kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Halynka »

Nie denerwuj się , przyślą poleconym, czekałam chyba około tygodnia . Pakowanie jeszcze niezakończone :oops:
Pogoda taka zmienna .... nie wiem jakie zabrać ciuchy ,a o obuwiu już nie wspomnę :shock:
Pozdrawiam serdecznie :)
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: gosiam »

Witam wszystkich. Pobyt bardzo udany, towarzystwo super, zabiegi także. :D Gorzej z pogodą, bo deszczowo i mokro. Ale chwile słoneczne, które można było wykorzystać na spacer do lasu, czy nad jezioro, też były. Ogólnie pobyt bardzo udany. :lol: Bożenko wiem, wiem dostałaś fantastyczny przydział - Kołobrzeg :) zresztą mój wymarzony. Cieszę się, że chociaż Tobie się udało. Dzisiaj, zaczęłam wydzwaniać o zwroty. Pól godziny temu zadzwoniłam i dowiedziałam się ze zwrotów nie ma a jeżeli będą to najprędzej listopad-grudzień. że nie mam po co dzwonić. Jestem załamana, bo miałam nadzieję, że uda się załatwić zwroty..dla mnie i Zosi.
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Halynka »

Witam Cię Gosiulku :) cieplutko . Ja jeszcze całkowicie niespakowana ale.... już blisko wyjazd ,więc nie będzie wyjścia .
Wyjeżdżam 16-go w sobotę w nocy .Ciesze się, że jesteś zadowolona z wyjazdu . Pozdrawiam
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 828
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Gosiu,jak milutko cię usłyszeć ,i milutko,że wyjazd udany.Ja się bardzo cieszę na wyjazd i wiem,że to twój wymarzony,Jak ktoś napisał,że NFZ zawsze odwrotnie,ale ja się bardzo ciesze ze względu na listopad i piękny hotel, prywatnie nigdy by mnie nie było stać,chociaż wiem,że dla kuracjuszy to tyły.ale dla mnie nie ma to znaczenia.Jak to Ela napisała musimy otworzyć nowy post bo wszystkie dostały przydziały,a teraz będę trzymała kciuki,abyście dołączył do mnie,ze zwrotów,ale by było fajnie.Pozdrawiam i przesyłam buziaki. :D :D :D
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 828
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Halinko masz racje dziś się spakować na trzy tygodnie to nie lada wyczyn,pogoda różna.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: gosiam »

Bożenko, Halinko cieszę się razem z Wami, że jesteście i że wszystkie mamy już przydziały. :lol: Aczkolwiek, ja zdecydowanie bardziej zadowolona byłabym gdyby mój wyjazd był wspólnie z Zosią. Gdy rano zadzwoniłam o zwroty, usłyszałam, że zwrotów nie ma i nie będzie, a gdy zadzwoniłam ok. 15-tej to usłyszałam, że zwrotów już nie ma. Został tylko jeden a wyjazd jutro. Miejscowość w góry, dokładnej miejscowości Pani nie sprawdziła a że nie byłam zainteresowana to i nie nalegałam. Bożenko byłam w Kołobrzegu i widziałam Twoją miejscóweczkę. SUPER. :D. Halinko, Ty to już, już wyjazd. Zapewne siedzisz na walizce, e tam jakiej walizce... na walizkach. Bo w jedną to nie sposób się zapakować. Baw się dobrze, odpoczywaj i relaksuj. :P Ja bardzo żałuję, że ten mój wyjazd zarezerwowałam taki krotki, ale czasami tak mam, najpierw coś zrobię a potem pomyślę. No cóż...przede mną jest jeszcze jeden i ten będzie dużo dużo dłuższy. Uważam, że 3 tygodniowy wypoczynek to właśnie taki akurat. Pierwszy tydzień klimatyzacja, drugi rozkręcenie i relaks, a trzeci to już przestawienie się na powrót do domu. :)
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 828
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Och Gosiu miło,że już jesteś,musisz chyba o te zwroty ciągle dzwonić, mnie pozostało tylko czekanie i na potwierdzenie papierowe bo boje się,że ten cud krótko trwały,sama nie mogę uwierzyć, że takie przydziały są.Pa pa. :) :)
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Halynka »

Dziewczyny zaczynam się stresować wyjazdem.Jutro zrobię się na bóstwo to może humor mi się poprawi.
Miejscówka Bożenki jest naprawdę super, mam plan.... następnym razem jedziemy razem Naszą Paczką do Arki :lol:
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: gosiam »

Halinko, bardzo superowy pomysł :lol: Jedziemy całą paczką i rezerwujemy jeden wielki pokój :lol:
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Halynka »

Ciekawe co pozostałe dziewczyny na to :?: :lol:
ODPOWIEDZ