawica dlatego takie przeglądarki jak ja wybieram. Explorer jest do dupy. Co zaś tyczy się Chrome, z której korzystam to miałam wczoraj problem. Admina podpowiedzi mi pomogły, a przy okazji oczyściłam sobie z badziewia komputer. Pozdrawiam. Acha i jeszcze jedno - otóż po raz trzeci zostanę babcią, za osiem miesięcy :)
Rachel
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1617
Na forum od: 05 kwie 2013 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: Rachel »

Jeszcze na chwilę wróciłam bo chcę coś podpowiedzieć Baronowi14 jeśli tu jeszcze jest. Otóż ja usunęłam całą historię dopiero wówczas zadziałało. Wcześniej gdy usunęłam wg instrukcji admina nie działało, a używam Chrome.
Zablokowany