kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 829
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Halinko jak tam walizka z pakowana.Pozdrawiam was wszystkie. :D :kwiat:
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Halynka »

Elu czy Ty już spakowana :?: Życzę Ci zdrówka, szerokiej drogi , udanego wypoczynku i fajnego towarzystwa ;) :) :kwiat: :serce:
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Halynka »

Bożenko nie mam coś weny do pakowania ,może zacznę od poniedziałku po sprawdzeniu pogody długoterminowej :lol:
Najlepiej żeby tam już być na miejscu bez tego pakowania i podróżowania :roll: Pozdrawiam .
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Fionka »

Hejka. Spakowana :lol: :lol: ale jak zwykle z przebojami .Najpierw wirus który na szczęście ciut odpuszcza a dziś rano ból barku, ramion nie do wytrzymania, nic w ręku utrzymać :shock: :shock: Zaaplikowałam sobie końską dawkę i do pakowania ,a że pogoda ma być nie ciekawa to i parę grubszych szmatek doszło .Torba prawie zamknięta , walizka z zazdrością na nią zerkała ziejąc pustką , więc postanowiłam że jej humorek poprawie .Naładowałam do oporu i już cała w skowronkach a tu nagle -------- suwak trach :shock: :shock: Sąsiadka poratowała walizeczkę przytaskała i jeszcze mnie przepakowała ale jutro pewnie córcia swoją przywiezie i od nowa przepakuje .To jest tak jak nie słucha się dzieci :lol: Mówiła , tłumaczyła , ze przyjedzie i pomoże :lol: :lol: Bo ja tak z tym pakowaniem mam .W zeszłym roku owijając walizę podparłam sie kolankiem a ona trach na pół .Dobrze że duży karton miałam to przepakowałam , bo następnego dnia rano kurier zawitał.Teraz na wszelki wypadek , tylko patrze :roll: Jutro a właściwie w niedzielę o świcie wyjazd.
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 829
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Elu szerokiej i dobrej drogi dla ciebie i twojej współtowarzyszki życzę ,aby wam się udało miło spędzić czas i ten szum morza cudowny. :D :D :D
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Halynka »

Elu nie zapomnij zabrać okrycia na głowę, bo będzie wiało ,oj będzie wiało :!: Buziaki .PA :kwiat:
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Halynka »

Bożenko ,a co u Ciebie :?: Dziewczyny co robimy z tym nowym tematem :?: :)
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Fionka »

Dzięki, Dziewczyny.Właśnie chyba muszę jeszcze czapusie poszukać , tylko gdzie ja ją upchnę .Mam nadzieje że mnie moja koleżanka nie zostawi na drodze jak zobaczy tą walizkę i torbę :shock: :lol: Trzeba będzie otworzyć albo może gdzieś się przenieść np. do Nocnego Gadania , jak nam założyciel miejsce zrobi. Pomyślimy a teraz zmykam sprawdzić czy woda pod natryskiem mokra , bo rano o 4 pobudka a jeszcze sporo do zrobienia .Odezwe się już z Sobieszewa .Ściskam mocno .Dostałam wiadomość sms od Gosi , ma problemy techniczne .{Pozdrawia.
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 829
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Halinko wszystko w porządku pogoda dopisuje,to trochę grilujemy.Fajna z nas paczka na pewno musimy rozwinąć nowy temat sanatoryjny.Pozdrawiam was wszystkie. :) :) :)
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 829
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Halinko jak długo czekałaś na skierowanie papierowe bo :D ja jeszcze nie otrzymałam,trochę się denerwuje,aby NFZ się nie rozmyślił.
ODPOWIEDZ