Kolejka na 2018-2019 rok

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Kasia50
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 97
Na forum od: 12 wrz 2017 12:09
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Kolejka na 2018-2019 rok

Post autor: Kasia50 »

Gratuluję :D Polanica piękna.Mam prośbę, napisz jak rodzice dostaną miejscówkę.Pozdrawiam . :kwiat:
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kolejka na 2018-2019 rok

Post autor: Maryann »

Dziękuję Kasiu.. :D Napiszę napewno.. dzisiaj mają nr 874.
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Kolejka na 2018-2019 rok

Post autor: Małgosia69 »

Maryann gratuluję Ci super zwrotu! :) Bardzo szybciutko udało Ci się zdobyć bilet na kurację. 8-) Mam pytanie, o której godzinie dzwonilaś i na jaki numer telefonu??? Od trzech dni próbuję się dodzwonić do łódzkiego NFZ-tu i nic. :( Dzwonię po kilkanaście razy na oba znane mi numery telefonu ,bez rezultatu. Albo nikt nie odbiera, albo o wiele częściej, a właściwie prawie bez przerwy numery są zajęte. A dzwonię i rano i po południu. :( :( Chciałabym zgłosić zmianę adresu poradni , która wysłała wniosek o sanatorium. Coraz większymi krokami zbliża się czas weryfikacji wniosku. i NFZ wyśle mi dokumenty "na Bedryczów". Pozdrawiam i ociupinkę zazdraszczam. :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kolejka na 2018-2019 rok

Post autor: Maryann »

Dziękuję Małgosiu :kwiat: .. Pierwszy raz zadzwoniłam tydzień temu w czwartek ... nic nie było... w piątek się nie dodzwoniłam, a w poniedziałek była Polanica ... i wzięłam... :D dzwoniłam na (42)275-40-83...tak około 13.00. Fakt że dzwoniłam chyba z 50 razy... i zajęte...
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kolejka na 2018-2019 rok

Post autor: zbigniew165 »

Maryann gratuluję Polanicy. Jednak szkoda, że to nie morze. Ja podobnie jak Małgosia będę dzwonił koniec sierpnia o morze na wrzesień lub później. Oczywiście oddechówka i liczę na Dąbki - Argentyt.
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kolejka na 2018-2019 rok

Post autor: Maryann »

Dziękuję Zbigniewie... Ja miałam tylko czerwiec wolny więc wzięłam Polanicę... to nie na moje nerwy wydzwaniać do tego NFZ-tu... :?
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Kolejka na 2018-2019 rok

Post autor: Małgosia69 »

Dzisiaj się dodzwoniłam i to o dziwo już przy czwartej próbie. Zapytałam co mam zrobić, gdyż zbliża się weryfikacja wniosku, a przychodnia która wysłała wniosek zmieniła adres, ze względu na remont. Lekarze nadal przyjmują ci sami, tylko zmieniła się siedziba. Pani najpierw stwierdziła,że trzeba wystawić nowy wniosek :!: :!: :shock: :shock: Ale w końcu po mojej podpowiedzi powiedziała żebym napisała jak najszybciej pismo wyjaśniające ze zmianą miejscówki. Napiszę i w poniedziałek wyślę. Oby przyjęli i nie kazali starać się o nowy wniosek.
Maryann już za chwilkę wyjeżdża i porzuciła mnie i Zbigniewa :!: :( w tym naszym łódzkim czekaniu. ;)
Zbyszku mam nadzieję,że Ty mnie nie ostawisz na pastwę naszego NFZ-tu. :lol:
Zaczynamy w sierpniu okupowanie telefonu. ;) Pozdrawiam cieplutko oczekujących i tych którzy już na walizkach. :serce: :)
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kolejka na 2018-2019 rok

Post autor: Maryann »

Małgosiu :kwiat: :roll: :roll: cóż mam napisać na swoje usprawiedliwienie?? :? :? Będę za Was trzymała kciuki, żeby się Wam wymarzony zwrocik trafił :D
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Kolejka na 2018-2019 rok

Post autor: Małgosia69 »

Maryann na porzucenie usprawiedliwienia nie ma. :lol: Ale co tam, znaj moje dobre serce: niechaj Ci się w tej Polanicy wiedzie jak nigdy, niechaj zabiegi będą przednie, koleżanki milusie, pogoda śliczna, spacery długie, tańce do upadłego, a męscy kuracjusze super przystojni. :lol: :lol: ;)
Tylko pamiętaj po powrocie zdać relację. Aha, a tak właściwie do jakiego sanatorium wyjeżdżasz, jakby coś cobyśmy wiedzieli gdzie Cię szukać. :lol:
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kolejka na 2018-2019 rok

Post autor: Maryann »

:serce: :serce: :serce: Małgosia :kwiat: :kwiat: Jadę do san. Korab.. :D :D
Zablokowany