kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 828
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Cześć wam dziewczyny,pogoda super,podróż super za pokojem czekałam prawie do 14 i to załamka ,chyba z lat 80,dziewczyny ok,pokoje przydzielane z góry bez żadnej dyskusji,moja radość była chyba przedwczesna,laptopa jednak zabrałam,pa pa.
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Halynka »

bozenka999 pisze: 06 lis 2017 15:22 Cześć wam dziewczyny,pogoda super,podróż super za pokojem czekałam prawie do 14 i to załamka ,chyba z lat 80,dziewczyny ok,pokoje przydzielane z góry bez żadnej dyskusji,moja radość była chyba przedwczesna,laptopa jednak zabrałam,pa pa.





Jaka załamka :?: ....podróż OK ,pogoda OK, dziewczyny OK.
A pokój ..... co tam pokój ,poczujesz się młodsza jakbyś cofnęła się w lata 80-te.
Też to przerabiałam w Krynicy w Abatonie. :lol: ,a fajne wspomnienia pozostały do dziś 8-)
Baw się dobrze :serce:
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 828
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Halinko masz racje,zabiegi super ,pogoda również świeci pięknie słonko już biegałam po plaży,tańce wczoraj zaliczone i coś do tego.Tylko trochę może za dużo sobie wyobrażałam,to jest hotel dla niemców ,a my to gorszy sort,najlepiej by zrobili stawiając dwa oddzielne budynki nie raziłoby to tak w oczy i chociaż to chodzi się krętymi korytarzami to napewno na zabiegi jest 200m.Mnie najbardziej zdenerwowało,że sama nie mogłam zdecydować jaki pokój chcę czy 2 osobowy i wiecej,że z góry narzucili nie pytając.Gosia rozpaczała,że ma Ustkę a może na tym lepie :) :) j wyszła.
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Halynka »

Bożenko to jaki chcesz pokój to Ty dopłacasz i Ty powinnaś decydować ,chyba że przyjedziesz późno i już zostało wszystko rozdysponowane.
Takie jest moje zdanie ...więc nie dziwię się ,że fakt ten Cię zbulwersował.
Dziewczyny ,a co Wy na to :?: Odezwijcie się.... przywołuje Was do tablicy :lol: :lol: :lol:
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 828
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Halinko,posłuchajcie gdyby ten hotel nie był tak rozdmuchany och i ach to może nie byłabym tak rozczarowana,dziś p.menedżer poinformowana,że pokoje sama rozdysponowała tydzień przed terminem,a wybierać pokój to mogę przyjeżdzając prywatnie,a tu jak w szpitalu wyboru nie ma,myślę,że dawno w nim nie leżała,bo ja będąc mam inne zdanie,p pielęgniarki same proponowały,a może w tym będzie pani wygodniej.Ja zabiegów jestem zadowolona ale też nie mam porównania,ale pan przy stoliku na stołówce powiedział,że są marne i bardzo krótkie czasowo okrojone.Nawet ten pokój 4 osobami tak nie przeszkadza,ale jego kształt czegoś takiego nie widziałam 2,5 łóżka w jednej części 0,5 w drugiej i 1 pod zlewem,będąc w latach 80 miałam ładniejszy pokój jak dziś w 2017 aż trudno uwierzyć.Całuski. :D :D
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Halynka »

Szok :shock:
Naprawdę ,aż trudno w to uwierzyć . :roll:
Pozdrawiam :serce:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Fionka »

Zgłaszam się do tablicy .Zakręcony czas dla mnie nastał :shock: Bożenko porób zdjęcia . Przydadzą się dla następnych kuracjuszy a i może by należało na Kopcińskiego je pokazać , co by wiedzieli do jakich luksusów wysyłają .Ponoć obecnie audyt odbywa się bez osobistej wizji obiektu , wystarcza wirtualna :roll: Mimo wszystko mam nadzieje że wyjazd będzie udany . Jeszcze raz życzę Ci tego z całego serducha. :serce: :kwiat:
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Halynka »

Ela ma rację ......uwagi i reklamacje należy kierować do NFZ , o ile dobrze pamiętam tak było napisane w skierowaniu.
Gosiu tak długo czekałaś na ten wyjazd .... więc nie pozwól ,aby to Ci popsuło pobyt....wykorzystaj uroki Kołobrzegu na Maxa :x
Buziaczki :)
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 828
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Witam,czy wy wszystkie wyjechałyście do sanatorium bo taka cisza,pogoda u mnie super ,morze cudowne i w ogóle okej.Pozdrawiam,całuski. :D :D :D
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Halynka »

Bożenko też Cię pozdrawiam i cieszę się że jesteś zadowolona.
Nie wyjechałam do sanatorium :lol: ale zaliczyłam już tydzień zabiegów,jeszcze tydzień i będę czuła się jak 16-stka.
Gosia się nie odzywa ,to zrozumiałe nie ma czasu ....szaleje ,no i dobrze :)
Nie wiem co się dzieje z Elą ,chyba się nie pogniewała? :oops:
Buziaczki :serce:
ODPOWIEDZ