Sanatoria ZUS 2018

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatoria ZUS 2018

Post autor: Fionka »

Ewlinka gratulacje . Ewucha ZUS zmieniając termin, wielokrotnie zmienia również miejsce rehabilitacji . Miej , to na uwadze.
ewlinka7
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 122
Na forum od: 16 cze 2014 20:24
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatoria ZUS 2018

Post autor: ewlinka7 »

Dzięki Wam Dziewczyny :D :kwiat: :serce: teraz już zszedł ze mnie cały stres i spokojnie mogę czekać na wyjazd czego i Reszcie Czekajacych całego serca życzę :kwiat: juz mniej więcej wiadomo czego można spodziewać się w myśl nowych przepisów - ze jednak jakaś możliwość wyboru... choć minimalna i zależna od innych :kwiat: ale zawsze jest... Zawsze można ta wiedzę wykorzystać w przyszłości. :lol: pozdrowka
Awatar użytkownika
Ewucha
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 497
Na forum od: 08 wrz 2017 12:52
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatoria ZUS 2018

Post autor: Ewucha »

wiesniaczkaela pisze: 23 lut 2018 12:04 Ewlinka gratulacje . Ewucha ZUS zmieniając termin, wielokrotnie zmienia również miejsce rehabilitacji . Miej , to na uwadze.
Właśnie tego się obawiam Ela dzięki :serce:
Awatar użytkownika
Ewucha
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 497
Na forum od: 08 wrz 2017 12:52
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatoria ZUS 2018

Post autor: Ewucha »

xzibi pisze: 23 lut 2018 11:37 Dzisiaj komisja, bardzo miła atmosfera kilka pytań, przedstawienie dokumentacji, badanie. Pani orzecznik orzekła " Stwierdzono potrzebę rehabilitacji leczniczej w zakresie narządu ruchu w systemie stacjonarnym. Padły jeszcze dwa pytanie czy mi pasuje maj lub czerwiec oraz góry czy morze. Cały pobyt w oddziale ZUSu trwał około godzinki. Teraz oczekiwanie na skierowanie.
Super obsługa i tak było i tak powinno zostać pozdrawiam i fajnego terminu i miejsca źycze
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatoria ZUS 2018

Post autor: Fionka »

widać że w zachodniopomorskim ZUS-ie pracują ludzie. Łódzki oddział zapomniał po co zatrudnia urzędników. No cóż mam nadzieję że to się zmieni .
emik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 403
Na forum od: 11 sty 2012 18:48

Re: Sanatoria ZUS 2018

Post autor: emik »

Ewlinko,jeśli to nie tajemnica. Jedziesz na narządy ruchu czy drogi oddechowe?
ewlinka7
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 122
Na forum od: 16 cze 2014 20:24
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatoria ZUS 2018

Post autor: ewlinka7 »

Hej Emik - w Cieplicach będę już kolejny raz :D jadę na narządy ruchu..odpowiada mi tamtejsza rehabilitacja + termy na które zawsze dokupuje sobie karnet i chodzę popływać :D :lol: pozdrowka
xzibi
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 363
Na forum od: 08 mar 2013 14:27
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatoria ZUS 2018

Post autor: xzibi »

Ewucha pisze: 23 lut 2018 13:17
xzibi pisze: 23 lut 2018 11:37 Dzisiaj komisja, bardzo miła atmosfera kilka pytań, przedstawienie dokumentacji, badanie. Pani orzecznik orzekła " Stwierdzono potrzebę rehabilitacji leczniczej w zakresie narządu ruchu w systemie stacjonarnym. Padły jeszcze dwa pytanie czy mi pasuje maj lub czerwiec oraz góry czy morze. Cały pobyt w oddziale ZUSu trwał około godzinki. Teraz oczekiwanie na skierowanie.
Super obsługa i tak było i tak powinno zostać pozdrawiam i fajnego terminu i miejsca źycze
To wielkopolski ZUS oddział Konin
forumowicz

Re: Sanatoria ZUS 2018

Post autor: forumowicz »

Tak też myślałam ,że to mniejszy oddział w Wielkopolsce, bo w Poznaniu -nie pogadasz. Pani w Pokoju nr. 3 na wszystkie pytania odpowiadała jak nakręcona, cyt. Skierowanie otrzyma pani w przeciągu miesiąca, z miejscem i terminem wyjazdu. Poddałam się i cierpliwie czekam , co ma być to będzie oby tylko była dobra baza zabiegowa. Pozdrawiam serdecznie :)
Tojka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 297
Na forum od: 29 mar 2012 19:13
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Sanatoria ZUS 2018

Post autor: Tojka »

Poznań - miałam zupełnie inne odczucie. Bardzo miła pani przychyliła sie do mojej prośby i klepnęla termin i miejscówkę - nastepnie czekałam na decyzję departamentu (dostalam to co chcialam :) ).
Ale nie byłam w pokoju nr 3 , tylko na (chyba) IIp
ODPOWIEDZ