komisja ZUS - czas oczekiwania

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
bonia50+
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 05 wrz 2013 08:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: komisja ZUS - czas oczekiwania

Post autor: bonia50+ »

Warszawa :shock: ekspresowo-17.02 ODDANY wniosek ,24.02 telefoniczna informacja o komisji 27.02.2017 wyjazd lipiec ,ale były i wcześniejsze terminy .
POZDRAWIAM
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1690
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: komisja ZUS - czas oczekiwania

Post autor: p-siak »

W lubelskim na komisję. czeka się ok. 3 tygodni.
Blanusia
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 04 kwie 2017 13:19
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: komisja ZUS - czas oczekiwania

Post autor: Blanusia »

śląski czas oczekiwania miesiąc :shock:

czy to prawda, ze teraz mozna sobie wybrać samemu miejsce i termin? czy przydzielaja wg ich widzimisię?
Awatar użytkownika
EmilKaz
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 11 lut 2016 11:55
Oddział NFZ: Śląski

Re: komisja ZUS - czas oczekiwania

Post autor: EmilKaz »

Blanusia pisze:śląski czas oczekiwania miesiąc :shock:

czy to prawda, ze teraz mozna sobie wybrać samemu miejsce i termin? czy przydzielaja wg ich widzimisię?
Ja podlegam pod ZUS Zabrze. Czekałam na komisję 14 dni. Po badaniu lekarskim zostałam pokierowana do osoby, która przydziela sanatoria. Jeżeli nie przebywasz na zwolnieniu lekarskim to będziesz mogła wybrać sobie ośrodek oraz termin :D
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1690
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: komisja ZUS - czas oczekiwania

Post autor: p-siak »

Teraz w moim oddziale jest miesiąc,pozdrawiam.
Szpaczek
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 18 paź 2018 19:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: komisja ZUS - czas oczekiwania

Post autor: Szpaczek »

Witajcie, ja dopiero czekam na decyzję orzecznika. Pracuję. 3 października złożyłam wniosek, 23 października mam komisję. Zus Rybnik . Pozdrawiam wszystkich :) :) :) Może ktoś dorzuci info jak jest w 2018 r. ?
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: komisja ZUS - czas oczekiwania

Post autor: zbigniew165 »

Jeżeli orzecznik przydzieli Ci leczenie stacjonarne, to pojedziesz na pewno po Nowym Roku. Czas oczekiwania zależy od schorzenia, które kwalifikuje Cię na wyjazd. To, czy dostałeś skierowanie dowiesz się na komisji od orzecznika, a później czeka się na przydział w jakie miejsce jedziesz. :)
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1236
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: komisja ZUS - czas oczekiwania

Post autor: Samosia »

zbigniew165 pisze: 21 paź 2018 11:09 Jeżeli orzecznik przydzieli Ci leczenie stacjonarne, to pojedziesz na pewno po Nowym Roku. Czas oczekiwania zależy od schorzenia, które kwalifikuje Cię na wyjazd. To, czy dostałeś skierowanie dowiesz się na komisji od orzecznika, a później czeka się na przydział w jakie miejsce jedziesz. :)
Zgadza sie...corka miala komisje 05.10...dostala sanatorium i teraz czeka na powiadomienie poczta kiedy i gdzie ma wyjazd...ZUS Zabrze dal sobie trzy tygodnie na wystawienie w/w skierowania jesli po tym czasie sie nie odezwia to Pani podala corce numer telefonu bezposrednio do nich i powiedziala by dzwonic bo z nasza poczta to roznie bywa :roll:
Szpaczek
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 18 paź 2018 19:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: komisja ZUS - czas oczekiwania

Post autor: Szpaczek »

Samosiu i Zbyszku dziękuję za info. A czekam na psycho. Kolejka też zależy od rodzaju schorzenia pewnie. Zobaczymy we wtorek, czy Pan orzecznik zatwierdzi czy nie.
ODPOWIEDZ