pokój jednoosobowy

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: pokój jednoosobowy

Post autor: stokrotka »

oponianka! super ! masz jedynkę .Gdybym to ja miała wybierać -też wybrałabym Stegnę.Nic nie wiem o środku ,ale dla mnie duże znaczenie miałoby "morze" -bo choć to tylko Zatoka Gdańska to jednak niby morze.Do morza mam dalekooooo ,daleko dlatego taki byłby wybór.Poza zabiegami masz powietrze z jodem.
Do tego teraz jedynka :o
Nic nie wiem o zabiegach i tam i tu,więc zero porównania.
Poza tym Połczyn to ani góry,ani morze ,ani nic w okolicy -a jak już to trzeba patrzeć na walory dodatkowe :lol:

Pozdrawiam i oby do wyjazdu ;)
oponianka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 29 kwie 2016 23:29

Re: pokój jednoosobowy

Post autor: oponianka »

Stokrotka dzięki, dzięki :D Widzę, że mamy bardzo podobne spojrzenie i "ocenę sytuacji"... Przy podejmowaniu decyzji w ZUS-ie kierowałam się dokładnie tymi względami o których piszesz-stąd wybór Stegny. Twoja rzeczowa opinia dodaje mi otuchy, że podjęłam dobrą decyzję :). A jedynka to naprawdę nie moja "fanaberia", a rzeczywista potrzeba zdrowotna...i emocjonalna. I Tobie życzę załatwienia wszystkiego po Twojej myśli, aby pobyt w sanatorium przyniósł Ci jak najwięcej zdrowia i mega wypoczynku.
Pozdrawiam serdecznie :)
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: pokój jednoosobowy

Post autor: stokrotka »

oponianka ! Z ZUS już nie mam szans -czasem tak się sprawy mają .Ale z NFZ w tym roku gdzieś pojadę.
Morze muszę też "zaliczyć" co prawda na 10 dni -jesli plany wypalą,ale co morze to morze.
Życzę udanej rehabilitacji , wypoczynku oraz pełni sił po powrocie.Też byłam w podobnej sytuacji, dlatego wiem ile znaczy pobyt z dala od tego czego unikamy.
Jak na razie wszystko jest po Twojej myśli.Nara ;) :kwiat:
Awatar użytkownika
Adela
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8986
Na forum od: 12 lip 2014 15:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: pokój jednoosobowy

Post autor: Adela »

Niedługo "przyjdzie mój czas" na wyjazd z NFZ i już się martwię czy będę miała jedynkę :( dla mnie to konieczność, nie tylko wygoda.
Nie rozumiem dlaczego w dzisiejszych czasach traktowane to jest jako luksus.Stan zdrowia, ale też psychika ludzi się różnią. To co dla jednego jest drobną dolegliwością, innemu całkowicie uniemożliwia wypoczynek.Ja już nie mówię o odmiennych upodobaniach czy charakterach, ale jak miałabym funkcjonować 3 tygodnie bez snu ?!
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: pokój jednoosobowy

Post autor: Fionka »

Oponianka w Połczynie nigdy nie byłam ale za to Falę znam :!: :) Moim zdaniem trafny wybór.Do morza dojazd busikami, basenik na miejscu, organizacja tzw. KO :lol: świetna.Fala sprzedaje się jako turnusy bardzo dobrze a to o czymś świadczy.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: pokój jednoosobowy

Post autor: ewiko »

Kochani, to wszystko zależy od tego , czego oczekujemy. FALA, z pewnością wygrywa jeśli chodzi o lokalizację. Natomiast jeśli w grę wchodzą zabiegi....... no cóż, zastanowiłabym się. W Połczynie mają super zabiegi,super kadrę no i oczywiście piękną okolicę. Poza tym, w weekendy mozna pojechać do wybranego kurortu. To rzut beretem. No cóż, dla mnie zabiegi to priorytet.... pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: pokój jednoosobowy

Post autor: Fionka »

Adela pisze:Niedługo "przyjdzie mój czas" na wyjazd z NFZ i już się martwię czy będę miała jedynkę :( dla mnie to konieczność, nie tylko wygoda.
Nie rozumiem dlaczego w dzisiejszych czasach traktowane to jest jako luksus.Stan zdrowia, ale też psychika ludzi się różnią. To co dla jednego jest drobną dolegliwością, innemu całkowicie uniemożliwia wypoczynek.Ja już nie mówię o odmiennych upodobaniach czy charakterach, ale jak miałabym funkcjonować 3 tygodnie bez snu ?!
Właśnie się zastanawiam co zrobi moja współspaczka , jak po paru dniach zacznie spać na stojąco bo w nocy na pewno nie pośpi.Ja spać będę, bo zasypiam bez problemu nawet jeżeli kilka razy w nocy ból nóg mnie zrywa.Podrepczę, podrepczę i zasypiam bez problemu.Już mi żal tej osoby :(
oponianka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 29 kwie 2016 23:29

Re: pokój jednoosobowy

Post autor: oponianka »

Ewiko, czy masz dokładną orientację jakie zabiegi ma Połczyn, a których nie byłoby w Stegnie? Bo z tego co czytam to Stegna nie najgorzej stoi z zabiegami...poza typowymi- nawet kriokomore mają i do tego dwa rodzaje sauny(w tym infrared). A o kadrze też ludzie dobrze piszą..
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: pokój jednoosobowy

Post autor: Fionka »

Oponianko otwórz PW, napisałam Ci wiadomość :)
oponianka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 29 kwie 2016 23:29

Re: pokój jednoosobowy

Post autor: oponianka »

Elu, przeczytałam PW i wielkie dzięki.:) Twój głos był decydujący i rozwiał resztę moich wątpliwości...Jadę do Stegny! Życzę i Tobie wyjazdu do super fajnego sanatorium...no i zdrowia oczywiście :) Pozdrawiam :D
ODPOWIEDZ