kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: gosiam »

Halinko, pewnie ze będzie OK. Najważniejsze to pozytywne myślenie. Towarzystwo będziesz miała fajne, a pogoda tez się poprawi. Uśmiech już spakowałaś :lol: i Baw się dobrze :D
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 828
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Halinko dziś dotarło.Milej podróż i baw się dobrze.Pozdrawiam wszystkich klikających.
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Halynka »

To dobrze Bożenko ,że dokumenty masz wreszcie u siebie .

Najwyższy czas żeby się pożegnać .
Bardzo dziękuję Wam za okazaną pomoc ,wsparcie ,pozdrowienia i życzenia i ....za to , że ze mną jesteście :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Serdecznie pozdrawiam :serce:
Pa , Pa całusów 102 :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: gosiam »

Dziś dzwoniłam 3 razy w sprawie zwrotów, niestety nic nie było
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 828
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Gosiu,może wkrótce coś ci się trafi,kto by pomyślał,że nawet o tej porze będzie tak krucho,ze zwrotami.Pozdrawiam i życzę szczęścia. :D :D :D
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: gosiam »

Bożenko, tylko my zostałyśmy na posterunku :lol: Reszta naszej paczki podrózuje lub baluje :lol: Chociaż o tej godzinie to Halinka na pewno już jest na miejscu, a Ela po kolacji pędzi do pokoju prasować kreację na sobotnią potańcówkę :lol: . Bożenko z tymi zwrotami to powiedziano tak: Albo teraz mam dzwonić o 2 zwroty do jakiejkolwiek miejscowości, ale z dwoma jest trudno, bo dzwonią małżeństwa i NFZ nawet nie ma zwrotów dla nich. Albo po 4.10. mam dzwonić o 1 zwrot albo do Ustki (ja mam Ustkę) albo do Buska (Zosia ma Busko). Ale powiem szczerze, czarno to widzę :evil: :( A tak szczerze, to na dzień dzisiejszy wcale nie chce mi się jechać do tej Ustki, jeszcze jak pomyślę, że sama to aż mnie odrzuca. Nie mam pojęcia czemu tak reaguję, przecież kilka razy byłam już sama. :(
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 828
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Gosiu,pewnie Halinka już dojechała ,Ela odpoczywa aby pogoda jej dopisała na spacery.Gosiu Ustka ma też bardzo dobre recenzje ,pomyśl ze jadąc samemu, można poznać kogoś bardzo miłego przecież to zależy od ciebie,ja jestem sama ,więc nauczyłam się wszystko robić i decydować sama,ale jak mówią siostry dziewczyny,ciocia ty to nawet leżąc w szpitalu zawiązujesz przyjaźnie ,które umieją przetrwać.Więc pomyśl,że będzie bardzo dobrze,ludzie w większości są dobrzy,tak to prawda zdarza się ktoś mówiąc -upierdliwy-ale to rzadkość.Ci zadowoleni mało piszą w opiniach i tak to wygląda.Całuski. :)
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: gosiam »

Bożenko masz rację. Ja zwykle jeździłam sama i zawsze trafiałam fajnych ludzi. Tym razem jestem negatywnie nastawiona :cry: może to efekt tej deszczowej pogody wywołuje u mnie negatywne emocje. Najgorzej przerażają mnie zabiegi, których nie ma na miejscu tylko oddalone ok. 100m od ośrodka, a ja zwykle w takich sytuacjach łapię infekcje, które kończą się nawet przewlekłym zapaleniem oskrzeli. Do 26.10 jest jeszcze sporo czasu, a jak wiadomo czas robi swoje. Dlatego też myślę, że "zła passa" minie i nabiorę chęci do wyjazdu. :D
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 828
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Gosiu tak ,pogoda jest okropna i to ma wpływ praktycznie na wszystkich,nawet na moją 2,5 l wnusię,ale teraz się wypada i będzie dobrze głowa do góry.Chyba Halinka już zajechała,może wkrótce się odezwie. :D
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Fionka »

Dziewczyny,sciskam mocno.Pogody życzę.Nad Bałtykiem cudnie bez deszczu.Towarzystwo swietne.Grile,tance na powietrzu, w kurtkach,saszkach zamiast szpilek.To chyba te spartanskie warunki tak nas mobilizuja.Buziaki. :D
ODPOWIEDZ