Sanatoria ZUS 2018

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
Milena76
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 30 sie 2018 19:45

Re: Sanatoria ZUS 2018

Post autor: Milena76 »

Rok temu miałam komisję w ZUS i wysłano mnie na rehabilitację w tym samym dniu dowiedziałam się gdzie jadę i kiedy nie miałam wyboru dostalam tylko jedną ofertę.W tym roku w sierpniu też miałam komisję i też mnie wysyłają na rehabilitację ,ale lekarz poinformował mnie że skierowanie przejdzie pocztą,w ciagu dwóch tygodni ,i też bez możliwości wyboru.Dla mnie w sumie bez problemu gdzie wyślą tam pojadę oby tylko pomogli wrócić do sprawności😉Pozdrawiam jestem tu nowa na tym forum ,ale informacje poruszane są mi bardzo pomocne👍
beatricze
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 295
Na forum od: 10 sie 2018 23:35

Re: Sanatoria ZUS 2018

Post autor: beatricze »

Witam
W tym roku wysalają tak jak NFZ nie wybieramy, ale zawsze można zadzwonić i zapytać gdzie jest możliwość bo np. termin nie odpowiada.
Awatar użytkownika
VVENUS
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 964
Na forum od: 17 mar 2016 19:56
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatoria ZUS 2018

Post autor: VVENUS »

Witam
Nadszedł ten dzień , właśnie jutro mam komisję :oops: . Zero stresu , co będzie to będzie ;)
eweli1982
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 08 maja 2018 03:03
Oddział NFZ: Śląski

Re: Sanatoria ZUS 2018

Post autor: eweli1982 »

Jak myślicie, czy będąc w sanatorium mogę wyjjechać na cały dzień do domu w niedzielę, do dzieci? Proszę o odpowiedzi
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1690
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Sanatoria ZUS 2018

Post autor: p-siak »

Możesz, nikt nie zauważy.Listę podpiszesz w poniedziałek.Jeśli będą coś mówić-powiesz:och zapomniałam.
Awatar użytkownika
VVENUS
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 964
Na forum od: 17 mar 2016 19:56
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatoria ZUS 2018

Post autor: VVENUS »

Eweli zwykle można załatwić przepustkę i już w sobotę wyjechać. Zabiegów już nie ma popołudniu i w niedzielę też, także chyba nie będzie problemu..
Awatar użytkownika
tadek 1
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 164
Na forum od: 13 gru 2013 04:53
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatoria ZUS 2018

Post autor: tadek 1 »

To zależy do jakiego ośrodka trafisz ,byłem 4 razy z ZUS na rehabilitacji w ramach prewencji Cieplice,2 razy Lądek Jubilat I 23 WSZUR.oraz ostatnio w Gościmiu nigdzie nie było problemu z przepustkami na sobotę i niedzielę.Pozdrawiam.tadek
eweli1982
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 08 maja 2018 03:03
Oddział NFZ: Śląski

Re: Sanatoria ZUS 2018

Post autor: eweli1982 »

Dzięki! Jade 13 do ustronia Orlik, a 16 moje dzieci mają bardzo ważne zawody i chciałabym być z nimi🙂. Mam nadzieję że się uda!
Tapamaraba
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 185
Na forum od: 17 lis 2016 16:11
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatoria ZUS 2018

Post autor: Tapamaraba »

Witam!
Ja już jestem po komisji(29sierpnia). Teraz tylko czekam na list z informacją gdzie mnie wysyłają na rehabilitację....
Awatar użytkownika
VVENUS
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 964
Na forum od: 17 mar 2016 19:56
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatoria ZUS 2018

Post autor: VVENUS »

Jestem po komisji. Stwierdzono potrzebę rehabililitacji w zakresie narządów ruchu w systemie stacjonarnym. :) Szybko, sprawnie i teraz czekam na miejsce i date....
ODPOWIEDZ