Jak wyglada dzien w szpitalu uzdrowiskowym

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1340
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jak wyglada dzien w szpitalu uzdrowiskowym

Post autor: alka50+ »

Klaudia 30...bedziesz miała miłą :o niespodziankę....że szpital ale pobyt jak w sanatorium. Życzę dobrych zabiegów i wspaniałego towarzystwa.

Felice. Mam prośbę o priv. Wydaje mi się,że jesteś w tym szpitalu na który czekam. Chciałam o coś podpytać bez Forum. Wiem wiem,że to informacje dla Wszystkich ale czasami tak trzeba dopytać. pozdrawiam. alka :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Jak wyglada dzien w szpitalu uzdrowiskowym

Post autor: GIENIA »

klaudia30 pisze: 27 sie 2017 15:06 Gieniu w skierowaniu nie dostałam żadnej informacji co mam zabrac ze soba . Bez leków bym nie pojechała bo musze je przyjmować , ale w kwestii ubrań typu stroj kapielowy czy koszulki sportowe nic nie jest napisane . Myslalam wziąć pidzamy i dresy bo nie spodziewałam sie ze mozna opuszczać szpital , moze to smieszne ale miałam troche inne wyobrażenie co do szpitala uzdrowiskowego . Dobrze ze znalazłam te forum :) fajnie tez by było żebyś dostała skierowanie do Iwonicza czego Ci zycze . Klaudia
Skoro nie masz zadnej informacji , to zabierz , jak Ci już pisałam ubranie na zabiegi ... czyli najwygodniejsze - leginsy , dresy czy spodenki i podkoszulki ... gdybyś miała zalecony basen , no to strój kąpielowy , klapki na basen i czepek ..
Szpital , to on ma tylko w nazwie :D , jak Ci juz koleżanka napisała , będziesz mile zaskoczona :lol: :lol:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Jak wyglada dzien w szpitalu uzdrowiskowym

Post autor: GIENIA »

klaudia30 pisze: 27 sie 2017 13:13 Moze ktos juz tam był i napisze mi jak to wszystko wyglada . Przeczytałam ze tam nie w kazdej sali jest łazienka ,
Napisałam Ci parę słow na priv ... przeczytaj :)
klaudia30
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 27 sie 2017 12:36

Re: Jak wyglada dzien w szpitalu uzdrowiskowym

Post autor: klaudia30 »

Dziekuje :kwiat:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Jak wyglada dzien w szpitalu uzdrowiskowym

Post autor: GIENIA »

:D
Czym planujesz jechać :?:
klaudia30
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 27 sie 2017 12:36

Re: Jak wyglada dzien w szpitalu uzdrowiskowym

Post autor: klaudia30 »

Mąż mnie zawiezie :)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Jak wyglada dzien w szpitalu uzdrowiskowym

Post autor: andrzej1955 »

Witam,koleżanki wprowadziły Cię Klaudio w to czego możesz oczekiwać w szpitalu-ja chciałbym położyć szczególny nacisk na ilość leków które regularnie zażywasz-powinna być wystarczająca na cały pobyt bo w czasie jego trwania nie możesz realizować żadnych recept,dokumentacja medyczna i ostatnie wyniki badań też mogą być potrzebne,Miłego Pobytu Życzę ,jeżeli po powrocie zechciałabyś coś napisać o szpitalu,zabiegach,wyżywieniu itp. to bylibyśmy bogatsi o opinię o tym obiekcie-a to jest główny sens tego Forum,Pozdrawiam :)
klaudia30
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 27 sie 2017 12:36

Re: Jak wyglada dzien w szpitalu uzdrowiskowym

Post autor: klaudia30 »

Andrzej dziekuje:) Po powrocie z Inowicza , a moze nawet w trakcie pobytu napisze opinie. Dzis dzwonilam do tego szpitala i wiem ze pokoje sa po remoncie, z pełnym węzłem sanitarnym . W pokoju jest radio , czajnik i telewizor płatny 3 zł za dzien . Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Jak wyglada dzien w szpitalu uzdrowiskowym

Post autor: GIENIA »

andrzej1955 pisze: 29 sie 2017 13:11 .......... ilość leków które regularnie zażywasz-powinna być wystarczająca na cały pobyt bo w czasie jego trwania nie możesz realizować żadnych recept,...........
Andrzeju , czy to o czym piszesz dotyczy tylko szpitali uzdrowiskowych , czy także zwykłych szpitali miejskich :?: :roll:
Jeśli jednak będąc w tym szpitalu uzdrowiskowym , zrealizujemy recepte wystawioną nam przed wyjazdem ... to ... no właśnie .. co :?:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Jak wyglada dzien w szpitalu uzdrowiskowym

Post autor: andrzej1955 »

Gieniu :kwiat: kiedyś był taki przepis że możemy mieć tylko jedno świadczenie ZUS-ponoć dalej funkcjonuje-tak że recepta nawet wystawiona wcześniej nie powinna być realizowana podczas pobytu-dla pewności należałoby zapytać lekarza-podobnie wizyta u lekarza-tylko w wyjątkowych wypadkach-durny przepis moim zdaniem-ale był,ja przy potwierdzeniu na oddziale rehabilitacyjnym-szpitalnym-miałem info na temat zapasu leków-lepiej mieć zapas niż problemy ,Pozdrawiam-jeżeli ktoś to sprawdzi to może podzieli się z nami tą wiedzą-niestety pacjent powinien wiedzieć wszystko-czasami więcej niż lekarz :roll:
ODPOWIEDZ