kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 828
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Witamy Cię Gosiu,dobrze że się obrobiłaś ,wniosków jeszcze nie składałam Halinka zarządziła marzec więc czekam.Całuski dla wszystkich Grudniowych Laseczek. :D
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: gosiam »

Witam, jednak w naszym kraju jak był burdel, tak i pozostanie. Mój menuś dostał skierowanie do szpitala. Miał się stawić w niedzielę, w piątek otrzymał tel. ze szpitala, aby zgłosił się w sobotę. Juz od rana cała wyprawa, żeby niczego nie zapomniał. Dotarliśmy do szpitala....a tam :o okazuje się, że nie ma dla niego miejsca i nikt nie wie, kto przekazał mu tę info o sobocie. :lol: Efekt, taki, że wróciliśmy do domu i jutro znów szpital city raz jeszcze. :evil: Nic dodać, nic ująć. :| Ja wnioski też planowałam złożyć w marcu-kwietniu. A jak to będzie, okaże się po operacji mojej połóweczki :)
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 828
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Gosiu-powodzenia i zdrówka dla twojego męża,och te szpitale !
Awatar użytkownika
maria123
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1596
Na forum od: 04 lis 2013 21:03
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: maria123 »

witam i życzę udanego tygodnia
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Halynka »

Coś wiem na temat szpitali ....
Mojego męża zawiozłam w nocy w połowie stycznia na Pomoc Doraźną i od razu wylądował w szpitalu.
Spędził prawie tydzień po kroplówkami , zrobili badania ,a teraz w połowie marca ma planowaną operację . :(
Ciężki będzie ten marzec ...ale może Bozia da, że wszystko będzie dobrze i uda mi się zrealizować mój upragniony wyjazd do Ustki.
Od dziś przez 2 tygodnie będę chodziła na rehabilitację .
Moje drogie, kochane Grudniowe Laseczki .... tak jak zarządziłam :lol:... wnioski składamy w marcu . :)
Serdecznie pozdrawiam Was i Waszych bliskich . :serce:
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 828
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Halinko pozdrowienia ,zdrówka ,propozycja przyjęta do realizacji-marzec. :D Będzie dobrze boćki już do nas lecą,lecą.
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: gosiam »

Do wszystkich Grudniowych Laseczek.. Dzięki za dobre słowo i wsparcie. :) Halinko będzie dobrze, musi być. U mnie takze, mój menuś..dziś miał jeden zabieg, przed nim kolejny. Niestety, nie wiem kiedy, bo on jest po dwóch zawałach, więc jakiekolwiek interwencje chirurgiczne to serducho musi być w dobrej kondycji. :oops: Halinko, pojedziesz do Ustki, zrelaksujesz się, odpoczniesz i oderwiesz się od codzienności. :P
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Fionka »

Witam Was moje grudniowe panienki :) widzę ze cosik się pitoli w tym roku . Będzie dobrze , bo po burzach zawsze świeci słońce i tego się trzymajmy. Mój wniosek z powrotem wskoczył w kolejkę po perypetiach . Jestem trochę do przodu z terminami ,bo załapałam się wcześniej na zwroty. Wesoło nie było bo najpierw odrzucili , bo za wcześnie po 3 miesiącach a potem w listopadzie dostałam odmowę , bo balneolog stwierdził ze miałam operację z powodu raka tarczycy w 2017 r :lol: :lol: :lol: Nawet nie pofatygował się poczytać karty wypisu ze szpitala w którym faktycznie byłam w 2017 ale na diagnostyce po operacji która była w 2001 i następna 2002 . zobaczył datę i już . :shock: :shock: Karta była załączona bo tam były wyniki potrzebnych badań .
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: gosiam »

wiesniaczkaela pisze: 19 lut 2018 21:16 Witam Was moje grudniowe panienki :) widzę ze cosik się pitoli w tym roku . Będzie dobrze , bo po burzach zawsze świeci słońce i tego się trzymajmy. Mój wniosek z powrotem wskoczył w kolejkę po perypetiach . Jestem trochę do przodu z terminami ,bo załapałam się wcześniej na zwroty. Wesoło nie było bo najpierw odrzucili , bo za wcześnie po 3 miesiącach a potem w listopadzie dostałam odmowę , bo balneolog stwierdził ze miałam operację z powodu raka tarczycy w 2017 r :lol: :lol: :lol: Nawet nie pofatygował się poczytać karty wypisu ze szpitala w którym faktycznie byłam w 2017 ale na diagnostyce po operacji która była w 2001 i następna 2002 . zobaczył datę i już . :shock: :shock: Karta była załączona bo tam były wyniki potrzebnych badań .
Eluniu..to kiedy złożyłaś swój wniosek, czy dobrze rozumiem, że niedługo możesz wyjechać :?:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Fionka »

Gosiu wniosek skladalam w lipcu (chyba).Odesłanie ,bo za wczesnie.Nastepny 9 listopada.W styczniu dostalam odmowę z powodu operacji raka tarczycy w 2017 r.Lekarz dołączył do skierowania kartę wypisu ze szpitala zamiast wyników badan.Nikt przy zdrowych zmysłach nie bedzie mi robil poparu miesiącach RTG płuc czy badań typu OB,gdzie na karcie jest pelna gama wynikow.Owszem mialam taką operację i to nie jedną ale 15 lat temu a co roku mam pełną diagnostykę czy nie ma nawrotu choroby.Doktor balneolog napiszę na pw. kto to.przeczytal datę ,wpadla mu jednostka choroby i odrzucił.Oczywiscie razem z moim lekarzem wysłaliśmy zażalenie.Teraz juz czekam w kolejce z nr ok 52000,ale termin wplywu zaznaczyli z 9 listopada.Ja sie z Wami mijam bo nie czekalam i w marcu 2017 wyjechałam ze zwrotow.Teraz 6 wrzesnia minie 18 miesięcy i jak nic się nie zmieni zaczynamy polowanie na zwroty.Teraz w maju jadę z ZUS do Dziwnówka,do Jantaru.
ODPOWIEDZ