kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 828
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Witajcie,Halinko tak czas szybko leci,a z biegiem lat jeszcze szybciej.Pozdrawiam. :D :D :D
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Halynka »

Jak w piosence,, upływa szybko życie ,jak potok płynie czas ''.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Fionka »

Witam Was cieplutko.Bożenko Kołobrzeg jest cudny , tam zawsze coś się dzieje.Smakija już po kuracji :o - faktycznie , ten czas zapitala, a ja jeszcze nie zabrałam się za pakowanie , nie wspomnę że nawet jeszcze nie myślałam co zabrać i jaka pogoda będzie .Wirus mnie dopadł a do pracy trzeba było biegać , bo gorący okres .Od jutra urlop aż do 7 pazdziernika :D Halinko , ja jadę z Forumową koleżanka , jej autkiem .Odnalazłyśmy się tu na forum :) Proponuję Ci wysłać wszystko co ciężkie kurierem a zabrać ze sobą mała walizkę .Taka pora roku że ciuchy grubsze a i buciory też cięższe i trzeba więcej , na wszelki wypadek , jak przemokną .Koszt nie wielki a jaki komfort , tym bardziej że masz przesiadki.Ja jeżeli bym nie jechała autkiem musiała bym wysłać paczkę albo i dwie. Nie potrafię się ograniczać i to wcale nie w ilości ciuchów ale wszelkiego rodzaju - przydasi :lol: Ze względu na moją :twisted:alergie muszę mieć własną podusie , pościel i kołderkę a nawet nie pozwalam sprzątającym używać ich środków i zawsze wlokę swoje medycznie sprawdzone , bo nie wszędzie mogę je kupić ale wtedy nie wstaje rano i nie szukam gdzie mam oczy a gdzie usta :lol:
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Halynka »

Elu kuruj się ,żeby być zdrową na kuracje. :) Dzięki za radę ,utwierdziłaś mnie w moim przekonaniu. Wezmę część rzeczy ,a pozostałe ... córka dopisze nr pokoju i wyśle mi
następnego dnia paczką. Serdecznie pozdrawiam :serce:
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 828
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Serdecznie was pozdrawiam,ciekawe co u Gosi. :D :D :D
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Fionka »

Hej , kochani .Właściwie to należało by już zamknąć temat , bo chyba wszyscy już wydelegowani do swoich obiektów , ale smutno się rozstawać .Przyzwyczaiłam się bardzo do Was .Co dzień z lekkim dreszczykiem najpierw sprawdzałam co u grudniowych,, a teraz pusto ;) Może nowy temat -Wrażenia grudniowych :lol: :lol: .Halinko , zadzwoń do sanatorium i spytaj , czy przyjmują walizkę kurierem , jezeli potwierdzą to zamów kuriera na 14 a waliza (paczka) będzie na Ciebie czekała.
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Halynka »

Jestem na Tak za nowym tematem ,,Wrażenia grudniowych'' :)
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Halynka »

A Ty Bożenko zgadzasz się na nowy temat . :?: Ja też bardzo się do Was przyzwyczaiłam i nie chcę się rozstawać :(
Mam nadzieję że Gosia ,Maria, Smakija i inne grudniowe dołączą.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Fionka »

Czyli co zakładamy :?: Tylko może inny pomysł na nazwę tematu zaproponujecie , bo ja tak z rozpędu .Ja tak mam najpierw mówię a potem myślę :lol:
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 828
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Ja również jestem za tym,aby nasze pogaduszki trwały .Gosia nic się nie odzywa,ciekawe jaką ma pogode, u mnie pada przelotnie.Ja już planuje podróż do Kołobrzegu.Pozdrawiam i przesyłam buziaki. :D :D
ODPOWIEDZ