Kolejka na 2018-2019 rok

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5054
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kolejka na 2018-2019 rok

Post autor: zbigniew165 »

Małgosiu na pewno Cię nie zostawię sam na sam z NFZ Łódź, bo chcę wyjechać wrzesień lub październik, czyli muszę dzwonić w końcówce sierpnia. Czekam jeszcze na zmianę profilu leczenia, ale jeszcze w przeglądarce nic nie ma. Weryfikacji mieć nie będę, bo wysłałem nowy wniosek z wszystkimi badaniami. Mógłbym dzwonić wcześniej, ale chcę, żeby wyjazd był po wakacjach, gdy zacznie się rok szkolny. :) :)
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Kolejka na 2018-2019 rok

Post autor: Małgosia69 »

Zbyszku dobrze ,że nie zostałam sama na placu boju. :lol: :lol: Ja też już od lutego mogę strać się o zwroty,ale nie chcę jechać wcześniej niż we wrześniu. Raz że w wakacje jest bardzo trudno o zwrot,a po drugie też wolę jechać, gdy w kurortach nie będzie już dzieciaczków. Choć bardzo lubię dzieci,ale .... :lol: :lol: Pozdrowionka. :)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5054
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kolejka na 2018-2019 rok

Post autor: zbigniew165 »

Miałem to samo na myśli, ale nie pisałem wprost, bo obawiałem się, że znajdą się dobre babcie i dziadkowie, którzy zarzucą mi, że nie lubię dzieci. Pracuję w jednej z największych sieci handlowych w Polsce i Europie. Mam na co dzień do czynienia z dziećmi, którymi to rodzice i opiekunowie nie bardzo się interesują robiąc zakupy. Często nawet zapominają, że wzieli dzieci na zakupy. Ale jeżeli to ty pierwsza o tym napisałaś, to masz moje całkowite poparcie w tym względzie. Potrzebuję blisko morze, spokój i biorę ze sobą rower w samochód, żeby nie siedzieć w pokoju po zabiegach. Pozdrawiam i mam cichą nadzieję, że uda się trafić to tego samego uzdrowiska, a być może do tego samego obiektu. :) :)
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Kolejka na 2018-2019 rok

Post autor: Małgosia69 »

Zbyszku przez 12 lat pracowałam w szkole / w administracji/, od 10 miesięcy jestem babcią szaleńczo zakochaną we wnusi,ale morze uwielbiam od września do czerwca. :lol: :lol: Dłuuugie spacery plażą, wycieczki po okolicy, tak jak i Ty bardzo lubię jeździć rowerem /często tak spędzam niedzielne popołudnia/. :) tak mi się marzy spędzanie wolnego czasu po zabiegach. a wieczorami parkietoterapia / o ile zdrówko pozwoli i chęci będą/ :lol: :lol:
Zbyszku bardzo byłoby mi miło gdyby spełniła się Twoja cicha nadzieja. Ja też cichutko ją mam. Daj znać kiedy rozpoczynamy telefoniczny atak. :) :) Pozdrawiam serdecznie.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5054
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kolejka na 2018-2019 rok

Post autor: zbigniew165 »

Małgosia ja jestem dziadkiem o miesiąc dłużej od Ciebie z tym wyjątkiem, że aż tak szaleńczo jak ty nie jestem zakochany w wnuczce. No ale kobiety są chyba w tym względzie bardziej uczuciowe niż mężczyźni. Tak mi się wydaje. Również Cię pozdrawiam i na pewno się odezwę przed rozpoczęciem polowania na zwroty. ;) ;)
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kolejka na 2018-2019 rok

Post autor: Maryann »

Kasia50 pisze: 15 maja 2018 15:42 Gratuluję :D Polanica piękna.Mam prośbę, napisz jak rodzice dostaną miejscówkę.Pozdrawiam . :kwiat:
Kasiu.. dostali Leśnika w Sopocie od 27 lipca...
Kasia50
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 97
Na forum od: 12 wrz 2017 12:09
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Kolejka na 2018-2019 rok

Post autor: Kasia50 »

Dziękuję Maryaan :kwiat: Miłego wypoczynku dla Ciebie i Twoich rodziców. :serce: Ja z nr 2000 w poczekalni jeszcze ,a kiedy bilet,hmm.?Będzie, ale nie prędko. :D Pozdrawiam. :D
Jukapi
Posty: 3
Na forum od: 15 cze 2018 21:36
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Kolejka na 2018-2019 rok

Post autor: Jukapi »

Witam Moja mama i jej siostry czekają na wyjazd myślę że na dniach Sprawdzalam ma nr 576 ale nie ma jeszcze wyznaczonego terminu i miejsca Jak myślicie kiedy może się pojawic ta informacja ?
Kasia50
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 97
Na forum od: 12 wrz 2017 12:09
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Kolejka na 2018-2019 rok

Post autor: Kasia50 »

Witaj Jukapi :kwiat: nie zbadane są wyroki ,pewnie w ciągu 1-2 tyg będzie przydział ,mój znajomy z nr 200 czeka jeszcze. ja z numerem 1600 też do przodu prę, pocieszające, że coś drgnęło, bo był zastój. Zdaj znać, jak mama dostanie przydział. Pozdrawiam. :cry:
Jukapi
Posty: 3
Na forum od: 15 cze 2018 21:36
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Kolejka na 2018-2019 rok

Post autor: Jukapi »

Ok napisze Dziś nr 431 Czekamy :cry:
Zablokowany