Sanatoria ZUS 2018

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1690
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Sanatoria ZUS 2018

Post autor: p-siak »

Witam, niektórzy się chwalą, iż poszli do pokoju w ZUS i poprosili o miejsce i termin.U nas te pokoje są niedostępne,
sala obsługi i koniec.U Was jest inaczej?
forumowicz

Re: Sanatoria ZUS 2018

Post autor: forumowicz »

Maria2603 pisze: 20 lut 2018 19:13 Mam pytanie, czy ktoś wie ile powinno być zabiegów przez cały turnus? Jestem akurat na rehabilitacji i dostałam w sumie 95 zabiegi. Chyba powinno być trochę więcej.
Mario, to zależy od lekarza prowadzącego, on ocenia potrzebę rehabilitacji. Jeżeli uznał że 95 wystarczy to wystarczy. Ja kilka lat temu na stacjonarnym leczeniu miałam razem z tymi relaksacjami i innymi 112zabiegow a później na ambulatoryjnym ponad 160 zabiegów. Zresztą w trakcie turnusu możesz iść do lekarza i coś zmienić w zabiegach, może ci też jakieś dopisać.
forumowicz

Re: Sanatoria ZUS 2018

Post autor: forumowicz »

Grzegorz teraz są takie zwyczaje we wszelakich urzędach, że pracownicy są pozamykani. Dostępni są tylko ci którzy z racji obowiązków kontaktują się z klientem . Jeżeli jest taka możliwość to wejścia do pozostałych się zamyka. Tylko często nie ma takiej możliwości, zwłaszcza w starych budynkach. Twój ZUS chyba stanowi jakiś wyjątek :)
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1690
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Sanatoria ZUS 2018

Post autor: p-siak »

Pusia pisze: 20 lut 2018 22:17 Grzegorz teraz są takie zwyczaje we wszelakich urzędach, że pracownicy są pozamykani. Dostępni są tylko ci którzy z racji obowiązków kontaktują się z klientem . Jeżeli jest taka możliwość to wejścia do pozostałych się zamyka. Tylko często nie ma takiej możliwości, zwłaszcza w starych budynkach. Twój ZUS chyba stanowi jakiś wyjątek :)
Witam, Pusia- hmm...Mój wyjątek? Jeśli nie ma drzwi na piętra, to ochroniarz przecież jest.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
woytek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1296
Na forum od: 28 gru 2012 17:41
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Sanatoria ZUS 2018

Post autor: woytek »

I po komisji,ocena pozytywna.Pani lekarz orzecznik przesympatyczna, w pokoju przydziału udało się zostawić podanie o terminie wyjazdu nie kolidujacym z wyjazdem małżonki. Pozostało czekać na przydział miejsca.
Awatar użytkownika
Ewucha
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 497
Na forum od: 08 wrz 2017 12:52
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatoria ZUS 2018

Post autor: Ewucha »

No to czekać pozostało ja już trzeci tydzień :czekam :roll: i zaglądam do skrzynki a tu nic może dziś coś będzie pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatoria ZUS 2018

Post autor: Fionka »

woytek pisze: 21 lut 2018 14:14 I po komisji,ocena pozytywna.Pani lekarz orzecznik przesympatyczna, w pokoju przydziału udało się zostawić podanie o terminie wyjazdu nie kolidujacym z wyjazdem małżonki. Pozostało czekać na przydział miejsca.
Woytek , Woytek, tyle pesymizmu widziałam :) Spoko , nie taki diabeł był straszny jak go malujemy. Fakt że nadal twierdzę że to ludzie decydują w ZUS o naszym losie i brak im tego czegoś. No cóż mamona światem włada. Prawda z dziada na pradziada ;) ;) Wierzmy w LUDZI :D
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatoria ZUS 2018

Post autor: Fionka »

Ewucha pisze: 21 lut 2018 14:19 No to czekać pozostało ja już trzeci tydzień :czekam :roll: i zaglądam do skrzynki a tu nic może dziś coś będzie pozdrawiam ;)
Ewucha , to tylko opieszałość poczty.
forumowicz

Re: Sanatoria ZUS 2018

Post autor: forumowicz »

Za dwa dni miną dwa tygodnie i też nic :?
beatricz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 169
Na forum od: 05 mar 2013 14:47
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatoria ZUS 2018

Post autor: beatricz »

Witam. Jestem że śląskiego (ZUS Chorzów) dwa tygodnie temu złożyłam wniosek o rehabilitację A dziś poleconym dostałam odpowiedź o potrzebie rehabilitacji w systemie stacjonarnym. Jestem zdziwiona że tak zaocznie. To się porobiło jednak są jakieś zmiany pozdrawiam.
ODPOWIEDZ