kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: gosiam »

Oj siedzą..siedzą na walizkach, ale już niedługo. W czwartek rano kierunek Ustka city :lol:
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 828
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

maria 123 jeszcze trochę i wyjedziemy,walizki prawie gotowe,całuski :x
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: gosiam »

Bożenko...sprawdzałam pogodę, w Ustce w czasie mojej bytności..w większości ma padać. Twój pobyt w Kołobrzegu zapowiada się zdecydowanie z większą ilością słonecznych dni.
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Halynka »

Gosiu .... będzie OK. Najważniejsze to pozytywne myślenie. Towarzystwo będziesz miała na pewno fajne, a pogoda też się poprawi. Uśmiech już spakowałaś :lol: i Baw się dobrze . Wypoczywaj i kuruj się .
Będziemy tęsknić i czekać na wiadomości od Ciebie. A ja zwłaszcza.... na opinię o Hotelu Ustka :lol:
Wszystkiego dobrego .Szczęśliwej podróży . :serce:
Pa Pa całusków 102
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: gosiam »

Halinko dziękuję bardzo. Ja też będę tęskniła za Wami. Uśmiech spakowany, szpilki, kreacje także. :lol: Teraz tylko trafić na fajną paczkę. :P Całe szczęście ze mam transport, bo nie wiem jak bym się spakowała. Musiałabym sobie dać radę, tak samo jak Ty i Ela sobie poradziłyście. Musiałabym spakować wiele mniej rzeczy. Od dzisiaj zaczęła turnus moja Zosia, jest już w Busku, pokój, zresztą bardzo ładny i dobrze wyposażony (tv, lodówka, czajnik, kubki sztućce, talerze) ma 3 osobowy, :P bo dwójki są dla małżeństw. Tyle wiem, resztę na pewno jutro mi powie. O Hotelu Ustka...oczywiście pamiętam. Nie wiem, czy tam jest dostęp do WI-Fi, jeśli nie będziesz musiała uzbroić się w cierpliwość i poczekać do mojego powrotu. Buziaczki całuję Was mocno :serce:
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 828
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Gosiu miłej podróży i miłego wypoczynku,ja niestety na pełnych obrotach,malarza nie doczekałam się więc postanowiłam sama malować i tapetować nawet nieźle mi wyszło i do tego musiałam się spieszyć bo zmarł mój wujek mamy brat /szybko go zawołała do siebie bo bardzo się lubili/i jutro jest pogrzeb więc będę miała nieprzewidzianych gości ze Szczecina ,którym trzeba poświęcić trochę czasu.Pogoda będzie prognozy nie zawsze się sprawdzają nie ma co martwić się na zapas.Ja w Kołobrzegu mam już rodaczkę siostra koleżanki tydzień pokryją się turnusu na razie jest zadowolona.Gosiu proszę nie martw się będzie dobrze ,tyle przeszłyśmy ,tyle tel.tyle czekania to musi być ok.Pozdrawiam Was wszystkie :D :D :D
Awatar użytkownika
maria123
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1596
Na forum od: 04 lis 2013 21:03
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: maria123 »

Udanego wyjazdu tym którzy jeszcze nie wyjechali do sanatorium :kwiat: Zakładając ten wątek nie myślałam, że tak się rozwinie przez dwa lata. Dziękuję Wam wszystkim za miłe towarzystwo i za wszystko. :D pozdrawiam :serce:
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Halynka »

maria123 pisze: 25 paź 2017 11:01 Udanego wyjazdu tym którzy jeszcze nie wyjechali do sanatorium :kwiat: Zakładając ten wątek nie myślałam, że tak się rozwinie przez dwa lata. Dziękuję Wam wszystkim za miłe towarzystwo i za wszystko. :D pozdrawiam :serce:
To ja dziękuje Ci za ten wątek . :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Dzięki Tobie poznałam wspaniałych ludzi . 8-)
Serdecznie pozdrawiam :serce:
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Halynka »

Elu co z Tobą, :?: czemu się nie odzywasz :?:
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: gosiam »

Witam,...jeszcze raz wszystkim bardzo, bardzo dziękuję. z Wami ten okres oczekiwania przebiegł zdecydowanie przyjemniej. Były wspólne śmiechy, wspólne narzekania, nerwy i stres. Dużo nowych doświadczeń i porad. :P Bożenko... Tobie także udanego relaksu, dużo spacerów, zgranej "paczki" i fajnych zabiegów. :P No właśnie... Elu czemu się nie odzywasz...co u Ciebie :?: Mario123...skoro masz już wprawę w zakładaniu wątków...to może kolejny, równie fantastyczny jak ten obecny. Musimy coś pomyśleć. Buziaki dla wszystkich. :serce: :serce: Pozdrawiam i dziękuję :kwiat: :kwiat: :kwiat:
ODPOWIEDZ