kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Halynka »

bozenka999 pisze: 02 lip 2018 22:09 Gosiu miłej podróży i dobrego wypoczynku i" zazdroszczę "ci,że masz mamę ,do której możesz pojechać i ciesz się tymi chwilami bo nigdy nie wiadomo co życie nam przyniesie.pa pa. :)
Otóż to..... ja nie mam mamy 15 lat i bardzo i mi jej brakuje :cry:
Gosiulku szerokiej drogi i udanego wypoczynku Ci życzę .
Pa , pa całusków 102 :) :serce:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Fionka »

Hej Grudniowe Dziewczyny. Wszystkie wiemy co to znaczy jak mamy brak . Nie ważne czy ma się 30 , czy 60 lat. Tylko fakt że ona jest , to takie oczywiste , że kiedy już nie ma , to tak żal , to tak brak .Kiedyś usłyszałam od moich dzieci ........ No co ty mamla ...Ty chora ... ty musisz , ty jesteś , no jak by cię nie było ... no nie to niemożliwe :shock: :shock: :shock: :shock: . Ty musisz być , bo niby jak :?: .. bez ciebie, ..no co ty pierniczysz. Więc jestem . Bo jaka riposta na takie argumenty :lol: Mojej mamy nie ma już też . Minęło 17 lat . .Dorosłam już od 17 lat. Gosiu pielęgnuj , to co masz , to największy skarb :!: :!: :!: . Wow.poszło w najczulszą strunę :? Gosiu, wypoczywaj i upajaj się urokami cudnego miasta z Neptunem.
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: gosiam »

Kochane Laseczki, bardzo bardzo dziękuję. Cieszę się, ze jadę, oczywiście ze się cieszę, aczkolwiek nie jest to urlop na którym wypocznę. :) Jedno jest pewne odpocznę od pracy. A teraz coś w stylu "śmiechu warte" W kwietniu razem z moją Zofią złożyłyśmy wniosek o wyjazd do sanatorium. Dostarczone było w jednej kopercie bezpośrednio do NFZ. Ponieważ Zosia wyjechała na urlop, dopiero wczoraj mogłyśmy porównać nasze otrzymane potwierdzenia wyjazdu. Między mną a nią. na dzień przyjęcia wniosków tj. 25.04. była różnica 24 numerki. Wczoraj ta różnica wzrosła d0 808 a dzisiaj 882. Nie wytrzymałam i zadzwoniłam do NFZ. Okazało się, że jej wniosek zarejestrowano 25.04. a mój dopiero tydzień później, mimo że były złożone RAZEM. :?: Nie potrafiono udzielic mi odpowiedzi dlaczego tak się stało? Jednakże pozytywne jest to, że przy moim numerku jest adnotacja, że mamy jechać razem. Ale zastanawiam się, czy przy numerku Zosi też jest taka sama adnotacja, bo skoro jej numerek jest wcześniejszy, czy nie wydarzy się taka sytuacja, że jej wniosek rozpatrzą wcześniej przydzielą termin i miejsce.......mnie będą rozpatrywać później i znów nie wyjedziemy razem, bo coś z pieprzą. :lol:
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 828
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Śmiechu warte :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Halynka »

A ja wirze w to , że Bożenką pojedziemy razem :o :lol: :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam Was Laseczki :serce:
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 828
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Halinko,też tak myślę,że możemy pojechać razem,Halinko chyba miałaś niedawno imieniny ,więc wszystkiego najlepszego dużo zdrowia i doczekania emerytury :lol: :kwiat: :serce:
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Halynka »

bozenka999 pisze: 07 lip 2018 07:27 Halinko,też tak myślę,że możemy pojechać razem,Halinko chyba miałaś niedawno imieniny ,więc wszystkiego najlepszego dużo zdrowia i doczekania emerytury :lol: :kwiat: :serce:
Bardzo dziękuję za życzenia :D :serce:
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 828
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Dzień dobry,widzę że wszystkie wczasujecie bo nikt się nie odzywa,pozdrawiam :lol: :kwiat:
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Halynka »

bozenka999 pisze: 16 lip 2018 06:41 Dzień dobry,widzę że wszystkie wczasujecie bo nikt się nie odzywa,pozdrawiam :lol: :kwiat:
Witam :)
U mnie mały remoncik w domku :roll:
Co do wczasowania to dopiero od 25-go sierpnia , nie będę zapeszać ,ale chyba coś wykombinowałam ;) :lol:
Pozdrawiam :serce: :serce: :serce:
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 828
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Halinko, tylko nie przepracuj się za bardzo pozdrawiam bardzo serdecznie :serce:
ODPOWIEDZ