Jak dostać pokój 1-osobowy?

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Jak dostać pokój 1-osobowy?

Post autor: sztani »

wojtek11 pisze:sztani dziękuję za gratulację każdy ma swoje zdanie życie to nie bajka życie to przetrwanie
to nie dobrze ,ze tak myślisz . Ja jestem szczęśliwy każdego dnia i to chyba widać.jak do życia podejdziemy to tylko zależy od naszej głowy .(nastawienie do życia i świata)
Kruszynko ,mogłem mieć wrażenie ,że to co napisałaś było pod wpływem mojego postu i tak się do niego odniosłem .Jeśli coś cię uraziło w tym co napisałem to sorki. Nie jest ani nigdy nie było moją intencją kogokolwiek urażać .Jedynka zawsze dawała mi komfort psychiczny. ucieczkę przed czasami nieodpowiednimi , ciekawskimi pytaniami ( kiedy mieszkałem w wieloosobowym)
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Jak dostać pokój 1-osobowy?

Post autor: medi »

ruda pisze:Princusiu ja z Tobą, to nawet w jednym łóżku... ;) :lol: :lol: :lol:
No dobra zboczki ,nie zapędzać się :twisted: ;) :lol: :lol: W Niwie jedynka to chyba tylko komórka na węgiel więc ja się cieszyłam że mam dwójkę chociaż i ...nie jestem typem samotnika dobrze mi było z inną kobietką ;) :D
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27697
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Jak dostać pokój 1-osobowy?

Post autor: Princi »

medi pisze:
ruda pisze:Princusiu ja z Tobą, to nawet w jednym łóżku... ;) :lol: :lol: :lol:
No dobra zboczki ,nie zapędzać się :twisted: ;) :lol: :lol: W Niwie jedynka to chyba tylko komórka na węgiel więc ja się cieszyłam że mam dwójkę chociaż i ...nie jestem typem samotnika dobrze mi było z inną kobietką ;) :D
i kto tu jest zboczkiem :roll: ;) :lol: :lol: :lol:
forumowicz

Re: Jak dostać pokój 1-osobowy?

Post autor: forumowicz »

A ja wręcz przeciwnie, w Niwie od połowy turnusu miałam jedynkę w dwójce :D :lol: :lol: ...i też było mi dobrze ;) :lol: :lol:
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

dostać pokój 1-osobowy w sanatorium ...

Post autor: jacky6 »

konkludując na trzeźwo...
idąc do szpitala nawet nie mrukniemy w ilu osobowej sali nas położą i leczyć będą...
no chyba, że będziemy na wierchuszce ...
jadąc do sanatorium - kaprysimy a przecież nadal wszyscy uważamy, że sanatorium jest przedłużeniem leczenia szpitalnego...
...
może by tak postawić pytanie - jak uniknąć pokoju 4 - osobowego ?
...
:mrgreen: :ugeek:
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jak dostać pokój 1-osobowy?

Post autor: jacky6 »

ruda pisze:A ja wręcz przeciwnie, w Niwie od połowy turnusu miałam jedynkę w dwójce :D :lol: :lol: ...i też było mi dobrze ;) :lol: :lol:
na wyposażeniu ekwipunku sanatoryjnego ( vide wątek "co zabrać z sobą do" ) była pewna dawka arszeniku ...

:P :P :P :P

....


:lol: :lol: :lol: :lol:


...

:twisted: :twisted: :twisted:


...

:mrgreen: :ugeek:
forumowicz

Re: Jak dostać pokój 1-osobowy?

Post autor: forumowicz »

Jacky w życiu trzeba sobie radzić ;) :P :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Jak sobie wygwizdać pokój 1-osobowy?

Post autor: jacky6 »

ruda pisze:Jacky w życiu trzeba sobie radzić ;) :P :lol: :lol: :lol:
też sobie poradziłem zabierając z sobą ( w latach 80 - tych ) do sanatorium a raczej wtedy to były jeszcze "wczasy lecznicze" sprzęt o nazwie gwizdek sportowy...
dzięki temu z pokoju 4 osobowego zostało wygwizdanych już pierwszej nocy 2 chrapaczy ...
pozostałem z jednym - nocnym słuchaczem stacji radiowej "Głos Ameryki"...
kto wie czy teraz nie byłby skuteczniejszy pilot od tv seta i nocny program "taniec z gwiazdami"...

:P :P :P

:mrgreen: :ugeek:
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Jak dostać pokój 1-osobowy?

Post autor: medi »

A wracając do tematu jedynek :oops: Ktoś tu pisał o empatii 8-) Cóż jestem człowiekiem pełnym empatii ,nie cieszyłaby mnie jedynka gdybym przez całe trzy tygodnie miała świadomość że ktoś może jej bardziej potrzebować niż ja .Nie potrafię postawić wyżej swojego wygodnictwa nad czyjąś konieczność .Dlatego ode mnie nie dowiecie się ani jak załatwić sobie jedynkę ,ani jak wepchnąć się w kolejkę do lekarza czy na badania .Nie potrafię wykorzystywać zawartych znajomości ,nawet nie potrafię przyjąć czyjejś pomocy .Może i ciężej się z tym żyje ale nie mam zamiaru się zmieniać .Jak to się fajnie mówi "nie potrafię wyciągnąć poduszki komuś spod głowy żeby sobie pod dupę wsadzić "I mam zamiar właśnie tak przeżyć życie :D :D :D A jak ktoś komu się nie należy "wyślizga" kogoś komu się należy cóż ...życie nie jest może sprawiedliwe ale ja wierzę że za dobro kiedyś tam czeka nagroda a za zło kara i ....nie ma to nic wspólnego z wiarą .uuuu ale żem się rozpisała Halinka :o :shock: :shock: :shock:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Jak dostać pokój 1-osobowy?

Post autor: Sloneczko »

Ha ha ha Medi :kwiat:
Ty wiesz co ??? :serce: :serce:
Mogę mieć z tobą w jedynce łózko małżeńskie ;) :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ