Poszpitalne

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
margolka63
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 191
Na forum od: 28 lip 2012 11:58
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Poszpitalne

Post autor: margolka63 »

Witam! Również dostałam skierowanie dzisiaj do Jana Kazimierza Duszniki Zdrój, napiszcie dziewczyna jaki macie termin bo ja jade od 04 sierpnia. Pozdrawiam Margolka
krychna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 434
Na forum od: 06 lut 2016 17:01
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Poszpitalne

Post autor: krychna »

Margolka troszkę Tobie zazdroszczę miejsca kuracji ,ja tez marzyłam o kuracji w górach a mój NFZ skierował mnie do Inowrocławia :oops:
Mój pobyt zaczynam od 23 sierpnia.
Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11623
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Poszpitalne

Post autor: Atina »

krychna pisze:Margolka troszkę Tobie zazdroszczę miejsca kuracji ,ja tez marzyłam o kuracji w górach a mój NFZ skierował mnie do Inowrocławia :oops:
Mój pobyt zaczynam od 23 sierpnia.
Pozdrawiam :kwiat:
Krychna nie smutaj :lol: masz piękny termin a Inowrocław piękny jest :kwiat: :) :kwiat:
margolka63
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 191
Na forum od: 28 lip 2012 11:58
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Poszpitalne

Post autor: margolka63 »

Witam dziewczyny. Atina ma rację pojedziemy i będziemy sie kurować. Krychna najważniejsze, że mamy termin latem wiec mniejsze tobołki :D Milego dnia :)
kawoszka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 18 maja 2017 14:06
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Poszpitalne

Post autor: kawoszka »

Dziewczyny super, że macie terminy latem :), aż Wam zazdroszczę, ja na razie czekam na swoją kolej...
Margolka koleżanka była w Dusznikach i była bardzo zadowolona :)
Życzę Wam udanego wypoczynku i pięknej pogody :)
margolka63
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 191
Na forum od: 28 lip 2012 11:58
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Poszpitalne

Post autor: margolka63 »

Szybko dostałam wyjazd poszpitalny, więc na pewno będzie fajnie a jeszcze jak się trafi na fajnych ludzi to czas zleci bardzo szybko :)
krychna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 434
Na forum od: 06 lut 2016 17:01
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Poszpitalne

Post autor: krychna »

[quote="margolka63"]Szybko dostałam wyjazd poszpitalny, więc na pewno będzie fajnie a jeszcze jak się trafi na fajnych ludzi to czas zleci bardzo szybko :)[/qu
Ja tez cieszę sie z terminu bo to pełnia lata :D Przeraziły mnie troche opinie, ale Atina mnie pociesza wiec musi być dobrze :!: tym bardziej ze przebywała w Inowrocławiu .Mój wniosek wpłynął 3 03 2017 do NFZtu pod koniec maja dostałam przydział od 23 sierpnia :o
Pozdrawiam i odliczamy dni do wyjazdu na kuracje :roll:
margolka63
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 191
Na forum od: 28 lip 2012 11:58
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Poszpitalne

Post autor: margolka63 »

Krychna u mnie jeszcze szybciej a to z racji chyba tego, że wszystko załatwiał mój lekarz. Wniosek złożył 14 kwietnia a 1 czerwca dostałam już skierowanie bez żadnych numerków i kolejek. Mam dwie koleżanki które też tam były w marcu i wróciły zadowolone, wiec będzie dobrze :)
krychna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 434
Na forum od: 06 lut 2016 17:01
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Poszpitalne

Post autor: krychna »

margolka63 pisze:Krychna u mnie jeszcze szybciej a to z racji chyba tego, że wszystko załatwiał mój lekarz. Wniosek złożył 14 kwietnia a 1 czerwca dostałam już skierowanie bez żadnych numerków i kolejek. Mam dwie koleżanki które też tam były w marcu i wróciły zadowolone, wiec będzie dobrze :)
Margolka u mnie było troszeczke inaczej :!: poniewaz ja przebywalam w szpitalu w warminsko mazurskiem :!: a ja jestem z pomorskiego NFZ wiec doktór nie mogła wyslać tak mi powiedziała i wreczyla wniosek do reki, a resztąJ ja sie zajęłam ale tak czy owak szybko otrzymalyśmy skierowania i to latem. Jaki profil leczenia masz, bo ja reumatologie.
margolka63
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 191
Na forum od: 28 lip 2012 11:58
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Poszpitalne

Post autor: margolka63 »

Krychna mój profil leczenia to typowo kobiecy, ginekologia.
ODPOWIEDZ