kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Fionka »

Halinko odpoczniesz po tych przejściach.Wiem coś nie coś na temat żywiołów.W 2016 r miałam pożar domu,a za miesiąc przyznany wyjazd z ZUS.Pamietam że tam nad morzem czułam smród spalenizny.Wróciłam wypoczeta i odbudowalam chałupe
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Halynka »

Fionka pisze: 23 sie 2018 21:16 Halinko odpoczniesz po tych przejściach.Wiem coś nie coś na temat żywiołów.W 2016 r miałam pożar domu,a za miesiąc przyznany wyjazd z ZUS.Pamietam że tam nad morzem czułam smród spalenizny.Wróciłam wypoczeta i odbudowalam chałupe
Tak się cieszyłam z tego wyjazdu , nie mogłam się doczekać kiedy wyjadę , a teraz klapnęłam .... na nic nie mam ochoty i nic mi się nie chce :oops:
Jutro się spakuję .
Dzięki za słowa otuchy :serce:
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 828
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Halinko bardzo mi przykro,ale pamiętaj dasz radę tylko nie od razu,a teraz spakuj walizkę i w drogę.Pozdrawiam. ;)
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: gosiam »

Halynka pisze: 23 sie 2018 21:35
Fionka pisze: 23 sie 2018 21:16 Halinko odpoczniesz po tych przejściach.Wiem coś nie coś na temat żywiołów.W 2016 r miałam pożar domu,a za miesiąc przyznany wyjazd z ZUS.Pamietam że tam nad morzem czułam smród spalenizny.Wróciłam wypoczeta i odbudowalam chałupe
Tak się cieszyłam z tego wyjazdu , nie mogłam się doczekać kiedy wyjadę , a teraz klapnęłam .... na nic nie mam ochoty i nic mi się nie chce :oops:
Jutro się spakuję .
Dzięki za słowa otuchy :serce:
Halinko dziewczyny mają rację. Pakuj walizki i hajda...w drogę. Po takich przejściach ten Twój wyjazd zadziała jak balsam ...nie tylko dla ciała ale i duszy. Zabierz ze sobą tylko dobry nastrój i uśmiech...a wrócisz wypoczęta, zrelaksowana i na wszystko spojrzysz innym okiem. Buziaczki baw się dobrze :serce: :serce:
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: gosiam »

Fionka pisze: 23 sie 2018 20:48 Cześć Dziewczyny.Ja tak samo jak Gosia,tylko bardziej leniwie.Wnucząt na horyzoncie niet,jeden przyszywany wpadł na krótko.Umowa o pracę się kończy,co będzie dalej ?Gosiu a gdzie jedziesz dokładnie,jeżeli to nie tajemnica.Pewnie komercja bo na NFZza wcześnie.Ja poluje na zwroty sle nic nie ma.
Elu..żadna tajemnica. Mam zarezerwowany pobyt w Połczynie Zdrój w SPA Zdrojowe Zacisze. Pełen komfort zabiegi super, do tego dodatkowo jacuzzi, basen. :D Na zabiegi schodzisz tylko w szlafroku, który dostajesz na wyposażeniu. Do tego serwis codzienny kawowo-herbaciany, posiłki - stół szwedzki. :) Byłam tam juz parę razy...ale zawsze wracam chętnie, ze względu na zabiegi. Poza tym mam znajomych, więc myślę ze będzie fajnie. Miesiąc wyjazdu nie jest zbyt ciekawy, ale wcześniej nie miałam możliwości wyjazdu. Buziaki
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 828
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Witam Was bardzo serdecznie,co u was słychać ,moje wnusie szybko rosną starsza idzie do przedszkola,a młodsza się pięknie uśmiecha i gaworzy jutro mam jej chrzciny torciki zrobione mam nadzieje że będą smakować,nr powolutku,ale spadają.Pozdrawiam. :D :D :D
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: gosiam »

Bożenko super, że dziewczynki zdrowo się chowają i rosną. :) Torty zapewne będą gościom smakowały :) a jutrzejsza uroczystość też "wypadnie" rewelacyjnie. U mnie małymi kroczkami zbliża się termin mojego wyjazdu do Połczyna, nie mogę się już doczekać, tym bardziej, że w tym roku miałam tylko 5 dni urlopu, w trakcie którego "dopadło" mnie zapalenie korzonków. :cry: Dlatego na ten urlop czekam już z utęsknieniem i zmęczeniem. Ciekawe jak Halinka...czy jest zadowolona z pobytu :?: czy już wróciła, czy jeszcze leniuchuje :?: Ja nawet nie sprawdzałam, jak spadają numerki. Złożyłam wniosek w kwietniu....to jeszcze dużo wagoników muszę przejechać, zanim dostanę swój przydział. :lol: Pozdrowienia i buziaczki :kwiat:
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Halynka »

Witam 8-)
Wróciłam 2-go września bardzo zadowolona.
Było super , dużo zwiedziłam bo ciśnienie było dobre , byłam nawet 2 razy na Słowacji .
Od poniedziałku jeżdżę na zabiegi rehabilitacyjne do szpitala w Poddębicach .
Co u Was ?
Pozdrawiam Wszystkie bardzo serdecznie :serce:
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: gosiam »

No widzisz Halinko...mówiłyśmy, że wrócisz zadowolona ;) Cieszę się że odpoczęłaś, zwiedziłaś i wróciłaś w dobrym humorze. :D U mnie nic ciekawego, liczę dni do wyjazdu, zostaly 24 dni. Jestem po komisji ds orzekania o niepełnosprawności. 20.09 mam odebrać orzeczenie. Nie wiem czy dostanę na stałe, czy na rok lub dwa, tak jak było do tej pory, czy może zabiorą całkowicie. :?: Za tydzień będzie wszystko wiadomo. Buziaki :serce:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Fionka »

Witam krajanki . Halinka super że odpoczęłaś i jesteś zadowolona, Małgoś biegusiem donoś nam jak orzeczenie . Ja mam na stałe umiarkowany i myślę o dopisaniu okulistycznego , ale mi odradzaja , bo ponoć moga zabrać to co mam . Halinko , czy dobrze zrozumiałam że będziesz na ambu w Poddębicach ? . Mnie we wtorek zakwalifikowano na rehabilitacje szpitalną w trybie pilnym na :lol: :lol: :lol: :shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :evil: :evil: :evil: 2021 r . Byłam tam na takiej rehabilitacji 14 dniowej w 2015 r i czekałam wtedy 3 miesiące , bez żadnego CITO.Jak tak dalej będzie to w 2021 nie będzie juz potrzeby rehabilitacji , bo roślinką będę . :(
ODPOWIEDZ