Kolejka na 2018-2019 rok

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Kolejka na 2018-2019 rok

Post autor: Małgosia69 »

Druga grzeczna też dziękuje i pozdrawia. :serce: :serce: :lol:
Awatar użytkownika
sergio_1 2 3 4
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 339
Na forum od: 19 sty 2014 19:04
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Kolejka na 2018-2019 rok

Post autor: sergio_1 2 3 4 »

Wy tu drogie Panie gadu gadu a mi wybiła cyfra 55 482 czyli coś około 2 lata czekania może tym razem będzie to upragnione morze.:) . Ciekawe jak tam zabiegi nad morzem i jakie najlepsze sanatorium nad morzem?:) Nigdy w sanatorium nad morzem nie byłem zawsze góry ( tak a pro po ukochane) .
Stąd nie mam rozeznania w tamtejszych uzdrowiskach. Pozdrawiam oczekujących. :)
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Kolejka na 2018-2019 rok

Post autor: Małgosia69 »

Sergio my tu gadu, gadu, a Ty z nami jak najbardziej też możesz pogadusiać . :) :) Będzie nam bardzo miło, tym bardziej,że krajanem naszym jesteś. 8-) My tu malutkie Łódzkie Towarzystwo Wzajemnego Czekania założyliśmy. :lol: :lol: Tylko ,że numerek u Ciebie jeszcze odległy, oj odległy. :o No chyba,że też zamierzasz polować na fajnusi zwrocik. :lol: :lol: Oczywiście NAD MORZE. :lol: :lol: :lol: Jeśli chodzi o kurorty nadmorskie, to ja tam wybredna nie jestem, byle morze szumiało, rehabilitacja z basenem dobra była, miejsc do parkietoterapii kilka i najważniejsze - doborowe towarzystwo i ...... już. :lol: :lol:
Awatar użytkownika
sergio_1 2 3 4
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 339
Na forum od: 19 sty 2014 19:04
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Kolejka na 2018-2019 rok

Post autor: sergio_1 2 3 4 »

O fakt nie zwróciłem uwagi , że wy krajanki . Trochę tych obiektów i miejscowości zwiedziłem . I zawsze były góry co nie znaczy , że źle . Ale tym razem poprosiłem swoją lekarkę o zaznaczenie nadmorskie . I mam wielką nadzieję , że mi się uda trafić a marzy mi się Kołobrzeg . Znam go jak własną kieszeń i dlatego chcę tam jechać . Trochę ze względu na moją drugą miłość po górach czyli ...... :) ROWER. A kupiłem nowy i polecam każdemu dołożyć trochę na lepszy niż przeciętny. Pozdrawiam .....:)
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6773
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kolejka na 2018-2019 rok

Post autor: Maryann »

Sergio... ja miałam w lutym też dwa lata... teraz rok i około 2 miesiące...Wszyscy czekamy... o ile fajniej się czeka w miłym towarzystwie... Tak więc sobie pogaduszki czasami urządzamy i wspólnie czekamy...Pozdrawiam.. :D
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Kolejka na 2018-2019 rok

Post autor: Małgosia69 »

Maryann jaki rok :?: :shock: przecież my wiosną wyjeżdżamy :lol: :lol: zapomniałaś :?: :lol: wszystko już przyklepane. Łącznie z pokojem. ;)
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6773
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kolejka na 2018-2019 rok

Post autor: Maryann »

No tak Małgosiu kochana.. masz rację... Ja tylko napisałam o tym "urzędowym" czekaniu... które każdy odstać w kolejce musi, chyba że tak jak MY ..mam nadzieję.. skorzysta ze zwrotów.. :D :D
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5075
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kolejka na 2018-2019 rok

Post autor: zbigniew165 »

Małgosia69 ma rację. Nad morzem bierzemy każde sanatorium położone jak najbliżej wody. No chyba, że NFZ będzie miało dużo zwrotów i będziemy mogli wybierać i grymasić. Ale chyba na to się nie zanosi. Łódzkie Towarzystwo Wzajemnego Czekania zaprasza wszystkich chętnych do swojej ekipy, która od marca będzie polowała na zwroty, oczywiście nad morzem i ma zamiar wspólnie się rehabilitować oraz dobrze się bawić w czasie wolnym od zabiegów tych sanatoryjnych.
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1231
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kolejka na 2018-2019 rok

Post autor: zawiela »

Fajnie macie z łódzkiego..kółko wzajemnego oczekiwania na przydział,mogę się przyłączyć,mooogę,to nic ,że ja z podlaskiego,prawda? U mnie kolejka ,jakaś zaklęta,praktycznie stoi w miejscu...wtf??? Jak będzie w takim tempie zbywało numerków,to bedzie luty,marzec 2019.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14537
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Kolejka na 2018-2019 rok

Post autor: GIENIA »

A ja czekam na numerek ;)
Zablokowany