Termin od daty wystawienia wniosku przez lekarza o leczenie uzdrowiskowe z NFZ do chwili jego złożenia w oddziale NFZ

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
Alicja1691
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1262
Na forum od: 30 kwie 2015 20:12
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Termin od daty wystawienia wniosku przez lekarza o leczenie uzdrowiskowe z NFZ do chwili jego złożenia w oddziale N

Post autor: Alicja1691 »

Kotek1972 pisze: 23 lut 2018 21:50 Alicja1691 ! Zastanów się co napisałaś ? O :roll: jakim skierowaniu piszesz?
Kotek , jak przeczytasz dokładnie to będziesz wiedział ,że o kilku rodzajach :o
forumowicz

Re: Termin od daty wystawienia wniosku przez lekarza o leczenie uzdrowiskowe z NFZ do chwili jego złożenia w oddziale N

Post autor: forumowicz »

Znam wszystkie zarządzenia i rodzaje skierowań dot. ubezpieczonych .Mam ich cały pakiet w internecie.Ten temat z uwagi na to ,że jest w dalszym ciągu rozciągany w formie jałowej dyskusji czyli sztuki dla sztuki,jest dla mnie zamknięty. Na" gdybanie " o czytaniu z " sensem" założone są wolne tematy ale ja w nich nie uczestniczę.Trzymajmy się tematów !!!Zdrówka życzę!Bez odbioru!Kotek1972 :ugeek:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Termin od daty wystawienia wniosku przez lekarza o leczenie uzdrowiskowe z NFZ do chwili jego złożenia w oddziale N

Post autor: Felice »

Kotek to że masz czegoś cały pakiet w internecie nie znaczy wcale,że to znasz. Często w kwestiach formalnych piszesz rzeczy zupełnie bez sensu. Przytaczasz fragmenty cudzych wypowiedzi z których też niewiele wynika.
forumowicz

Re: Termin od daty wystawienia wniosku przez lekarza o leczenie uzdrowiskowe z NFZ do chwili jego złożenia w oddziale N

Post autor: forumowicz »

Felice , przecież wiesz , że są takie jednostki które wiedzą wszystko i najlepiej (i "absolutnie" nie mam na myśli pana kotka ;) :roll: , a może mam - pomyślę ;) )
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Termin od daty wystawienia wniosku przez lekarza o leczenie uzdrowiskowe z NFZ do chwili jego złożenia w oddziale N

Post autor: Fionka »

bibi :lol: brawo :lol:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Termin od daty wystawienia wniosku przez lekarza o leczenie uzdrowiskowe z NFZ do chwili jego złożenia w oddziale N

Post autor: Fionka »

Pytałam o to w pazdzierniku . Okazało się że wniosek wystawiony w czerwcu , bez problemu został przyjęty w listopadzie. Odpowiedz w NFZ po zadaniu tego pytania. Wniosek jest ważny 18 miesięcy i w tym okresie może być złożony. Oczywiście zaraz po złożeniu będzie podlegał weryfikacji.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Termin od daty wystawienia wniosku przez lekarza o leczenie uzdrowiskowe z NFZ do chwili jego złożenia w oddziale N

Post autor: Felice »

Elu i tak Ci na to pytanie odpowiedziałam,czasem zdarza mi się trafić :lol:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Termin od daty wystawienia wniosku przez lekarza o leczenie uzdrowiskowe z NFZ do chwili jego złożenia w oddziale N

Post autor: Fionka »

Pamiętam i dla tego poszłyśmy złożyć wnioski . Będąc już na miejscu , jeszcze dokładnie dopytałyśmy. :) Ciekawostka --- Zakwalifikowali mnie na leczenie uzdrowiskowe z datą złożenia w listopadzie ale ani słowa przeprosin.
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2226
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Termin od daty wystawienia wniosku przez lekarza o leczenie uzdrowiskowe z NFZ do chwili jego złożenia w oddziale N

Post autor: Bogutka5 »

Mojej koleżance ( NFZ dolnosląski ) lekarz wystawił wniosek w marcu a ona do NFZ dostarczyła go w grudniu (po moich wielokrotnych przypomnieniach, hihi). To jej pierwszy wyjazd.
Teraz stoi grzecznie w długiej kolejce dolnośląskiej.
Bogutka
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Termin od daty wystawienia wniosku przez lekarza o leczenie uzdrowiskowe z NFZ do chwili jego złożenia w oddziale N

Post autor: Fionka »

Bogutka , wydaje mi sie że Twoja koleżanka nie musi stać w długiej kolejce , jeżeli to jest jej pierwszy wyjazd.
ODPOWIEDZ