kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: gosiam »

Elu dzięki za kciuki :P Gdańsk Oliwa....tutaj mieszkają moi rodzice a na Wejhera moja siostra. Gdy jestem u rodziców maszeruję spacerkiem na plażę w Jelitkowie a potem brzegiem morza do Sopotu :D. To moje rodzinne strony. :)
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: gosiam »

Elu....to już były połowinki :lol: jak ten czas leci....wydawało mi się, że za kilka dni będzie połowa...a tu proszę :) Faktycznie Halinka milczy...albo tak superowo spędza czas i pobyt w uzdrowisku :) albo tak beznadziejnie, że już nie ma siły odezwać się i zdać krótką relację :lol: . Halinko...co u Ciebie, pozdrawiamy :serce:
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 828
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Dziewczyny,tak Halinka milczy oby jej było dobrze.Gosiu,też zastanawiam się nad rzeczami,które trzeba zapakować bo to listopad .Gosiu pochodzisz z pięknych stron i dobrze że masz do kogo wracać w odwiedziny.
jdark
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 20 wrz 2017 11:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: jdark »

:) Dzień dobry,
złożyłam wniosek w 12.2015 i już wiem że jadę w 11.2017
Pozdrawiam
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 828
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Witam cię serdecznie,ja też jadę do Kołobrzegu ale od 6.11. tylko do Bałtyku.I cieszę się bardzo,że w listopadzie nie dali mi małej miejscowości bo dla mnie to najgorszy miesiąc,którego bardzo nie lubię.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: gosiam »

No właśnie Bożenko,jak sama piszesz Kołobrzeg jest dużym miastem i w listopadzie też będzie co robić w Kołobrzegu. Ustka, jak patrzyłam jest małą miejscowością, dużo mniejszą niż Kołobrzeg, Inowrocław, Busko Zdrój i cały czas zastanawiam się, co ja będę tam robiła w listopadzie. Ustka tętni życiem w sezonie letnim, ale nie jesienno-zimowym :cry:
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 828
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Gosiu,ja nigdy nie byłam w Ustce więc trudno jest mi się wypowiadać,tylko z opowieści że ma dobre recenzje,ale jak sama wiesz każdy ma inne odczucia i w zależności jak dobiorą się ludzie.Może padać deszcz i pokój koszmarny,jedzenie marne,a ludzie zadowoleni i szczęśliwi,ale na to nie ma recepty.Moja koleżanka jeździ od lat z NFZ,Pefronu i prywatnie , a w tym roku trafiła na taką poczkę 7 osobową,jak nigdy do tej pory i było super.Zawsze mamy nadzieje,że będzie super,chociaż to listopad ciemny i mokry,ale a nóż zaświeci słonko.Pa trzymaj się,miej nadzieje bo wszystko jest po coś. :D :D :D
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: gosiam »

Bożenko masz rację, wszystko zależy od towarzystwa, jak trafisz super grupę ludzi to i w deszczowy, listopadowy miesiąc będzie fajnie. A na towarzystwo nie mamy wpływu. Strasznie marudzę, ale moja druga połówka jeszcze mnie podkręca mówiąc, że Ustka to dziura, co ty będziesz robiła w listopadzie itp. :cry: Zwykle jestem pozytywnie nastawiona, tym razem jest odwrotnie i mam tyle wątpliwości :o . Halinko......odezwij się jak Ci na tych "wczasach" :lol:
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 828
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Gosiu wiem, że są ludzie którzy szukają spokoju,zacisza i stronią od ludzi, nie wchodzą do żadnej kawiarni na kawę i ciastko,ale ja to tych nie należę dlatego cieszę cię,że będę miała gdzie wypić kawkę i ciacho i pospacerować ,chociaż mnie Kołobrzeg nie zachwyca ,chociaż będąc 21 dni może zmienję zdanie.Trzymaj się będzie dobrze.Halinka nic się nie odzywa. :D
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 828
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Gosiu,można powiedzieć,ze i tak mamy szczęście,że to nie Leśnik w Sopocie lub Wysowa.
ODPOWIEDZ