komisja ZUS - czas oczekiwania

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
sapphira
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 240
Na forum od: 17 maja 2014 07:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 9

Re: komisja ZUS - czas oczekiwania

Post autor: sapphira »

Dziękuję i życzę Tobie wszystkiego dobrego. :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2563
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: komisja ZUS - czas oczekiwania

Post autor: Mazrena »

Peonia 56 w Wielkopolsce ;ja byłam na komisji w połowie grudnia i jadę 24.02 do Cieplic, a koleżanka była teraz 11.01 na komisji i dostała od razu sanatorium i jedzie 31.01 do Świerardowa Zdr. :P
forumowicz

Re: komisja ZUS - czas oczekiwania

Post autor: forumowicz »

Tak mazrenko jest możliwość wcześniejszego wyjazdu tylko osoba pracująca musi pogodzić to ze sprawami zawodowymi :D
W minionym roku byłam w takiej samej sytuacji jak sapphira (komisja w połowie lutego a wyjazd 21 czerwca)
Dobrze jest że nasz ZUS tak sprawnie pracuję :D Dziewczyny życzę Wam miłego wypoczynku i skutecznej rehabilitacji ,Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: komisja ZUS - czas oczekiwania

Post autor: sztani »

[quote="Mazrena"]Peonia 56 w Wielkopolsce ;ja byłam na komisji w połowie grudnia i jadę 24.02 do Cieplic, a koleżanka była teraz 11.01 na komisji i dostała od razu sanatorium i jedzie 31.01 do Świerardowa Zdr. :P[.
B. szybko chyba ze zwrotów koleżanka dostała , tak myślę :)
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: komisja ZUS - czas oczekiwania

Post autor: Fionka »

Czytam, czytam i co raz większy dylemat mam kiedy stanąć przed majestatem tegoż zakładu ;) Teraz poluję na zwroty z NFZ .Napiszcie kiedy składać wniosek aby udać sie na turnus sierpień , wrzesień :?:
forumowicz

Re: komisja ZUS - czas oczekiwania

Post autor: forumowicz »

Elu :kwiat: ZUS ma 6 miesięcy do zrealizowania skierowania, myślę że jakbyś złożyła w kwietniu to coś by było na te miesiące :D
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: komisja ZUS - czas oczekiwania

Post autor: sztani »

Ja składam na komisje o wyjazd w ramach prewencji rentowej w poniedziałek zobaczymy jak się sprawy ułożą . nie mam zbytnio wyboru ( jesli P. orzecznik przyzna ) pozostaną zwroty z centrali. :)
Zależy mi tylko na rehabilitacji miejsce i warunki to ""drugi plan "" :)
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: komisja ZUS - czas oczekiwania

Post autor: Fionka »

To całkiem jak ja teraz bardzo mi zależy na rehabilitacji , bo za chwile padnę jak kawka .Jesień planuje przeznaczyć na leczenie klimatyczne czyli mój niepoprawny optymizm mówi mi że wyjadę do Dziwnówka :D
forumowicz

Re: komisja ZUS - czas oczekiwania

Post autor: forumowicz »

Rehabilitacja ambulatoryjna w grudniu przepadła z ważnych powodów osobistych i niestety muszę się wybrać do lekarza po nowe skierowanie ( cokolwiek aby przestało boleć )
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1709
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: komisja ZUS - czas oczekiwania

Post autor: p-siak »

Witam, lekarz wypisał wniosek o prewencję.Nie wiem czy składać, kiedy może się przeterminować?
Dziękuję.
ODPOWIEDZ